Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü papaz büyüsü sınıfına giren bir büyü çeşididir bu büyü, bayanların adet görmeye başladığı ilk günde akan ilk damlalarından yapılmaktadır.


Adet kanı büyüsü papaz büyüsü sınıfına giren bir büyü çeşididir bu büyü, bayanların adet görmeye başladığı ilk günde akan ilk damlalarından yapılmaktadır. Bazı kadınlar farklı uygulamalar yaparak bu adet kanı damlalarını erkeğinin yiyeceğine katarak, onun iradesini kendi emri altına almak isterler. Ancak tılsım olmadan, tılsımın koruyucusu cin de olmaz. Bu nedenle sadece adet kanı yeterli değildir. Adet kanı üzerine yapılan işlemde kaynağı yabancı olan tılsım kullanılır.

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü ve Cinler

Adet kanı büyüsü; işin içine cinler karışacağı için, pek önerilmez. Bu büyünün tehlikeleri vardır, ayrıca yüzde yüz tutacak diyenlere de itibar etmemek gerekir. İşe karışan cinlerin derdi, insanlarla eğlenmek, onları şaşırtmak ve korkutmaktır. Bu yüzden onlardan gelecek hayır, Havas ilimlerinden gelsin demek lazımdır. Havas ilimleri daha makbul daha temiz ve rahmani işlemler içerir, kan tırnak tükürük hayvan atıkları gibi kötü ürünler- malzemeler kullanmaya gerek yoktur. Havas ilimleri konusunda kendini geliştirmiş olan en yetenekli medyumlardan biri olan medyum Yahya hoca size çok daha güzel bağlama vefki hazırlayabilir.

Yerine Aşk Büyüsü

Adet kanı büyüsü yerine, mum, toz şeker ve dikiş iğnesi malzemelerini kullanarak, baş parmaktan kan damlatılması şeklindeki ritüel de uygulanabilir ama en iyi yöntem medyumun yapacağı aşk büyüsü işlemidir. Bazı okuyucular, adet kanı büyüsünün ne kadar sürede etkili olacağını merak ederler. Yeri gelmişken belirtelim, en iyi şekilde eksiksiz yapılmış büyü, eğer tutarsa 6 ay sonunda bozulur. Ayrıca erkeğe yedirilen adet kanı içeren yiyecek de son derece iğrenç olacaktır. Cinler de bu işe iştirak edecekleri için, musallata da yol açabilir, şeytani varlıkların, ne yapacağı belli olmaz. İşler ters giderse, artık musallatı önlemek için büyü bozma işlemi yaptırmanız gerekecektir.

Adet Kanı Büyüsü Günah mıdır ?

Şeytani varlıklarla iş yapmak, onları belli amaçlar için kullanmak sihir büyü yapmak günahtır. Büyü yapmak ile havas ilimleri gözetilerek yazılan vefk işlemleri asla bir kefeye konmamalıdır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir