Büyü Bozma Duası


Kötü niyetle yapılmış olan büyüleri medyumlar içinde benim gibi bir medyumla çözebilirsiniz. Size verilen en güzel nimetlerden olan bu yetenek sizlere Allah tarafından verilmesine rağmen yanlış yollara saptanmanız günahların en büyüğüdür. Medyum Yahya bu konuda sizlere yardımcı olacağım sevgili dostlarım. Büyü bozma işleminde kullanılan Büyü Bozma Duası ve formüller bulunmaktadır. Kötü niyetlerce yapılmış olan büyüleri bozmak da en büyük sevaplardan birisidir. Ne amaçlı yapıldığını anlamak, kişiler ya da kişilerin yapmış olduğu bu kötülüğü en güzel şekilde yani büyü bozma duası ile halledeceğiz.

Bu konudaki bilgilerimi birçok kardeşlerim bilir ki; ben ilim irfan sahibi bir insanım ve iyi niyetli olan her şeye var olurken kötü niyetli yapılan her şeye de karşıyım. Doğru bir tanedir, buna karşı gelmek bizim haddimiz değildir. Her şeyin derdi devası duadır. Dua okudukça her şeyin laiki ile ilerlediğini göreceksiniz. Büyü bozma duası, sizin sandığınız kadar kolay bir işlem değildir. Bazı medyumlar bu konuda oldukça hassas ve detaycı davranırken, kimisi de ciddiye almadan işine devam eder ki; sonuçlarını siz düşünün sevgili dostlarım.

Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası
Büyü Bozma Duası

Kötü niyetle yapılan büyü, insan hayatını oldukça derinden etkiler. Adeta musallat olmuş gibi yapışır ve müdahale edilmediği takdirde kötü sonuçlara yol açar. Her medyum bir değildir ve herkesin yapabileceği bir durum değildir. Çoğunun gücü büyü bozmaya bile yetmez. Bunun için özel ilim, inancı sağlam ve ne yaptığını bilen medyum hoca tarafından uygulanır. Medyum Yahya denilince ilk akla gelen Allah’a olan inancıdır. Bu inancımı siz sevgili dostlarımın görmüş olması ve bana bu konuda güvenmesi beni derinden etkiler.

Büyünün en başta ne amaçlı yapıldığı öğrenilmesi gerekir. Sonrasında büyü bozma duası ile kesin çözüme ulaşılması sağlanır. Kötü etkinin kalkması büyü bozan dualar yapıldıktan kısa zaman içinde etkisini göreceksiniz. Dua elbette tüm kalplerimizi temizler, bizi huzura kavuşturur. Ancak ne amaçlı yapıldığı öğrenilirse ona göre dua edilir ve yapılması gereken ne ise o uygulanır. Karşılıklı güven çok önemlidir. Birçok dostum sağ olsun ki; bana geldiklerinde hep bir tereddüt ile yaklaşmışlar. Ancak işin sonunda büyü bozma duası ile işlem başarı ile gerçekleştiğinde bana teşekkür için gelindiğinde aramızdaki güven duygusu bana yeterli gelmiştir.

Medyumlar Tarafından Yazılan Dular

Herkesin de benimle alakalı bildikleri bana yeter sevgili dostlarım. Sizler biliyor iseniz ben daha başka ne isterim ki? Allah’a olan inancım ile tecrübelerim, yeteneğim, ilim bilgim ile sadece sizlere yardımcı olmak içinizdeki kötüyü bulup ortaya çıkarıp büyü bozma duası ile sizleri huzura erdirmek istiyorum. Dua her şeyin derdine derman, kötülüklere bela, kalbe huzur vermek için bizler ile. Ağzımızdan kötü söz çıkmasın ve hep iyi şeyler düşünüp hissedelim dualarımızı hayatımızın hiçbir alanında eksik etmeyelim.

Allah’a şirk koşmuş insanların, ne burada ne de öbür dünyada işleri zordur. Dua iyilik içindir, dua sevgi içindir. En güzeli de Allah’a olan sevgidir. Kötü niyetli olan insanlara hayatlarınızda yer vermeyin sevgili dostlarım. Biz medyumlar, tabi ki; iyi niyetli olan ve gerçekten işinin ehli olan insanlardan bahsedecek olursak büyü bozmanın en iyi çözümlerinden olan duadır deriz ve başka da bir şey demeyiz. Gerisi bizim yeteneklerimize kalmıştır, en laiki ile yapılmasını da kendimize felsefe edinmişizdir. Medyum.gen.tr üzerinden büyü bozma duası okuyarak büyü bozma işlemini yaptırabilirsiniz. Hayatınızda her şeye yer verin, ancak kötü olan ne var ise ondan uzak durun.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir