Aşk Büyüsü

Sevgi ve muhabbeti arttırmaya yönelik olarak yapılan aşk büyüsü, Türkiye'de yüzlerce Medyum tarafından yapılmaya çalışılan bir işlemdir.


Sevgi ve muhabbeti arttırmaya yönelik olarak yapılan aşk büyüsü, Türkiye’de yüzlerce Medyum tarafından yapılmaya çalışılan bir işlemdir, bu işlemin başarılı olması medyumun vefk ilmi bilmesine bağlıdır. Ülkemizde ne yazık ki az sayıda vefk ilmini bilen gerçek medyum hocalar vardır. Bu Medyum hocalardan biri de Yahya hocadır. Kendinize aşık etmek istediğiniz sevdiğinizi kısa süre içerisinde yapacağı Aşk vefki işlemi ile size döndürüp bağlayacak olan Medyum Yahya hoca, bugüne kadar yüzlerce aşk büyüsü işlemine imza atarak sevenleri kavuşturdu.

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Bu araçlar, muhabbeti talep edilen kişinin hüddamlar tarafından hedef alınarak, bilinç altına güçlü mesajlar yayılmasına vesile olurlar. Böylece muhabbeti talep edilen kişi, etki altına girer. Kendisine gelen bu güçlü mesajların oluşturduğu imajlar görüntüler bu kişiyi Büyü yaptırana yöneltir ve ona muhabbetle bağlar. Aşk büyüsü güçlü dualar ve havas ilmi içerisinde yer alan yöntemler kullanılarak Medyum Yahya hoca tarafından etkili bir şekilde yapılmaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikle muhabbeti Talep edilen kişilerin özel bilgileri medyuma iletilir. Medyum Yahya hoca bu bilgileri kullanarak kişinin yıldız haritasını çıkarır, burcuna bakar büyü için en uygun saati belirler. Her büyünün belli zamanları vardır. Yahya hoca zamanı belirledikten sonra, daha önce yüzlerce kez denemiş olduğu vefk terkibini, kişiye özel olarak yeniden hazırlar. Bu ritüel gerçekleştirilirken, Medyum Yahya hoca, hüddamlarının hoşlandığı güzel kokulu buhurlar yakar gece boyunca ibadet ve okumalar eşliğinde vefki hazırlar. Aşk büyüsü için hazırlanan vefk kişiye özeldir ve titiz hazırlanacağı için büyük oranda başarılı olacaktır.

Kaç Günde Tamamlanır ?

Medyum Yahya hoca tarafından hazırlanacak vefkin ortalama olarak 1 ile 7 gün içerisinde bittiği söylenebilir. Aşk büyüsü için hazırlanan vefk bittiğinde, amaç için yönlendirilen hüddamlar çalışmaya başlar. Vefk hazırlamak, yoğun bir şekilde hüddamların bir kişiye odaklanmasına sebep olur. Hüddamlar insanlara yardım etmekten hoşlanan rahmani varlıklar oldukları için bu durum kesinlikle musallat olarak düşünülmemelidir. Şeytani varlıkların rastgele veya kara büyü etkisi ile bir kişiye yönlendirilmesi, o kişiye zarar vermek amacını taşıdığından bu duruma musallat adı verilir. Ancak bütün iyi niyetli işlemlerde çalışılan değerli varlıklar insanlara zarar vermek amacıyla çalışmazlar, bunların amacı hayırlı işlere imza atıp ruhlarını yükseltmektir. Bütün kainattaki varlıkların tek amacı, iyilik ve hizmet edip yaratıcının rızasını kazanmak ve yükselmektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir