Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri konusuna hakim bir medyum hoca olarak Medyum Yahya ismini; medyumluğa başladığım ilk günden bu güne kadar sadece sorunları çözmeye,


Büyü çeşitleri oldukça fazladır. Ancak temel olarak iki amaca hizmet ederler. Büyülerin tümü etnik ve ahlaksal bir değerlendirmeye tabi tutulduğunda karşımıza iki yol çıkmaktadır. İlki ak büyü; diğeri ise kara büyüdür. Medyum Yahya hoca olarak ben 14 yıllık medyumluk mesleğim süresince sadece insanların iyiliği ve tedavisine yönelik büyüler yaptığımı yeri gelmişken belirtmek isterim.

Büyü Çeşitleri
Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri ve Yapımı

Büyü çeşitleri mevzu bahis olduğuna göre bu büyüleri biraz daha mercek altına alalım istiyorum. Büyü ile uğraşan medyumlar temiz ruhlu, dindar ve iyi niyetli kimselerdir. İyi niyetle yapılan büyülerin amacı ilk olarak şifa ve destektir. Kötü niyetli büyüde ise amaç kötülük ve zarar vermektir, ölüme varan sonuçları olabilir. Kötü niyetli büyü yapan kimseler ise fırsatçı, maddiyat için bu işi yapan art niyetli kimselerdir. Büyü çeşitleri içinde iyi niyetli büyünün dışında herhangi bir kötü niyetli büyüye karşı olduğumu bilmenizi isterim.

Medyumlar arasında Allah’a inancı tam, İslami kuralları bilen, ilim ve irfan sahibi bir medyum olarak Medyum Yahya ismi en üst sıralarda yer almaktadır. Kötü amaçlı büyü yapanlar ise Allah’a inanmayan, kendisini herkesin ve her şeyin üzerinde gören, kötü düşünceli kişilerdir. Bu şahıslar daha güçlü görünmek ve maddi kazanç sağlamak için her şeyi yapmayı göze alırlar. Doğaüstü güçlerini kötüye kullanmaktan hiç çekinmez. Siz siz olun bu tür kimselerden uzak durun kardeşlerim. İnternette bulabileceğiniz büyü çeşitlerinden daha fazlasını medyum.gen.tr web sitemden ulaşabilirsiniz.

Büyü çeşitleri konusuna hakim bir medyum hoca olarak Medyum Yahya ismini; medyumluğa başladığım ilk günden bu güne kadar sadece sorunları çözmeye, insanlara huzur ve mutluluk verme amaçlı hizmetlerin arkasında görebileceğinizi söyleyebilirim. Yaptığım büyü çeşitleri saymakla bitmez, ancak belli başlı konular arasında aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, soğutma büyüsü, kısmet açma büyüsücin musallatından kurtulma üzerine yaptıklarımı sayabilirim. Her biri için ayrı bir ilim ve birikim gerektiğini söylememe gerek yok dostlarım.

14 yıl boyunca resmi ruhsatlı olarak çalıştığımı da göz önünde bulundurarak insanlara sadece iyi niyetli ve şifa verici büyüler yaptığım anlaşılacaktır. Büyü çeşitleri uygulamalarımda kişiye özel bilgiler alırım ve özel hesaplamalarımı, formüllerimi çalışmama ilave ederim. Bu sayede kişinin sorununa en kısa sürede hangi büyü hizmetiyle yardımcı olabileceğimi belirlerim. Tüm bunlar anlatırken dile kolay gelmekte dostlarım, ancak hangi konuda olursa olsun özellikle yüksek tesirli büyü yapmak oldukça fazla emek isteyen, zahmetli çalışmalar gerektiren ciddi bir hizmettir.

Medyum Yahya olarak sahip olduğum özel yetenek ve sezgilerimi de çalışmalarımda gerekli gördüğüm takdirde kullanmaktayım. Ruhsal anlamdaki sıkıntılarınıza çare olması için büyü yaptıracağınız medyum hocayı çok iyi araştırmanızı, internet ortamında karşınıza çıkabilecek şarlatanlara itibar etmemenizi önemle tavsiye ederim. Büyü çeşitleri konusunda engin bir bilgiye ve tecrübeye sahip olduğumu, daha önceden yardım ettiğim ve her fırsatta bana teşekkürlerini gönderen kişilerin yorumlarından da görebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir