Büyü Nasıl Yapılır


Büyü, insanoğlunun dünya üstünde var olduğu zamandan beri yapıldığı bilinen, Mısır uygarlığı döneminde en yüksek seviyeye ulaşmış, Roma döneminde batıda, doğuda ise Çin’de geliştirilerek bugünkü haline gelmiştir. Buna bağlı olarak büyü nasıl yapılır sorusu da o zamandan bu zaman kadar gelmiştir. Büyü yapmak medyum işidir ve sadece işinde uzman olan, gerekli donanıma sahip medyumlar tarafından yapılması gereken bir çalışmadır.

Büyü söz konusu olduğunda herkesin merak ettiği konuların başında ‘’Büyü nasıl yapılır?’’ sorusunun cevabı gelmektedir. İnsanlar tarih boyunca bilinmeyeni çözmeye çalışmış, doğaüstü güçleri araştırmış ve büyü konusunda herkesin yapabileceği bir durum olmadığı konusunda hem fikir olmuşlardır. Büyüyle ilgili bilgi sahibi olmak isteyen insanların sayısı hiç de azımsanmayacak oranda çoktur. Büyü nasıl yapılır? sorusuna en doğru cevabı verecek olan bilirkişi Medyum Yahya olabilir.

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü Nasıl Yapılır
Büyü Nasıl Yapılır

Uzun yıllara dayanan tecrübelerim, ilmi bilgim ve Allah yolunda yaptığım çalışmalarımla bugünkü Medyum Yahya adını büyük kitlelerin tanımasını sağladım. Büyü nasıl yapılır? diye soranlara cevabım; her zaman kişiye özel formüllerim, uygulamalarım, tılsımlarımla olmuştur. Büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını ancak medyumluk konusunda bilgi ve deneyim sahibi, sezgileri güçlü, Allah vergisi özel yeteneklere sahip ve doğaüstü güçleri olan bir medyum yani ben Medyum Yahya verebilir kardeşlerim.

Büyü, filmlerde gördüğünüz gibi anlamsız ve saçma sözlerle yapılmaz. Peki, büyü nasıl yapılır? Büyü, uzman bir medyum tarafından özellikle Allah’ın isimler zikredilerek ve ayetleri tekrarlanarak yapılır. Ancak bu işin sadece İslami kuralları uygulama safhasıdır. Sadece bu işlemler yapılarak büyü tamamlanmış olmaz. Medyum Yahya olarak, sahip olduğum sezgi yeteneğim, doğaüstü güçlerim ve ilmi bilgilerimle kişiye özel çalışmalar eşliğinde büyüyü tamamlarım. Yaptığım büyüler ihtiyaç sahibinin arzusuna göre belli bir dönemi kapsar veya bir ömür sürebilir. İstenilen sürenin uzunluğuna göre çalışmalarıma bazı ekler yapmam gerekebilmektedir.

Büyü Kime Nasıl Yaptırılır

İnternet üzerinden medyum.gen.tr aracılığı ile ulaşarak büyü yaptırabilirsiniz. Kısa süreli büyüler, bir zaman sonra kendiliğinden etkisini kaybeder. Uzun süreli olanlar ise dediğim gibi bir ömür boyunca sürebilir. Aksi bir büyü yapılmadığı takdirde bu çalışma sizi ya da yaptırdığınız kişiyi; hayatınızın sonuna kadar etkilemeye devam edecektir. Büyü nasıl yapılır sorusunu cevaplarken sizlere büyü yapmak için kullanılan formüllerin, ilmi hesapların ne kadar büyük önem taşıdığından da söz etmek istiyorum.

Örneğin ruhsal bir sıkıntınız için benden yardım istediniz. Sizin bana vereceğiniz kişisel bilgilerle bazı hesaplar ve uygulamalar yapmam gerekecek ki; tam olarak rahatsızlığınızın kaynağına ulaşabileyim. Bu hesaplamaların üstün körü ve bilinçsizce yapıldığını bir an için düşünün. Doğuracağı yanlış durum, size oldukça olumsuz sonuçlara mal olacaktır. İşte bu yüzden büyü yapan medyum deneyimli, tecrübeli ve güvenilir olmak zorundadır.

Gördüğünüz gibi büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı, kelime kelime anlatılarak açıklanacak bir konu değildir kardeşlerim. Sizler Medyum Yahya hocanıza güvenerek sıkıntınızı, derdinizi söylediğiniz takdirde, ben de sizlerin tüm sorunlarınızı yapacağım kişiye özel çalışmalarla en kısa sürede çözebilirim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir