Büyü Bozma

1 ile 7 gün içinde de büyü bozma etkileri görülmeye başlar. İslam çerçevesinin dışındaki kaynaklardan elde edilen, tılsımlar da büyü bozma için


Büyü bozma nedir, nasıl yapılır, ritüeli, havas ile bozma gibi konuları açıklayacağımız bu makalede aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulacaksınız. Sözü fazla dolandırmadan en faydalı ve özet şekilde konumuza giriş yapabiliriz.

Büyü Bozma
Büyü Bozma

Büyü Bozma Nedir ?

Genellikle Kara Büyü etkisi altında olan insanların başvurduğu bir işlemdir. Büyü bozma işlemini yapabilmek için büyü yapma konusunu da bilmek gerekiyor. Her bir büyünün farklı bir büyü bozma yöntemi vardır. En etkili yöntem, medyumun kendi hüddamları ile istişare ederek, birlikte oluşturdukları vefk yöntemidir. Büyü yapmanın oluşturduğu olumsuz enerji alanını temizlemek için, negatif etkileri yok edecek vefk hazırlanabilir. Bu enerjileri def etmek için, medyum tarafından hazırlanan vefk aracı ile sağlanır. Her büyünün bozulması için farklı vefkler – tılsımlar hazırlanır.

Nasıl Yapılır ?

Bu konuda deneyimli olan Medyum Yahya hoca işlem için önce büyünün varlığını tespit eder. Bu büyünün niteliğini ve ne amaçla yapıldığını ortaya çıkarır, daha sonra bu büyünün yaratmış olduğu etkiyi yok etmek için en iyi vefk çalışmasına başlar. 1 ile 7 gün içinde de büyü bozma etkileri görülmeye başlar.

Büyü Bozma Ritüeli

Büyü yapma ritüeli olduğu gibi, bozmak için ritüel de vardır. İslam çerçevesinin dışındaki kaynaklardan elde edilen, tılsımlar da büyü bozma için kullanılmaktadır. İslam çerçevesinin dışındaki kaynaklardan elde edilen kaynaklar cin musallatına yol açabilir. Bu yüzden mümkün olduğu kadar, dua zikir ayet ve havas vefkleri ile işlem yapmak daha iyidir. Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Gerçekten kendilerine büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. Ayrıca, kişiye büyü yolu ile ya da bir şekilde cinler musallat olmuş olabilir.
Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan tarafımca yapılan görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.

Havas ile Büyü Bozma

En emin yollar havas ilmi çerçevesinde ele alınan yollar olduğundan, medyum Yahya hoca da büyü bozma için havas ilmini ve vefk ilmini kullanıyor. Kendisi işlem yaptıktan sonra büyünün bozulduğuna dair işaretler alacaksınız. Bu işaretler şöyle sıralanıyor:

  • Büyü etkileri yok olacak
  • Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz
  • Daha sosyal olacaksınız
  • Kendinizi ve insanları seveceksiniz
  • Şansınız açılacak
  • Kabuslar bitecek, uyku düzenli olacak
  • Hayaller, imajlar ve ses duyma gibi kötü etkiler silinecek
  • Hayata bakışınız da olumlu yönde iyileşecek

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir