Aşk Falı


Aşk falı denildiğinde bu konuya birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılması mümkün olan süreçtir. Aşk falları bakan kişinin çok tecrübeli olması gerekmektedir. Aklınızda aşk hayatınıza dair sorular var ya da uyum gibi durumları bilmek istiyorsanız Medyum Yahya olarak bu konuda en iyi yöntemi size uygulamak isterim. İnsanların duygusal dünyalarını etkisi altına alan en derin, en temiz duygu aşk olmalı. Her insan, her yaşta hayatında en çok bu konuyu merak eder. Ayrıca öğrenmek de ister. Yeni biri ile mi tanıştınız? Uzun soluklu bir ilişkiniz mi var? Ya da eşinizin artık sevgisinden ya da ilgisinden emin olamıyorsunuz? Bu konularda sıkıntıda ya da merakta iseniz medyum özelliklerim yanında aşk falı ile de size yardımcı olabilirim.

Aşk Falı

Aşk Falı
Aşk Falı

Aşk falı tecrübe isteyen fal türleri arasında yer alan ciddi bir süreçtir. Bu konu için diğer yöntemler dışında aşk falı kişilerin doğum tarihleri baz alınarak yorumlanabilir. Eğer kişinin doğum bilgilerinden emin olamıyorsanız, kişinin hayatında olan önemli bir tarihi ya da tarih aralığı ile de uyuma bakılır. Buna Ebced hesabı denilir. Bu hesabı bulacak olan kişinin uzmanlığı önemlidir. Yanlış bir hesaplama, bulunanların aksine yanlış yönlendirmek anlamına da gelecektir. Medyum Yahya olarak bu konuda yardıma ya da bilgiye ihtiyacınız var ise yıllara dayanan tecrübem ile bu konuyu çözebilirim.

Nasıl oluyor da bir tarih aşk uyumunu belirliyor? Aslında doğum anımızdan itibaren gökyüzü konumları bizim karakterimizi ve yaşam alanlarımızı belirler. Çok eski bir bilim dalı olan gök bilimi ve gezegenlerin konumu bize kişinin haritasını gösterir. İki kişinin birbirine karşı uyumunu batı astrolojisinde Sinatri hesabına göre belirlenir. Bu durum iki kişi arasında uyumu, yaşadıkları tecrübeleri ya da yaşayacaklarını, hangi konularda ayrıştıklarını ya da birleşeceklerini de gösterecektir. Güzel bir yönlendirme olan Aşk falı görüldüğü gibi sıradan bir uyum bulma işlemi değildir.  Gönlünüzü kime kaptırdığınız, değer mi yoksa değmez mi öğrenmek kim istemez ki?

Hayatınıza şekil veren ilişkilerde huzur insanın yaşam kalitesini artırır. Atasözleri de belirtir ya gönlü huzurlu olan kişi işinde, uğraşlarında ve özel hayatında da mutlu ve güvendedir. Güven duymak istediğiniz kişiyi ararken ya da tecrübe ederken bazı detaylara ulaşmak ilişkinizi yönlendirmek istiyorsanız, aşk falı uyumunu deneyin. Hatta evlenmek üzere olan çocuğunuz, kardeşiniz, ya da yakın bir tanıdığınız için de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ancak kişilerin alanlarına sadece izinle girileceğini de unutmayın.

Her enerji kapısının açılması demek kişinin özüne yönelik fikir sahibi olmak demektir. Doğru yönlendirmeye ihtiyacı olanlar için, razısını da alarak Aşk falı için başvurabilirsiniz. Rakamların hayatımızdaki şifreler olduğunu bu yöntemler görebiliyoruz. Aşk uyumu belki de sizin kaderinize yön verecektir. Psişik yeteneklerim ve bilimi bir arada kullanarak aşk falı ve uyumu konusunda size yardımcı olmak isterim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir