Medyum

Oğuz Hoca



Medyum dua resmi
Medyum kuran resmi
Medyum kabe resmi

Medyum Oğuz Sizlerin Medyumu Medyum Oğuz Hoca Sorunlarınız için Medyum Oğuz Hoca hizmetinizde. Bir telefon kadar yakınınız da istediğiniz soruyu Medyum Oğuz 'a gizlilik prensibi içinde gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Telefon : 0 541 947 18 70

Medyum Oğuz

CİN MUSALLATI


Cin musallatı genelde büyü yolu ile yapılıyor. Büyücü sizi korkutmak için cin musallat ediyor. Bazı cinler vardır ki musallat olduğu insanın adeta hayatını mahvediyor. Fakat her derdin çaresini Allah bize sunmuştur. Değerli dostlar Medyum Oğuz; bu tür cin peri musallatı olan kardeşlerim varsa benimle irtibat kursunlar bu illetten Allahın izniyle tez zamanda kurtarırım.

Cinler insan kılığına girerek sizinle adeta oyun oynuyor olabilir. Bu gibi durumlarda işin ehli olan bir medyuma başvurmak en doğru çözümdür.

Cin musallatına halk arasında cin çarpması da denmektedir. Cinler insan bedenine girince yani insana musallat olunca etkileri belirli bir zamanda olsa kalıyor.

Cin musallatına maruz kalan bir çok hastamı tedavi ettiğimi beyan ederim. İnşallah sizinde böyle bir derdiniz varsa hiç merak etmeyin sizinde derdinize Allah'ın izniyle derman olacağım. Bir takım çalışmalar sonucunda size koruyucu muska yapıp vereceğim siz o muskayı boynunuza asacaksınız. Ayrıca kuranı kerim deki bazı ayetler ve duaları okuyacaksınız. Yine bir takım çalışmalar yaparak dualı su ile içeceksiniz ve yıkanacaksınız.

Medyum Oğuz hocanız olarak cin musallatına maruz kalan kardeşlerime sesleniyorum; benimle irtibat kurarsanız Allah'ın izniyle size musallat olan cinden kurtulursunuz.

Medyum Oğuz Hoca Büyü yoluyla yapılan cin musallatının çözümü...

ÜZERİNİZDE CİN MUSALLATI VAR MI?

Cin Musallatı Belirtileri

 • Cin musallatı olan hastada hep bir tedirginlik, uyuşukluk olur
 • Cinni hastada takip ediliyormuş hissi olur
 • Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma (sık sık olanlar)
 • Cin çarpan hastada uyku esnasında dişleri gıcırdatmak
 • Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi)
 • Akşam yatağına yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı uykuya dalma, sabahları da uyanıp kalkamama hali
 • Cin musallatı olan insanda uyku esnasında korkma, sıçrama, bağırarak uyanma halleri en çok görülen vakalardır
 • Yalnızlıktan korkma ve tedirgin olma. (bazı cin musallatı da tam tersine yalnızlığı sever ve odalarına kapanırlar, kalabalıklardan hoşlanmazlar)
 • Sabahları uyanınca cin musallat olan kişinin ellerde kollarda (genelde sol kolda) uyuşmalar görülür
 • Bazılarındada ağırbasan, karabasan, albasma gibi durumlar olur
 • Vesvese halleri... Mesela; bazıları evden dışarı çıkıp içeri girse elbisesinin hatta tüm bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar... Bazılarının derdi problemi de su ile; devamlı banyo yapmak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar. Devamlı olarak acı bir şey olacakmış gibi hissetmek, cin musallat olan kişide devamlı kalbinde gönlünde sıkışma daralma olur

Medyum Oğuz ; Cin musallatı ve cin çarpmalarının giderilmesi için benimle iletişim kurun yardımcı oluyum. Allah'ın izniyle cinlerin şerrinden ve zararlarından temizlerim.