Bakır Levha Büyüsü

Bakır levha büyüsü özellikle de ayrılan kişilerin birleşmesi için yapılmaktadır. Aynı zamanda evli çiftlerin evlerinde soğukluk, problem ve sıkıntılarının


Büyü, medyum hocalar tarafından yapılan ve levha büyüsü yapılan kişiye manevi tesiri bulunan işlemlere verilen addır. Birçok büyü çeşitleri ve türü bulunmaktadır. Sorunlara ve çeşitli sıkıntılara göre farklı büyü türleri uygulanmaktadır. Büyü kötülüklerden korunmak için yapılabileceği gibi aynı zamanda aşk, evlilik, maddi ve manevi hayatınızdaki sorunlarınızın çözümü içinde kullanılabilir. Bakır levha büyüsü de bunlardan biridir. Büyüler kişiye özel bir işlem olup, aynı büyü bir başkasında aynı etkiyi yaratmayabilir.

Bakır Levha Büyüsü
Bakır Levha Büyüsü

Büyü yapma konusunda önemli detaylardan biri ise gerçek medyumlar tarafından yapılması gerektiğidir. İşinde uzman olmuş ve tecrübeli medyumlar tarafından yapılan büyüler ancak tesirli ve kalıcı olabilir. Kendini medyum sanan kişiler sadece sizin duygularınızla oynar ve sizi felakete sürükleyebilir. Bunun için de dikkatli ve tedbirli olmak gerekir.

Bakır Levha Büyüsü

Büyülerin bir kağıt üzerine çeşitli Arapça harflerin yazılarak yapılanları olduğu gibi bağırsak, kaşık, ip, sabun, bakır levha üzerine yapılan büyüler de vardır. Çeşitli malzemeler kullanarak yapılan büyünün daha tesirli olması hedeflenmektedir. Her sorunun kendi içindeki çözümü ve yapılan uygulama ve büyü şekilleri değişkenlik göstermektedir. Her sorun için ayrı yöntemler ve dualar okunmaktadır.

Bakır levha büyüsü, eşler veya sevgililer arasındaki soğukluğu giderdiği gibi, terk edilenlerin kavuşması içinde yapılan en etkili bağlama büyülerinden biridir. Oldukça tesirli ve kuvvetli olan bu büyü türünü medyumlar sıklıkla kullanmaktadır.

Bakır levha büyüsü özellikle de ayrılan kişilerin birleşmesi için yapılmaktadır. Aynı zamanda evli çiftlerin evlerinde soğukluk, problem ve sıkıntılarının çözümü içinde yine bu büyü türüne başvurulmaktadır. Oldukça etkili olan bakır levha büyüsü uygulamak da oldukça basittir. Yedi gece ve gece yarısından sonra hazırlanmaktadır. Bakır levha büyüsü kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Büyü yapılacak olan kişilerin anne baba adları, doğum tarihleri gibi özellikleri gözetilerek ebced hesabı çıkartılır ve buna göre dualar ve tılsımlar yapılarak bakır levha üzerine yazılır. 

Bakır levha büyüsü için; bakır levha üzerine yazılan yazılar bazen çivi bazen ise bir tel aracılığı ile yazılır. Ancak işlem bununla da sınırlı kalmaz. Yazılan yazıların üzerinden safran ve miski amber ile tekrar geçilir ve daha etkili ve kalıcı olması sağlanır. Son işlemde ise bakır levhanın üzerine medyum hoca tarafından gerekli olan dualar ve tılsımlar yapılır ve okunur. Bakır levha büyüsünün etkili ve kalıcı olabilmesi için ebced hesabının doğru hesaplanmış olması önemlidir. Bu yüzden eğer bu şekilde bir etkili bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka iyice araştırıp doğru ve alanında uzman medyumlara giderek yardım almalısınız. Aksi takdirde eğer ebced hesabı yanlış hesaplanır ise büyü tutmayacak ve etkili olmayacaktır.

Levhaya büyü yapmak için medyum hocalara ihtiyaç duyulur. Bu konuda oldukça deneyimli ve tecrübeli olan Medyum Yahya hoca efendi birçok kişinin derdine derman olmuş ve yaralarına merhem olmuştur. Bakır levha büyüsü yapma ve  Ebced hesabı hesaplanmasında da oldukça başarılı olan bu medyum alanında en çok tanınmış ve itibar görmüş olan medyumların başında gelmektedir. Kendisinin resmi ruhsatı da bulunup tüm işlemleri yasal çerçevelere dayandırarak yapmaktadır. Sizde güvenle kendisine başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.