At Nalı Büyüsü

At Nalı Büyüsü
15 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.725 kez okundu.

At nalı büyüsü geçmiş zamanlardan beridir yapılan ve uygulanan yöntemlerden biridir. İnsanların iradelerine etki eden ve yönlendiren yüksek etkili büyüler aracılığı ile eskiden beridir yardım alınmaktadır. Birçok kişi belli zamanlarda çeşitli sorunlar ile baş etmek zorunda kalabilir ve tek başına altından kalkmaz. Maddi, manevi birçok sıkıntının çözümü büyü yapma ile sağlanmaktadır. Ancak burada önemli olan nokta yapılan büyünün alanında uzman olmuş gerçek bir medyum tarafından yapılmasıdır. Maalesef ki; bu konuda birçok sahte medyum türemiş ve insanların duyguları ile oynamayı çok basit bir iş sanan insanlar ortaya çıkmıştır. Eğer kuvvetli büyü yapma yöntemine başvuracaksanız mutlaka iyice araştırıp ondan sonra yardım almalısınız. Resmi ruhsatı bulunup bulunmadığına aynı zamanda vergi levhası bulunup bulunmadığına dikkat ederek gerçek medyumlara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gerçek medyumlar kendini her yerde belli edecektir. Yaptıkları işlerden aldıkları olumlu dönüşler ve referanslar sayesinde adını duyurmuş olan medyumları tercih etmelisiniz. Bunların en başında yer alan Medyum Oğuz hoca efendi bu alanda oldukça tecrübeli ve uzman olmuş birçok kişinin derdine derman olmuştur.

Büyünün birçok çeşidi bulunur. Büyü yaptırmak isteyen kişinin isteklerine göre yapılan etkili büyüler ve kullanılan malzemeler değişkenlik göstermektedir. Her büyü kişiye özeldir ve bir başkası için aynı büyü yapılmaz. Büyü birçok malzeme kullanılarak farklı dualar okunarak etkili vefkler hazırlanarak yapılmaktadır. Çeşitleri arasında yer alan ve en çok kullanılan yöntemlerden biri de at nalı büyüsüdür.

At nalı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere at nalı kullanılarak yapılmaktadır. Bağlama büyüleri arasında kullanılan bu yöntem medyumlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Sevgilisinden ayrılanların birleşmesi veya evli çiftelerin arasındaki soğukluğun ve geçimsizliğin giderilmesi için yapılan ve başvurulan yöntemlerden biri olan at nalı büyüsü oldukça etkili ve tesirli bir bağlama büyüsü çalışmasıdır. Bu büyü yapılan kişi sizin kulunuz, köleniz haline gelir. Her nerde olursanız olun sizi bulur ve bir daha bırakmaz. At nalı büyüsünün kısa süreli olarak yapılanı olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanı da vardır. Büyü yaptıracak olan kişinin isteklerine ve amacına uygun olarak zaman dilimi seçilmektedir.

At nalı büyüsü yapılacak kişilerin ebced hesapları çıkartılır ve bu hesaba göre dualar ve tılsımlar at nalının üzerine silinmeyecek bir kalem ile yazılır. Daha sonra ise üzerine nohut ve fasulye taneleri konulur ve uzman medyum tarafından gerekli olan dualar okunup, tılsımları yapıldıktan sonra yaptıran kişiye teslim edilir. Burada dikkat edilecek nokta ise ebced hesabının doğru yapılmasıdır. Eğer doğru yapılmaz ise kişilere etkisi olmaz ve at nalı büyüsü tutmaz. Bu yüzden etkili at nalı büyüsü ancak alanında uzman olmuş ve tecrübeli medyumlar yapabilir. Medyumluk alanında adını son zamanlarda oldukça olumlu anlamda duyuran Medyum Oğuz hoca efendinin at nalı büyüsü konusunda da olumlu dönüşleri ve referansları bulunmaktadır. Kendisi birçok kişinin derdine derman olmuş ve sorunlarının çözümü için elinden geleni yapmıştır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git