Bağlama Büyüsü

Alanında uzman medyumlar tarafından etkin bir şekilde yapılabilen bağlama büyüsü, vefk ilmi ve hüddam ilmi bilmeyen kimseler tarafından yapılamaz.


Alanında uzman medyumlar tarafından etkin bir şekilde yapılabilen bağlama büyüsü, vefk ilmi ve hüddam ilmi bilmeyen kimseler tarafından yapılamaz. Bu kimselerle çalışmak size zaman kaybettirecektir. Medyum Yahya hoca bütün bağlama büyüsü yöntemlerini uzun yıllardır bilip kullanmaktadır. Böylece insanların sevdiklerine kavuşması, havas ilimlerinin sağladığı kolay yöntemlerle mümkün olmaktadır. Bağlama büyüsü uzmanı olarak uzun yıllardır hizmet veren Medyum Yahya hoca kısa sürede etkisini görebileceğiniz çok etkili ve vefk sistemlerini kendi eli ile tasarlayıp hazırlıyor. Kendisi ebcet hesabına ve cifir ilmine de vakıf olduğu için sıfırdan yazma konusunda uzman bir medyum Hocadır.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Ne İçin Yapılır ?

Bağlama büyüsü, tek taraflı sevgilerin tamamlanması amacına hizmet eder, çiftlerden biri diğerine karşı soğuk davranıyorsa bu kişinin sevgisini tekrar kazanmak, yuvanın devamı için ve sıhhati için gerekir. Sevgi olmayan bir birliktelik devam ettirilemez. Bu nedenle birliktelikleri güçlendirmek için başvurulacak bir yöntem olarak yüzyıllardır kullanılıyor. İnsan iradesini başka bir insanın etki altına alması kolay değildir. Ancak hüddamlar adını verdiğimiz hizmetliler, çok değerli ve saygın varlıklar, başka bir boyuttan bu işe müdahil oluyorlar.

Hazırlanan vefkin yönlendirmesi ile beraber hüddamlar bilinçli enerji varlıklar olarak çok güçlü ilhamları sezgi kanalıyla rüya kanalıyla bilinçaltına gönderme yeteneğine sahiptirler. Medyum Yahya hoca birlikte çalıştığı saygın hüddamları bu şekilde yönlendiriyor, onun yaptığı şey yönlendirici gücü olan anahtar vefki hazırlamaktır. Böyle bir çalışma sonunda başarı da kaçınılmaz oluyor. Sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa, ona yalvarıp yakarma yerine, hiç çekinmeden Medyum Yahya hocayı arayın, bağlama büyüsü için etkin işlemleri başlatın. Onun bir hafta içerisinde yapacağı çalışmalarla muradınıza kavuşursunuz

Kaç Günde Etki Eder ?

Medyum Yahya hoca tarafından ele alınan bir en fazla 21 gün içinde etkisini gösterecektir.

Kim Yapar?

Hüddam ilmi vefk ilmi gibi havas ilimlerine vakıf olan bütün Medyumla etkili bir şekilde bağlama büyüsü yapabilir başka dil ve kültürlere ait gizli İlimler içerisinde yer alan tılsımları kullanarak da yapılabilir. Daha önce denenmiş doğru yöntemleri kullandığı için, en çok tercih edilen medyum Yahya hocadır.

Bağlama Büyüsünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Etkisi altında olan kişi bunu anlayamaz. Büyü yaptıran kişiye, gözü kapalı gönlü odaklı olarak, büyük bir aşk ile son derece derin bir şekilde bağlı kalır. Fakat dışarıdan bakan insanlar bu aşırı sevgiyi aşırı ilgiyi hemen fark edeceklerdir. Etki altındaki kişi ise bu durumu fark etmeyecektir


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir