Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? anlatmadan önce sizlere kısaca Bağlama büyüsü nedir, onu anlatmak istiyorum. Genellikle iki kişi arasında yapılır. Aralarına soğukluk girdiği zaman, ayrılma aşamasına gelindiği takdirde yapılması uygun görülen bir çeşit büyüdür. Çok fazla çeşitleri olmasına rağmen ayrıştırılabilir. Bağlama büyüleri  en etkili veya çok güçlü olmasına gerek yoktur. En etkili bağlama büyüsü, vefk adı verilen tılsım ile yapılır. Burada önemli olan büyünün doğru yapıp yapılmadığıdır. Doğru yapılmadığı takdirde adı ne olursa olsun asla sonuca varılmamaktadır sevgili dostlarım.

Önemli diye nitelendirdiğimiz unsurlardan biri de kişilerin doğru bilgiler ile bize gelmesidir. Kişinin uzakta veya yakında olması, ayrılmış olmanız, sizi sevmediğini söylemiş olmaları gibi cümleler bu büyüye engel değildir ve aşk için yapılan her şey mubahtır. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna elbette net cevaplar vermek zordur, hatta mümkün değildir. Biz medyumlar için paylaşılmaması gereken sırlar taşımaktadır. Büyülerin anlatımı ile ne kadar sizlere anlatsak da sizin yapabileceğiniz bir durum değildir. Bu bir yetenek işidir ve Allah tarafından biz medyumlar için hediyedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak edenleriniz için bir kez daha söylüyorum ki; bağlama büyüleri insanoğlunun yaradılışından bugünlere kadar gelmiş en iyi büyüler olarak tabir edilir. Tasdik adı altında yüzlercesi belki de binlerce için uyguladığım bağlama büyüsükesin sonuçlar vermiştirGeri dönüşlerin bu denli olması çok sevindirici bir durumdur. Bugüne kadar yaptığım her işle ilgili adımdan sıkça söz eden siz sevgili dostlarıma selam olsun. Beni falanca gönderdi Medyum Yahya diye biri var git kesin yardım edecektir diye gelen bir sürü aynı kaderi paylaşmış olan arkadaşlar bu konularda ne kadar iyi olduğumu bilirler. 

Medyum olamazsınız, medyum doğarsınız. Bu bir yetenektir ve kendimizi daha fazlasına alıştırmak bu ilimin içinde olabilmek için sürekli kendimi geliştirmek için çok yol kat ettim. Bana verileni en iyi şekilde muhafaza edip bu güzelliklerin nimetleri ile sizlere yardım için buradayım. Biz medyumların yaradılış sebeplerinden biridir. Eşiniz ile aranızda geçen soğukluğu, sevgilinizin eskisi gibi ilgilenmediği durumlarda bizlere ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Yeter ki; siz sevgili dostlarım istesin. Bendeniz Medyum Yahya olarak bağlama büyüsü nasıl yapılır en iyi bilen medyum olarak her daim yanınızdayım. Halledilemeyecek hiçbir sorun olama. Yeter ki sizin kalbiniz temiz olsun kötülük düşünmeyin; gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Bağlama büyülerinin türevi niteliğinde olan ve aşk için yapılan büyüler de bulunmaktadır. Daha önceden aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna verdiğim cevapla birlikte bu çalışmadaki başarılarımdan söz ettim. Kötülük için düşünülmüş büyülere ben de sizler kadar kapalıyım. Bizlerin amacı iyiliği ön planda tutup daha sağlam adımlar ile kavgasız, gürültüsüz bir hayat içinde yaşamak. İçinde fitne, fesatlık olup, can acıtacak bütün büyüler Kur’an da yasaklanmış olup, hiçbir şekilde affı yoktur denir. Yapan da yaptıran da elbet gün gelecek cezasını çekecektir.

Siz iyilikten sapmayın, doğru elbet sizi bulur. İnternet üzerinde birçok dolandırıcı diye tabir ettiklerimiz internet üzerinden büyülerin tariflerini vermekteler. Sakın itibar etmeyin sevgili dostlarım. Olacak iş mi, gel kızım sen şu büyüyü yap, gel çocuğum sen de bu büyüyü yap demek ne kadar da kolaymış. Medyumluk ilim, bilgi, irfan sahibi olandır. Yetenekli doğandır, tecrübe edinmiş olandır, böyle iş mi olur da internetten tarif veriliyor sanki yemek yapacaklar. Diyeceğim o ki; internetten görüp evde denemeye kalkmayın, ne olacağı belli olmayan işlerin içine sokmayın kendinizi. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevaben Medyum Yahya olarak gerisini sizler düşünüyorsunuz dostlarım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir