Bağlama Büyüsü

Alanında uzman medyumlar tarafından etkin bir şekilde yapılabilen bağlama büyüsü, vefk ilmi ve hüddam ilmi bilmeyen kimseler tarafından yapılamaz.


Alanında uzman medyumlar tarafından etkin bir şekilde yapılabilen bağlama büyüsü, vefk ilmi ve hüddam ilmi bilmeyen kimseler tarafından yapılamaz. Bu kimselerle çalışmak size zaman kaybettirecektir. Medyum Yahya hoca bütün bağlama büyüsü yöntemlerini uzun yıllardır bilip kullanmaktadır. Böylece insanların sevdiklerine kavuşması, havas ilimlerinin sağladığı kolay yöntemlerle mümkün olmaktadır. Bağlama büyüsü uzmanı olarak uzun yıllardır hizmet veren Medyum Yahya hoca kısa sürede etkisini görebileceğiniz çok etkili tılsımlar ve vefk sistemlerini kendi eli ile tasarlayıp hazırlıyor. Kendisi ebcet hesabına ve cifir ilmine de vakıf olduğu için sıfırdan bağlama vefki yazma konusunda uzman bir medyum Hocadır.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir Ne İçin Yapılır?

Bağlama büyüsü, tek taraflı sevgilerin tamamlanması amacına hizmet eder, çiftlerden biri diğerine karşı soğuk davranıyorsa bu kişinin sevgisini tekrar kazanmak, yuvanın devamı için ve sıhhati için gerekir. Sevgi olmayan bir birliktelik devam ettirilemez. Bu nedenle bağlama vefki birliktelikleri güçlendirmek için başvurulacak bir yöntem olarak yüzyıllardır kullanılıyor. İnsan iradesini başka bir insanın etki altına alması kolay değildir. Ancak hüddamlar adını verdiğimiz hizmetliler, çok değerli ve saygın varlıklar, başka bir boyuttan bu işe müdahil oluyorlar.

Hazırlanan vefkin yönlendirmesi ile beraber hüddamlar bilinçli enerji varlıklar olarak çok güçlü ilhamları sezgi kanalıyla rüya kanalıyla bilinçaltına gönderme yeteneğine sahiptirler. Medyum Yahya hoca birlikte çalıştığı saygın hüddamları bu şekilde yönlendiriyor, onun yaptığı şey yönlendirici gücü olan anahtar vefki hazırlamaktır. Böyle bir çalışma sonunda başarı da kaçınılmaz oluyor. Sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa, ona yalvarıp yakarma yerine, hiç çekinmeden Medyum Yahya hocayı arayın, bağlama büyüsü için etkin işlemleri başlatın. Onun bir hafta içerisinde yapacağı çalışmalarla muradınıza kavuşursunuz

Kim Yapar?

Hüddam ilmi vefk ilmi gibi havas ilimlerine vakıf olan bütün Medyumla etkili bir şekilde bağlama büyüsü yapabilir başka dil ve kültürlere ait gizli İlimler içerisinde yer alan tılsımları kullanarak da yapılabilir. Daha önce denenmiş doğru yöntemleri kullandığı için, en çok tercih edilen medyum Yahya hocadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır diye merak edenleriniz için bir kez daha söylüyorum ki; bağlama büyüleri insanoğlunun yaradılışından bugünlere kadar gelmiş en iyi büyüler olarak tabir edilir. Tasdik adı altında yüzlercesi belki de binlerce için uyguladığım bağlama büyüsü, kesin sonuçlar vermiştirGeri dönüşlerin bu denli olması çok sevindirici bir durumdur. Bugüne kadar yaptığım her işle ilgili adımdan sıkça söz eden siz sevgili dostlarıma selam olsun. Beni falanca gönderdi Medyum Yahya diye biri var git kesin yardım edecektir diye gelen bir sürü aynı kaderi paylaşmış olan arkadaşlar bu konularda ne kadar iyi olduğumu bilirler. 

Medyum olamazsınız, medyum doğarsınız. Bu bir yetenektir ve kendimizi daha fazlasına alıştırmak bu ilimin içinde olabilmek için sürekli kendimi geliştirmek için çok yol kat ettim. Bana verileni en iyi şekilde muhafaza edip bu güzelliklerin nimetleri ile sizlere yardım için buradayım. Biz medyumların yaradılış sebeplerinden biridir. Eşiniz ile aranızda geçen soğukluğu, sevgilinizin eskisi gibi ilgilenmediği durumlarda bizlere ulaşmak oldukça kolay olacaktır. Yeter ki; siz sevgili dostlarım istesin. Bendeniz Medyum Yahya olarak bağlama büyüsü nasıl yapılır en iyi bilen medyum olarak her daim yanınızdayım. Halledilemeyecek hiçbir sorun olama. Yeter ki sizin kalbiniz temiz olsun kötülük düşünmeyin; gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyülerinin türevi niteliğinde olan ve aşk için yapılan büyüler de bulunmaktadır. Daha önceden aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna verdiğim cevapla birlikte bu çalışmadaki başarılarımdan söz ettim. Kötülük için düşünülmüş büyülere ben de sizler kadar kapalıyım. Bizlerin amacı iyiliği ön planda tutup daha sağlam adımlar ile kavgasız, gürültüsüz bir hayat içinde yaşamak. İçinde fitne, fesatlık olup, can acıtacak bütün büyüler Kur’an da yasaklanmış olup, hiçbir şekilde affı yoktur denir. Yapan da yaptıran da elbet gün gelecek cezasını çekecektir.

Siz iyilikten sapmayın, doğru elbet sizi bulur. İnternet üzerinde birçok dolandırıcı diye tabir ettiklerimiz internet üzerinden büyülerin tariflerini vermekteler. Sakın itibar etmeyin sevgili dostlarım. Olacak iş mi, gel kızım sen şu büyüyü yap, gel çocuğum sen de bu büyüyü yap demek ne kadar da kolaymış. Medyumluk ilim, bilgi, irfan sahibi olandır. Yetenekli doğandır, tecrübe edinmiş olandır, böyle iş mi olur da internetten tarif veriliyor sanki yemek yapacaklar. Diyeceğim o ki; internetten görüp evde denemeye kalkmayın, ne olacağı belli olmayan işlerin içine sokmayın kendinizi. Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevaben Medyum Yahya olarak gerisini sizler düşünüyorsunuz dostlarım.

Kaç Günde Etki Eder ?

Medyum Yahya hoca tarafından ele alınan bir bağlama vefki en fazla 21 gün içinde etkisini gösterecektir.

Bağlama Büyüsünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Etkisi altında olan kişi bunu anlayamaz. Büyü yaptıran kişiye, gözü kapalı gönlü odaklı olarak, büyük bir aşk ile son derece derin bir şekilde bağlı kalır. Fakat dışarıdan bakan insanlar bu aşırı sevgiyi aşırı ilgiyi hemen fark edeceklerdir. Etki altındaki kişi ise bu durumu fark etmeyecektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir