Büyü Bozma

Büyü Bozma
6 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.319 kez okundu.

Büyü söz konusu olduğunda, kişiye kötü niyetle yapılmış büyülerin bozulması çok sevaptır. Yapılmış olan büyüyü tesirsiz hale getirmek usta bir medyum tarafından sağlandığında büyülenmiş kimsenin acıları sonlandırılmakta, ruhsal bozuklukları giderilmektedir. Büyü bozma bu sebeple en az büyü yapmak kadar hayati önem taşımaktadır.

Büyü bozma konusundaki deneyimlerim ve ilmi bilgilerim sayesinde uzmanlaşmış bir medyum olduğum herkes tarafından bilinmektedir. Medyum Oğuz olarak yaptığım iyi niyetli büyülerin yanı sıra kötü niyetle yapılan büyüleri de bozmaktayım. Büyü bozma sanıldığı kadar kolay ve hafife alınacak bir işlem değildir kardeşlerim. Bazı medyumlar bu konuda oldukça detaylı ve hassas çalışmalar yaparken bazıları büyü bozma konusunda o kadar da ciddi çalışmayabilirler. Art niyetle büyü yapan kişi bir yerde Allah’a şirk koşmakta, onun gücüne eş değerde güce sahip olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Art niyet içeren büyüler yapan kişi şeytanla iş birliği içindedir. Şeytanın yardımı ve kötü niyetli cinlerin kullanılmasıyla kişiyi ölüme kadar götürebilecek durumlara sokmaktadırlar. Yapılan bir büyüyü bozmak için olur olmaz yollara başvurmak, işinin ehli olmayan medyum hocalara gitmek, onlardan medet ummak oldukça sakıncalıdır. Medyum Oğuz dendiği zaman akıllara ilk gelen, benim Allah yolunda, iyi niyetli ve temiz kalpli kişiliğimdir. Kara büyü konusunda ne kadar hassas olduğum ve bu büyü ile ilgili de nasıl çözümler ürettiğim cümle alem tarafından bilinmektedir.

İslami usullere göre büyü bozma çalışması için Medyum Oğuz yanınızdadır. Her medyum bir değildir ve her medyumun gücü büyü bozma konusunda yeterli olmayabilir. Bu yüzden büyü bozma işi; özel ilim gerektiren, inancı sağlam ve ne yaptığını bilen bir medyum hoca tarafından uygulanmalıdır. Medyum Oğuz da büyü bozma denince insanların ilk geldiği isimlerin başındadır. Büyü bozma çalışmasını yapacak kişinin belirli özellikleri ve yetenekleri olmak zorundadır. Dine hakim, İslami kuralları iyi bilen, ruhu oldukça gelişmiş ve hatta din alimi olarak adlandırabileceğimiz ölçüde biri ancak yapılan şer dolu büyüyü bozabilir. Çünkü büyü bozma esnasında, bu çalışmayı yapan kişinin sahip olduğu donanımlar yetersiz kalırsa, büyü bozulmayacağı gibi, bununla uğraşan kişinin de zarar görmesi mümkündür. Medyum Oğuz olarak bu konudaki engin bilgi birikimimi ve ilmi donanımlarımı, ruhsal gücümü yapılan kara büyüyü bozmak için kullanmaktayım. Büyü bozma konusunda yetersiz olan bir medyum ağır bir gücün altında kalacağından, hastalanabilir veya sonuç her iki taraf için de bir felaket olabilir.

Büyü bozma konusunda bilinçli ve işinin ehli bir hoca olduğumu sadece ülke sınırlarında değil, dünyanın dört bir yanında bilen kişiler benimle her zaman iletişime geçebilirler. Başınız ne zaman dara düşse Medyum Oğuz yanınızda olacaktır. Güvenilir bir medyum olduğum resmi ruhsatlı çalışmamdan da anlaşılabilir. Büyü bozma çalışmalarımda yüksek tesirli formüller kullanmaktayım ve sadece kişiye özel çalışmalarımla hizmet vermekteyim. Medyum Oğuz size bir telefon kadar yakındır.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git