Büyü

Büyü sözcüğünü hepimiz zaman zaman duyarız ama tam olarak ne olduğunu, ne amaçla yapıldığını, işe yarayıp yaramadığını pek bilmeyiz.


İnsanoğlu yaradılışından bu yana, tüm çağlarda bilinmezliği çözmek, yaradılışın, yaşamın ve ölümün sırlarına ulaşmak ve doğaüstü varlıklara ve güçlere olan merakını gidermek için uğraşıp durmaktadır. Büyü sözcüğünü hepimiz zaman zaman duyarız ama tam olarak ne olduğunu, ne amaçla yapıldığını, işe yarayıp yaramadığını pek bilmeyiz. Büyü çeşitli formüllere, ilmi bilgilere, doğa üstü güçlere ve hislere dayanarak yapılan ve paranormal aleme ait çeşitli çalışmaların genel adıdır.

Büyü
Büyü

Bazı büyülere kara büyü, bazı büyülere de ak büyü denmektedir. Ancak günümüzde ak büyü, büyü olarak adlandırılmakta olup, insanların iyiliği için benim de yaptığım özel formüller çeşitli ayetler ve dualardan yardım aldığım çalışmalardır.

Büyü Çeşitleri

Medyum Yahya hoca adını duyduğunuzda aklınıza ilk olarak, benim dünyanın dört bir yanına ulaşmış kişiye özel çalışmalarım ve formüllerimin ulaştığı başarıların gelmesi doğaldır. Tanımış bir medyum olmak kolay değildir kardeşlerim. Piyasada dolaşan ve medyum olduğunu iddia eden medyumlar öyle az buz sayıda değildir. Oysa ben resmi ruhsatlı çalışmakta olduğumu ve yaptığım çalışmalarla on binlerce insanı huzura, iyiye ve aşka yönlendirdiğimi her fırsatta kanıtlamaktayım. İşini layığıyla yapan bir medyum; sahip olduğu özel enerjiyi elle tutulur, gözle görülür bir duruma çevirmekte usta olmalıdır.

Büyü Yapan Medyumlar

Enerji herkeste mevcut olan bir kavramdır, ancak bunu herkes nasıl yönlendireceğini, nasıl kullanacağını ve bundan ne gibi faydalar bulacağını bilemeyebilir. Bunu yapabilen medyumlar kendilerindeki bu doğaüstü güçleri, sahip oldukları ilmi bilgilerle birleştirip insanlara faydalı bir mekanizmaya dönüştürebilir. Bu mekanizma bilinen şekliyle de tanınmaktadır. Medyum Yahya hoca olarak ben de Allah yolunda, İslami kurallar ışığında bildiğim tüm dua ve özel ayetleri bir süzgeçten geçirerek hazırlamaktayım. Büyülerim bugüne kadar sayısız kişinin derdine derman olmuş, sevenleri birbirine kavuşturmuş, ruhsal sıkıntı çekenleri rahatlamış ve bahtı kapalı olanların kısmetlerinin her anlamda açılmasına vesile olmuştur.

Medyumluk mesleğinin temeli vasıtasıyla insanları olumlu yönde etkilemek ve telkinlerde bulunmaktır. Ben de duygu ve düşüncelerimi sahip olduğum yüksek enerji kapasitemle harmanlayıp özel formüllere ve işaretlere aktarmaktayım. İhtiyaç sahibi kişilerin bana vereceği özel bilgileri değerlendirerek çeşitli hesaplar yaptıktan sonra, elde ettiğim bilgileri kişinin sorunu doğrultusunda çeşitli araçlar kullanarak onun sorununu çözmek amacıyla büyü haline dönüştürmekteyim.

Hazırladığım yüksek tesirli tılsımlar sayesinde insanlar mevcut olan sıkıntılı durumlardan kurtulmakta, ruh halleri normale dönmektedir. Yaptırırken Medyum Yahya hoca duyulan güven çok az medyum hocaya nasip olmaktadır. Bunun da en önemli sebeplerinden birisi, uzun yıllar bu mesleğe döktüğün alın teri ve çözüme ulaştırdığım ciddi problemlerin çözüldüğünün bilinmesidir. Kara büyü hakkında bilgi sahibi olmak için medyum.gen.tr sitesinde büyü makalelerine göz atabilirsiniz. Sahip olduğum özel sezgileri, enerji birikimini sizlerin iyiliği için transfer etmekten dolayı her zaman büyük bir iç huzuru yaşadığımı da yeri gelmişken söylemek isterim kardeşlerim.

Büyü deyince akla bazı klasikleşmiş büyüler gelmektedir. Aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü ve daha birçok büyüden bahsetmek mümkündür. Büyülerin yapılma amacı kötü niyet içermediği sürece Medyum Yahya hoca olarak her zaman sizin yanınızda olacağımı söylemek boynumun borcudur. Başınız dara düştüğünde, içinden çıkamadığınız ruhsal sorunlar yaşadığınızda, manevi olarak çöküntüye uğradığınızda ve kendinizi sebepsiz yere hasta hissettiğinizde geleceğiniz ilk yer ben olmalıyım kardeşlerim, yani sorunlarınızın çaresi Medyum Yahya hoca olacaktır.

Büyü yapmak için her işte olduğu gibi bu konuda da uzmanlık gerekmektedir. Yanlış yapılan büyüler insana hiç ummadığı şekilde olumsuz durumlar yaşatabilir. Bu tür kötü deneyimler yaşamak istemiyorsanız güvenilir ve deneyimli bir medyum olduğundan emin olmadığınız şahıslara itibar etmemelisiniz. Size zaman kaybettirebilecekleri gibi, sorununuzu çözmek yerine daha da içinden çıkılmaz hale getirebilecek olan kişilerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Büyü yapmak basit bir işlem değildir kardeşlerim. Sizlerden alınan bilgiler kişiseldir ve herkesle paylaşılmaması gerekir. Bu bilgileri hangi zaman aralığında hesaplamak gerektiğini ancak benim gibi bu işe gönül vermiş medyumlar bilebilir. Yapılan hesapları formüle dökmek, gerekli ayet ve duaları okumak bile özel zaman gerektirmektedir. Medyum Yahya hoca adını arayanlar bunu laf olsun diye yapmıyorlar. Çünkü benim hazırladığım büyüler kişileri şimdiye kadar tek bir defa bile amacından sapmadan, direk çözüme ulaştırdı.

Büyü ile bir insana her istediğinizi yaptırabilir, onun iradesini elinize geçirebilirsiniz. Bu tür kötü bir enerjiyle baskı altına alınan kişilerde ağır şekilde manevi çöküntüler meydana gelmektedir. Size yapılmış bu tarz büyüleri çözmek ve sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlamak için İslami literatürü kullanarak Allah’ın izniyle ilmi çalışmalar yapmakta ve bu büyüleri bozmaya yönelik hizmetler vermekteyim. 

Medyum Yahya hoca ismi 14 yıldır sadece insanların iyiliğine ve sağlığına kavuşmaları konularıyla gündemde kalmayı başarmış özel bir isimdir. Formüllerimi ve hizmetlerimi, sadece Türkiye sınırları içinde değil, dünyanın dört bir köşesine ulaştırabilecek kapasitede ve güçte olduğumu da belirtmek isterim. Medyumluk konusundaki derin bilgilerim ve yılların tecrübesiyle her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm bulmaktayım. Hakkımdaki olumlu tavsiye ve referansları internet ortamında da çeşitli yerlerde bulabilir, kendiniz de bizzat okuyarak benim güvenilir ve işinde ne denli başarılı bir medyum olduğumu değerlendirebilirsiniz.

Büyü ile bilimin henüz ulaşamadığı boyutlara ulaşmak, sorunlara çareler bulmak ve gerekirse doğaüstü güçlerimi devreye sokarak her derdinize çözüm üretmek için uzun yıllarımı güvenilir bir medyum olmaya adadım. Sahip olduğum enerjinin bana verdiği özellikleri ilmi bilgilerimle pekiştirip kişiye özel yapmaya sizlerin ihtiyacı doğrultusunda devam etmekteyim. Ruhsal sorunlarınızı çözmek, sizlere şifa olmak ve hayır dualarınızı almak benim canı gönülden istediğim, hizmetlerimin en iyi şekilde sonuçlanması için dua ettiğim en büyük amacımdır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir