Bitlis Medyum


Bitlis Medyum mesleği oldukça kutsal bir meslektir. Büyü, yıldızname bakımı gibi gizli ilimler ile ilgilenen kişilere denir. Büyü ilmi geçmişten günümüze kadar her dönemde insanlar tarafından dikkat çekmeyi ve merak uyandırmayı başarmıştır. Yani büyü ilmi yeni bir ilim değildir. Kökenleri çok eskilere dayanır. Medyumlar büyülerin yanı sıra muska yapımı ve bozumu ile de uğraşır ve ilgilenirler.

Bitlis Medyum

Bitlis Medyum
Bitlis Medyum

Bitlis Medyum arayışı içinde olanlar alanlarında uzman ve gerçek medyumlar bularak yardım alabilir. Her insan maddi veya manevi sorun ve sıkıntılar yaşayabilir ve tek başına altından kalkacak güce sahip olmayabilir. Burada medyum insanlara altından kalkacak güç verirler ve mutluluğa, huzura ermelerini sağlarlar.

Muska üçgen şekilde hazırlanır. Bir kağıda Arapça harfler kullanılarak ne niyet için yapılıyorsa ona göre dualar okunur, esmalar, ayetler yazılır ve üçgen şekilde katlanıp bir beze sarılır. Muskaların koruyucu özellikle olanları olduğu gibi bir niyet için yapılanları da vardır. hem kötü hem de iyi amaç ile yapılabilir. İyi amaçla yapılanları eşleri birleştirmek, rızkı artırmak, manevi sorunlara çözüm bulmak amacı ile yapılır.

Kötü niyetle yapılanları ise eşleri ayırmak, rızk kapalılığı yaratmak, kısmet kapatmak, hastalık sahibi etmek gibi birçok sebep ile yapılabilir. Gerçek medyumlar hiçbir zaman kötü niyetle büyü veya muska yapmazlar ama kötü niyetle yapılmış olan büyü ve muskaları bozarlar. Eğer üzerinizde muska olduğunu düşünüyorsanız veya bulduysanız sakın kendiniz açmayınız. Çünkü muska açıldığından bedensiz varlıklar sizinle etkileşim içine girerek zarar verebilir, uzman bir medyum hocadan yardım alarak açtırın ve bozdurun. Siz de muska nasıl bozulur diye merak ediyorsanız Bitlis Medyumları muskaların bozulması için öncelikle koruyucu dualar eşliğinde açarlar. Daha sonra ise mürekkep yazısını silmek için bir gece sirkeli suda bekletir 24 saat ardından akar suya bırakırlar.

Bitlis de Medyum konusunda yardım almak isteyen, muska yaptırmak veya bozdurmak isteyenler tecrübeli ve donanımlı medyumlar aracılığı ile yardım alarak bu sorundan kurtulabilirler.

Bitlis Medyum Yahya her alanda olduğu gibi muska yapımı ve bozumunda da oldukça etkilidir. Tüm Türkiye genelinde çalışmalar yaptığı için nerede olursanız olun yardım alabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir