Büyü Nedir

Büyü Nedir
22 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.042 kez okundu.

Büyü, insanoğluna geçmişten günümüze kadar gelmiş geçmiş ve hala yapımı devam eden bir işlemdir. Popüler kültürde sık rastlanan büyü yapmak çeşitli malzemelerden, karışımlardan, dualardan veya sembollerden oluşan zengin, sağlıklı veya başarılı olmak, birine yardım etmek gibi iyi amaçlar veya birini cezalandırmak gibi kötü amaçlarla da icra edilebilir. Kendimi iyi hissetmiyorum, işimde başarılı olamıyorum, kocam artık benimle ilgilenmiyor denildiği takdirde bendeniz Medyum Oğuz Aslan ve benim gibi medyum olan arkadaşlara başvuruluyor. Büyü nedir? sorusuna cevap olarak tekrar nitelendirmem gerekirse istenilen bir şeyi elde etmek, bir insanın beyin dalgalarına müdahale etmek, ona ulaşmak ve aklınıza gelebilen gelemeyen ne var ise onları uygulatmak amaçlı büyü yapılır. Herkesin yapabildiği bir işlem değildir. Öncelikle bunun size bir hediye olması gerekir sevgili dostlar. Yani Allah’tan verilmesi ve bunu da sizin keşfetmeniz sonucu yapılan araştırmalar ile kendinizi ilme adayıp bu işle uğraşan kişilerin yapabildiği bir şeydir. Belli dualar ve eklenen bir takım şeyler ile yapılır büyüler. Kendini bu işe vermiş olanlar medyum diye tabir edilir.

Büyü nedir diye soracak olursanız medyum.gen.tr sitesindeki bilgiler aracılığıyla; büyü kendi arasında da ikiye ayrılır. İyilik adına yapılan büyüler ve kötülük adına yapılan büyüler olarak. Kötülük amaçlı yapılan büyüler insanlığı zarar verir. Şeytan ile iş birliği halinde olup kötülüğü çağrıştırır. Yapılan her kötü büyü tehlike arz eder. Kötülüklerin anası olan şeytana destek vermesi demek, Allah’a şirk koşması demektir. Kötü büyü yapan da yaptıran da ne bu dünyada ne de diğer dünyada hiçbir şekilde cenneti göremeyecektir. Hatta kapısından geçmesi bile mümkün olmayacaktır. Bu tarz girişimlere girenlerin etrafından huzursuzluklar da eksik olmayacaktır. İyi niyetle yapılan büyünün kabulü vardır. Sadece iyilik amaçlı yapılan, topluma ya da aileye fayda sağlandığı düşünüldüğü takdirde yapılacaktır. Gerçek olan medyumlar, iyi niyet ile geleni çevirmezler. Ancak kötü niyet var ise, bunu çağrıştıracak herhangi bir şey yapılmasına asla müsaade edilemez. Büyünün çeşitleri çok fazladır. Aşk büyüsü, büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi çok fazla sıralanabilir. Önemli olan iyi olan ne var ise, topluma fayda sağlanacak her işin sonu güzel başarılar ile gelir.

Dostlarım güven vermeyen, güvensizliğini hissettirenlerden uzak durun lütfen. Büyü nedir onu iyi anlayalım öncelikle. Yahu büyü yapmak bu kadar kolay iş mi?  Öyle filmlerde, dizilerdeki gibi hadi okudum üfledim ile olacak iş değil. Allah’ın isimlerini zikrederek ve engin tecrübelerim ile yardımcı oluyorum sizlere. Uzun yıllara dayanan tecrübelerim, ilmi bilgim ve Allah yolunda yaptığım çalışmalarım ile bugünkü Medyum Oğuz Aslan adını büyük kitlelerin tanımasını sağladım. Sizlerin desteği ile ve yorumlarınızın güzelliği ile bugünlerimdeyim. Bana olan güveniniz, inanıp benimle başarıya giden yolda göstermiş olduğunuz sabır sizleri de beni de selamete eriştirmeyi sağladı. Aklınızdaki tüm sorulara cevap olabilirim. Bir medyum olarak gerekli gördüğüm her şeyi sizler ile gönül rahatlığıyla paylaşabilirim. Herhangi bir sıkıntınızda geleceğiniz adresi biliyorsunuz dostlarım. Büyü nedir diye kafanıza takılan tüm soruları benimle paylaşabilirsiniz.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git