Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.325 kez okundu.

Aşk büyüleri genel anlamda yapılışları farklı ama amaçları aynı olan büyülerdir. Aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorularını çok sıklıkla duymaktayım. Medyum Oğuz olarak ne kadar anlatırsam anlatayım sizlerin tek başına yapabileceği bir şey değildir. Malzemelerin değişkenlik gösterdiği zamanlarda ise farklı bir şey ile karşılaşabilirsiniz. Her önüne gelen bu işi yapabilseydi benim gibi medyumluk yapan insanlar bu işi devam ettirmezlerdi. Büyü yapmak bu kadar basit bir iş değildir sevgili arkadaşlar. İlmi bilgilerinizin olması, maneviyatınızın çok yüksek derecede olması gerekmektedir. Her önüne gelen aşk büyüsü kesinlikle yapamaz! Bu tarz olaylara itibar etmeyiniz. Allah’tan gelen bir yetenektir bu ve herkesin bu tarz büyülerin altından kalkamayacağı bilinen bir şeydir. İnternet üzerinden yapılan bu tarz işler, sizlere eksik bilgiler vermekten ve boşa zaman kaybından başka bir şey değildir.

Aşk büyüsü tarifi dediğime bakmayın arkadaşlar, ben sorumluluklarımın bilincinde olan bir medyum olarak karşınızdayım.  Sizleri yanlış yönlendirmeye hiç de niyetim yok. En fazla sizlere aktaracağım hangi malzemelerden oluştuğuna dair bilgi edinmenizdir. Genelde aşk büyüleri havas ilmine göre yazılan yüksek tesirli etkisi olan dualar kullanılarak yazılır. Bunun yanı sıra pek çok değişik malzeme de kullanılarak aşk büyüsü hazırlanabilir. Mesela bir takım örnekler vermem gerekirse nohut, pamuk çekirdeği kurşun gibi sayamayacağım kadar malzeme kullanılarak uygulamaya dökülür. Size karşı hiç bir şey beslemeyen biri bile size ilgi duyabilir ve oldukça yakınlaşması bu işlem ile sağlanabilir. Aşk büyüsü hazırlanırken dikkat edileceklerden en önemlisi kişilerin bilgileri, doğum yılları ve yıldız uyumlarına bakılarak kişiye özel hazırlanması gerektiğidir. Hazırlanma süresi değişkenlik gösterebilir. 1 haftada da bitebilir, daha uzun bir zaman dilimine de yayılabilir. Genelde “Hocam aşk büyüsü nasıl yapılır?” diye soran olan arkadaşlarımıza cevap olarak vermek isterim ki, bu tarz sorular sormanız pek doğru değildir. Bunlar bana ve benim gibi medyum olan arkadaşlarımıza özel yeteneklerdir. Bu bir yetenek işi, Allah’ın verdiği en güzel nimetlerinden biridir ve tecrübe ister. Bu yüzden sizlere sağdan soldan edindiğiniz bilgiler ile bu tarz işler yapmamanızda ısrar ile diretiyorum.

Dünyanın her yerinde büyü ilmi ile uğraşan medyumlar bulunurken, bu kişilerin güvenli kişiler olup olmadığı kanısına varmak çok zordur. Sizlere güvenebileceğiniz biri olarak söylüyorum ki; aklınıza takılabilecek her türlü durumda sizler ile beraberim sevgili dostlarım. Aşk için büyü nasıl yapılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Aklınızda kalacağına benimle paylaşmanız oldukça önemlidir. İsterim ki; her şey güçlük ile son bulacağına önceden önlemlerimizi beraber alalım. Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki soğukluğun geçmesini, üstünüzde gezinen kara bulutları, soğumak üzere olan durumda vakit kaybetmeden sizlere yardımcı olabilmem ve aşk büyüsü yapabilmek adına vakit nakittir deyip hemen bana koşmanız gerekmektedir. Tüm olanaklarım doğrultusunda elimin nuru, bilgilerim, ilmim ve yeteneklerim ile sizlere destek olmak isterim. Bendeniz Medyum Oğuz olarak, yapılması gereken ne varsa daha da kötü olmasına izin vermeden çözebileceğimden hiç şüpheniz olmasın.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git