Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri olan insanlar günlük hayatlarında diğer insanlara oranla çok daha fazla endişeli görünürler. Bu endişe onların içinde gece gündüz demeden


Büyü belirtileri ile üzerinizde negatif etkilerin olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Siz de üzerinizde büyü belirtileri varsa Medyum Yahya hocaya ulaşabilirsiniz.

Büyü Belirtileri

Bazen hayat istediğimiz doğrultuda ilerleyip hareket etmez. Çok fazla sorun ile karşılaşabiliriz, bu gibi durumlarda sakince kendinizi kontrol etmeniz gerekecektir. Büyüden şüphelenen birinin neler yapması gerektiğini ve bu büyüden nasıl korunacağını bilmesi o kişi için hayati önem taşır. Bundan korunmayı bilmezseniz doğal olarak bu kötü büyülerden olumsuz bir şekilde etkilenebilirsiniz. Bende ilk etap da büyü nedir ve büyü belirtileri ile birkaç bilgi vereceğim size. Asıl konumuza dönersek en belirgin özelliklerinden olan alametlerden birisi üzerinde büyü olan insanların sürekli bir gerginlik ve telaş içinde olmalarıdır.

Size durumun ciddiyetini gösterdikten sonra muhakkak bendeniz Medyum Yahya ulaşmanız gerekecektir. Aksi halde farkında olduktan sonra bu durum ile yaşamak ciddi boyutlarda size sıkıntılar yaşatmaya devam edecektir. Artık eskisi gibi hareket edecek halde olmayacaksınız ve sürekli bir korku içinde olup hayatınızı sürdürmeye çalışacaksınız. Bu durum ne çok kolaydır, ne de bununla yaşamak sıradan bir hayatı yaşamak gibi olacaktır.

Büyü Belirtisi Çeşitleri

Büyü belirtisi çeşitleri insanlar günlük hayatlarında diğer insanlara oranla çok daha fazla endişeli görünürler. Bu endişe onların içinde gece gündüz demeden her zaman var olur. Sürekli kafaları karışıktır ve hayata pür dikkat bakmak olmak onlar için oldukça güç bir durumdur. İnsanlardan uzaklaşır, sosyal alanlarda bulunmamaya dikkat ederler. Duygusal anlamda oldukça zayıf kalırlar, küçük olaylar karşısında da güçlü olamazlar ve anlamsız şeyler için bile ağlamaya başlarlar. İyi bir medyum tarafından destek alınması kesinlikle şarttır. Normalde güçlü bir yapıda olup, sonraları duygusal boşluk içinde bulunmuş olmaları durumun ciddiyetini göstermektedir. Büyü belirtileri konusunda bir takım bilgiler verirken, birkaç şey daha eklemek isterim. Farklı büyü çeşitleri için farklı büyü belirtileri olduğunuda unutmamak gerekir.

Büyülerin belirtileri altında kalmış insanlar geceleri sürekli uykularından sıçrayarak uyanırlar ve kaliteli uygunun tadına varamazlar. Sabahları uyandıklarında ise hep bir halsizlik hali olur. Bu yüzden asla dinlendiklerini hissedemezler. Bu kişiler sürekli takip edildiği hissine kapılıp arkasını, sağını ve solunu takip etmekten kendilerini alamazlar. Kafalarında gerçek olmayan düşünceleri barındırırlar ve hep bir konuşma hali olur kendilerince.

Büyü Belirtisi

Evinde ya da iş yerinde büyü olan kişiler sürekli eşleriyle kavga eder, eğer iş yerindeki bir durum ise iş arkadaşları ile tartışmalar yaşarlar. Bu tartışmalar genelde anlamsız ve saçma sebeplerden dolayı yaşanır. Özellikle evin içinde yapılmış bir etkili büyü varsa evdeki yaşayan insanlar sürekli gergin bir şekilde olumsuzluklar ile boğuşmak durumda kalırlar. Sürekli sinirlilik hissi, üzerinde bir baskı ile bir bakışına sıkışmış gibi olunur.

Bu durumlar ile yaşamak ciddi boyutlarda çok zordur. Bir şekilde uzman medyumlar tarafından destek alınmadığı takdirde bu durum hiç değişmeyecek ve gün geçtikçe içinden çıkılamayacak bir durum ile karşı karşıya kalınmış olacak. Sevgili dostlarım siz de bu belirtiler ile yaşamak zorunda kalıyorsanız bendeniz Medyum Yahya olarak size elimdeki bütün imkanları geliştirip, yapılması gereken ne var ise elimden geleni yapacağımı bilmeniz gerekir. Bu gibi durumlar oldukça hayatınızı güç duruma soktuğundan nefes almak bile çok zor gelecektir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir