Büyücü


Büyü, anlaşıldığı üzere yapılan büyünün çözülmesi, yapılan tılsım, tılsımın çözülmesi ve bu bilgilerin çözüm amaçlı kullanıldığı ve Allah’ın verdiği bir yetenektir. Büyücülerde bu yeteneklere vakıf kimselerden bir kısmıdır. Geçmişten bu günümüze kadar uzanan büyü işlemleri genellikle çözüm odaklı ve insanoğluna yardımcı olmak için iyi niyetli düşünülüp yapılan bir çalışmalardır. Bu işlemleri yapan kişiler ise genelde halk arasında büyücü diye de tabir edilir. Bu şekilde söylemler aslında televizyonda verilen çizgi filmler de karakter olarak büyücü diye nitelendirilir.

Ancak durum artık bu şekilde ilerlemektedir ki; büyü yapan kişilere büyücü, medyum, medyum hocam diye tabir edilir. Dışarıdan bakıldığında kötü amaçlar için kullanıldığı görülür, fakat ben ve benim gibi medyumlar tamamen iyilik adına yapılması uygun görünen ve ne amaçlar için kullanıldığı önemli hale gelen durumlarda büyü işlemini uygulamaktayız. İyilik amaçlı yapılan büyüleri hayatlarının yolunda gitmediğini düşünen, sürekli aksilikler ile karşılaşan veya sevgilisi tarafından eskisi kadar sevilmediğini düşünüp terk edilen kişilere destek amaçlı yardımcı oluruz. Kötü niyet tamamen sıfırdır.

Büyücü

Medyum Yahya olarak, bu günlere kapıma gelen dostlarım adına bir şeyler yaptığım için gelebildim. Kalbi güzel insanlara, hayatların da mutluluk yaşayamayanlara umut ışığı olabilmek adına birçok işe imza attım. Dışarıda binlerce insan acı çekerken be, bana verilen yeteneği nasıl kullanmazdım ki. Benim gibi ilmi bilgileri kuvvetli olan medyumların geliş amacı da budur zaten. Bugüne kadar kapıma gelen hiçbir dostumu arkamda bırakmayarak hep destek olarak yanlarında bulundum. Eşim artık beni sevmiyor, benimle ilgilenmiyor ya da sevgilimi çok seviyorum ama beni terk etti, bana geri dönsün diyen dostlarımı birbirlerine kavuşturdum.

Büyücüler Ne İçin Büyü Yapar

Büyücü
Büyücü

Hiç kısmetim yok, kimse bana bakmıyor diyenlere kısmet kapılarını sonsuza dek açtım. İş yerinde başarılıyım ancak bunu kimse görmüyor diyenlerin gözlerini açmayı sağladım. Durumu olmayan insanlara şanslarını açmak için bir takım destekler de bulunduğum. Yaptığım bütün iyi niyetler ile dostlarımın yüzünü güldürmeyi, onların mutluluklarında bir parça katkı payı sağladım. Severek yaptığım ne var ise siz değerli insanlar için emek verip, çalıştım ve her seferinde karşılıklı emeklerimizin karşılığı aldık.

Uzaktan bakıldığında kolay gibi görünen bütün büyülerde, göründüğü kadar kolay olmadığını, emek istediğini, yeteneğine yetenek katılması gerektiğini fark edip günden güne daha iyi bir medyum olabilmek adına yaptım. Bana verilen bu yeteneğin değerini ilip bu durumu hayat felsefem haline getirmem elbette ki zamanı mı aldı. Ancak kaybettiğim hiç bir şey olmadı. Aksine fazlasını kazanıp, birçok dost edindim. 

Büyücü Medyum Yahya olarak, adımı insanların ağzından iyi dilekleri ile duyduğum da bunun benim için daha önemli olduğunu fark ettim. Hala da kendimi geliştirmekten vazgeçmedim sevgili dostlarım. Sizler için, sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için gecemi gündüzüme katıp ısrarla çalışmalarıma devam ediyorum. Siz de hayatınızın iyi gitmediğini düşünüyorsanız, eviniz de huzurlu değilseniz, iş hayatınız da istediğiniz yerlerde değilseniz, eşiniz eskisi kadar size ilgi göstermiyorsa, sevgiliniz sizi terk ettiyse vakit kaybetmeden bana ulaşın size mutluluğun kapısını aralayayım. Geç olmadan zaman kaybetmeden yapılması gereken ne var ise onu uygulayabileyim. Unutmayın ki, geriye akıp giden zaman bir daha asla gelmeyecek.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir