Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.233 kez okundu.

Sevgili veya evli çiftlerin birbirinden ayrılması için ayırma büyüsü yapılmaktadır. Ayırma büyüsü en zor yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Yapımı oldukça zor ve meşakkatli olan ayırma büyülerini ancak alanında uzman ve gerçek medyumlar yapabilir. En zor büyülerden olan ayırma büyüsünü her medyum yapamaz. Bunun için yüksek ilim ve yeteneklere sahip olmak gerekir

  Ayırma büyüsü için başvuran ve yardım isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Çiftlerin veya sevgililerin ayrılmasını dört gözle bekleyenler ama beklemek ile bir sonuç elde edemeyenler büyü ilminden yardım almaktadır.

  Ayırma büyüsü bazen tahta kaşık ile yapılırken bazen de demir kaşık ile veya kiriş ipi ile ya da sabun ile yapılmaktadır. Tahta veya demir kaşıklara medyumlar tarafından çeşitli dualar ve tılsımlar kokulu kalemler ile yazılmaktadır. Bu dua yazılmış ve okunmuş olan kaşıkların kadın erkek mezarlarına gömülmeleri istenmektedir veya ağaç diplerine gömülmektedir. Ayırma büyüsü hizmeti almak için medyum.gen.tr adresinden ulaşmak mümkündür. Gömülen kaşıklar ters bir şekilde gömülmektedir. Buradaki amaç ters gömülen kaşık gibi çiftlerinde birbirine ters düşerek ayrılmasını sağlamaktır.

Şiddet gören ve ayrılmak isteyen bayanlar için genellikle ayırma büyüsü tercih edilmektedir. Ancak yapımı oldukça zor olan etkili ayırma büyüleri ancak gerçekten alanında başarılı ve gerçek medyumlar tarafından yapılabilir.

Aile içi sorunlar hemen hemen her ailede olabilmektedir. Bazen bu sorunlar baş edilemez hal alır ve insanları birtakım psikolojik sorunlar yaşamalarına neden olur. Çiftlerden bir taraf ayrılığı isterken bir taraf istemeye bilir. Evdeki huzursuzluk ve geçimsizliği bir türlü halledemeyen çiftelerden biri ayrılmak isterken bir diğeri istemediği için bu bir türlü mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda ise ayrılmak isteyen taraf medyuma başvurup yardım isteyebilir ve yapılan uygulama ve ayırma büyüleri sayesinde kısa sürede ayrılık yaşanır.

Aynı zamanda bazı eşler aldatılma gibi olaylar ile de karşı karşıya kalabilmektedir. Evliliği devam ettirmek ve eski mutluluğuna kavuşmak için diğer kadından veya erkekten eşini ayırmak isteyen kişiler içinde yine ayırma büyüsü yapılmaktadır. Ayırma büyüsü yapılarak kişilerin üçüncü şahıslardan ayrılıp evine geri dönmesi sağlanır. Aynı zamanda evli çiftler arasına bağlama büyüleri ve aşk büyüleri de yapılarak bir daha ayrılma olmaması içinde tedbir alınabilir.

    Ayırma büyüsü oldukça zor olan bir büyüdür. Bu yüzden her medyum bu konuda başarılı olmaz ve etkili büyüler yapamaz. Bunun için alanında uzman olmuş medyumlara başvurmak gerekir. Adını Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumlarından olan Medyum Oğuz Aslan hoca efendi en etkili ayırma büyüleri konusunda da oldukça etkili çalışmalara imza atmıştır. Birçok kişinin derdine derman olmuş ve huzura kavuşmalarını sağlamıştır.

Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılan ayrılma büyüsü uzman medyumlar tarafından yapıldığı sürece etkili sonuçlar vermektedir. Ancak eğer alanında uzman olmayan bir medyuma başvurmuşsanız etkili olmasını beklemeyin.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git