Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.116 kez okundu.

Birçok büyü çeşitleri ve türü vardır. Sorunlara ve sıkıntılara göre yapılan etkili büyüler içinde çözüm yolları ve uygulanan yöntemlerde değişiklik yapılamaktadır. Her sorunun çözümü ve uygulaması farklılık göstermektedir. Büyü sanıldığı gibi saçma ve anlamsız sözler kullanılarak yapılmaz. Tam tersine Zikir ve farklı sözlere başvurularak özellikle de İslami ilimler ışığında hazırlanır. Bu yüzden de büyü yapmak aslında sanıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Uzman ve tecrübeli medyumlar aracılığı ile yapılmalıdır. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Çünkü büyü yaparken söylenilen sözlere çok ama çok dikkat edilmeli, her söylenilen kelime en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir.

Büyü kişiye özel bir uygulamadır. Kişinin yaşına, cinsiyetine ve sorununa göre farklı büyüler yapılmaktadır. Yani herkese aynı büyü yapılamaz, tutmaz. Büyü kişiye özeldir ve o şekilde hazırlanır. Medyum hocalar yüksek ilim ve irfanlarını kullanarak çeşitli çalışmalar ve uygulamalar yaparlar ve bunları hayata geçirirler.

Büyünün çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Büyü soruna, amaca göre değişkenlik gösterir. Arapça yazılar yazılarak yapılan büyüler olduğu gibi aynı zamanda farklı malzemeler kullanılarak yapılan büyü çeşitleri de vardır. En etkili şekilde papaz büyüsü çalışmasını güçlendirmek için adet kanı büyüsüne başvurulabilir.

Büyü ile karşı taraftan istenilen özelliklerin ve istenilen davranışların sergilenmesi sağlanır. Bir nevi iradeye karşı farklı şifreler ile tılsım yapmaktır. Büyünün çeşitli türleri ve çeşitleri vardır. Bunlar bağlama büyüsü olabileceği gibi aynı zamanda bağlama, kavuşma, evlilik büyüleri gibi konular içinde çeşitli büyülere başvurulmaktadır.

Kişilerin genellikle medyumlara başvurduğu konular arasında en sıklıkla karşılaşılan konu ise bağlama büyüleri yer almaktadır. Bağlama büyüleri de kendi aralarında farklılığa sahiptir. Farklı yöntemler ve uygulamalar yapılarak kişiye bağlanma büyüsü yapılır.

Bağlama büyüleri içinde en etkili olanı ise adet kanı büyüsü olmaktadır. Bir kişiyi kendine bağlamak için yapılan en eski ve en etkili yoldur. Adet kanı ile yapılan büyü kadınlar tarafından erkekler için yapılan en etkili bağlama büyülerinden biridir. Hatta adet kanı büyüsü büyü listelerinin neredeyse en başında yer almaktadır. Birçok kadın bu yöntemi kullanarak ve bu yönteme başvurarak eşlerini kendine köle yapmış, tutsak etmiştir. Çok fazla etkiye ve kuvvete bağlı olan bu adet kanı büyüsü birçok kadın tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Yapılan kişinin iradesine etki ederek hem his hem de davranışlarında büyük etkiler yaratmaktadır.

Adet kanı büyüsü genellikle terk eden ve başka kadınlar ile birlikte olan erkekler için yapılmaktadır. Çünkü bu büyü erkeği kadına aşık ve tutsak ettiği gibi aynı zamanda diğer kadından da kesin bir şekilde ayırmaktadır.

Ancak bilindiğinin aksine adet kanı büyüsü yapmak için sadece adet kanı da kullanılmaz. Bunun için bir ön çalışma yapılıp, gerekli duaların okunup ondan donra yapılması gerekir. Aksi takdirde eşiniz ile olumsuz ve kötü sonuçlara sürüklenebilirsiniz. Bu konuda donanımlı bilgilere sahip olan Medyum Oğuz hoca efendiden yardım alabilirsiniz.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git