Bağırsak Büyüsü

Bağırsak Büyüsü
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 4.915 kez okundu.

Birçok kişi zaman zaman içinden tek başına çıkamayacağı sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalmıştır. Sorunlarınızı tek başınıza halletmeye çalışmak yerine uzman ve alanında tecrübeli medyum hoca efendilerden yardım alabilir ve huzura kavuşabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden ötürü etkili büyüler yapılmaktadır. Büyüler çeşitli sınıflara ve türlere ayrılmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin amacına göre etkili büyüler değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda yapılan yüksek tesirli büyüler ve bağırsak büyüsü kişiye aittir ve bir başkası için yapılamaz. Her kişinin adına, doğum tarihine ve özelliklerine göre tesirli büyüler hazırlanır.

Büyüler çeşitli amaçlar için yapılabilmektedir. Sevgili veya evli çiftleri birleştirme, kavuşturma büyüleri, aşk büyüleri, bağlama büyüleri ve maddi veya manevi sorunların çözümü için büyü ilminden faydalanılır.

Büyü yaptırmak için gelen kişinin amacına, sebebine uygun tesiri yüksek büyüler yapılmaktadır. Birçok büyü çeşidi vardır. Bunlardan biri de bağırsak büyüsü olmaktadır. Bağırsak büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bağırsak kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyünün yapıldığı kişi manevi ve cinsel olarak yaptıran kişiye bağlanmaktadır. Bağırsak büyüsü bir aşk ve bağlama büyüsü türlerinden biridir. Oldukça kuvvetli ve etkili bir büyü türü olan bağırsak büyüsü sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Evli iseniz çiftinizi, sevgili iseniz partnerinizi kör kütük size aşık eder. Hem cinsel hem de duygusal açıdan size tutsak hale getirir. Bağırsak büyüsü oldukça tesirli bir büyü türüdür. Medyumlar tarafından da oldukça sıklıkla tercih edilen bu büyü etkili ve tesirli bir büyüdür. Bu yüzden de medyumlar bağırsak büyüsünü sıklıkla kullanmakta ve insanların sorunlarına dertlerine derman olmaktadırlar. Bağırsak büyüsü bağlama büyüleri arasında en etkili ve tesirli olanıdır. Bu büyü yapılan kişi sizi asla bir daha bırakamaz ve yanınızdan ayrılmaz. Her nerde olursa olsun döner gelir.

Bağırsak büyüsü yapılması için kasaptan kuru bağırsak alınır ve üzerine 8 kere düğüm atılarak çeşitli dualar okunur ve tılsımlanır. Ancak okunacak olan dualar alanında uzman ve tecrübeli, gerçek medyumlar tarafından okunmalıdır. Bilinmedik bir dua okuyarak olumsuz sonuçlar doğurmasına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden eğer bağırsak büyüsü yaptırmak istiyorsanız öncelikle güvenilir ve gerçek bir medyum arayıp bulmalısınız. Gerçek medyum bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Türkiye’deki ilk resmi ruhsatlı medyumlardan olan Medyum Oğuz hoca efendi bu konuda oldukça donanımlı ve başarılı sonuçlar almış olan bir medyumdur. Kendisine güvenle başvurabilir ve yardım alabilirsiniz. Yüksek ilmi ve irfanı sayesinde birçok kişinin derdine derman olmuş ve sorunlarını çözmüştür. Büyü yüzyıllardan beridir bilinen ve yapılan işlemlerden biri olmuştur. Bunlardan biri de bağırsak büyüsü olarak bilinir. Bağırsak büyüsü yapma konusunda uzman olmakla birlikte ayrıca vergi levhası da bulunan ve işlerini yasal çerçevelere dayandırarak yapan Medyum Oğuz hoca efendi ilmi ile de sizi istediğiniz sonuçlara kısa süre içerisinde ulaştıracaktır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git