Büyüler


Büyüler;  yüzyıllardır insanlardaki bilinmeyene karşı olan merakı tetikleyen, bu konuda uzman olan kişilerin doğaüstü, paranormal ve mistik yöntemlerle yaşadığımız dünyayı etkileyebildikleri uygulamaların tümüdür. Büyüler, konusunda tecrübeli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. İyi niyetli ve kötü niyetli olmak üzere iki temel büyü çeşidi vardır. Eski çağlardan günümüze kadar geçen süre içinde medyumlar tarafından yapılan işlemler manevi sorunların çözümlenmesinde etkili bir rol oynamıştır. Medyum Yahya olarak; ben de uzun yıllarımı medyumluk mesleğine adamış bir kişiyim.

Büyüler

Büyüler
Büyüler

Büyüler; iyi niyete hizmet için kullanıldığında insanların bozulan ruh sağlıklarını iyileştiren birer şifa aracı olmaktadır. Şifa veren büyü işlemleri dışında; ayrılanları birleştiren, kısmet açan, çiftler arasındaki soğukluğu gideren, iki kişi arasındaki aşkı ve sevgiyi güçlendiren pek çok büyü örneği mevcuttur. Medyum Yahya adı da; yaptığım yüksek tesirli büyüler sayesinde Türkiye sınırlarını aşıp dünyanın dört bir yanına nam salmış bir medyum olarak anılmaktadır. Her türlü sorununuza çare bulmak ve sıkıntılarınızı çözmek üzere hizmet vermekteyim. Yıllar içinde kazandığım tecrübeyi, sahip olduğum özel sezgi ve yetenekle harmanlayıp; sorununuza en kısa yoldan çözüm üretmek tek hedefim dostlarım.

Yaptığım işlemlerde, ihtiyaç hasıl olduğunda sizlerle yaptığım istişareler sonucunda aldığım kişisel bilgilerin ışığında hazırladığım, tamamen kişiye özel formüllerden faydalanmaktayım. Bir büyü bir başkası için kullanılmaz, kullanılsa da işe yaramaz. Bu sebeple büyüler konusunda ortalıkta medyum sıfatıyla dolaşan herkesin sözlerine ve uygulamalarına itibar etmemenizi öneririm. İlim, irfan sahibi olmayan, Allah inancı zayıf, doğaüstü güçlerini kötüye kullanan kişilerle kesinlikle özel bilgileriniz paylaşmayınız. 

Medyumlar Hangi İşlemleri Yapıyorlar

Medyum Yahya olarak, bugüne kadar sayısız kişiye ihtiyaçları doğrultunda çeşitli büyüler hazırladım. Tecrübelerim ve ilmi bilim bilgilerim sayesinde, 26 yılı aşkındır sürdürdüğüm medyumluk mesleğinde benden medet uman herkesin sorunlarına çare oldum. Yaptığım işlemler arasında aşk, papaz büyüsü, bağlama, kısmet açma, cin çıkarma, geri getirme büyüsü belli başlı olanlardır. Bunların yanı sıra daha birçok konuda yaptığım işlemler ile sizlerin en zor zamanlarında sıkıntılarınıza çare bulmaya devam ediyorum.

Devlete vergi veren, resmi ruhsatlı çalışan dürüst ve güvenilir bir medyum olarak hizmet vermekteyim. Dünyanın neresinde olursanız olun bana web sitem, mail adresim veya telefonla istediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür. Ruhsal sorunlar yaşadığınızda aklınıza ilk gelecek olan isim Medyum Yahya olmalıdır. Medyum olarak geçirdiğim uzun yıllar içinde on binleri aşan sayıda kişinin derdine derman olan büyüler ve vefk çalışmalarım sayesinde bugün birçok aile mutlu bir yuva içinde yaşamakta, birçok kişi istediği işte çalışmakta ve birçok kişi sevdiğine derin bir aşk ve muhabbetle bağlanmıştır.

Allah’ın izniyle büyüler yaparak dertlerine derman olduğum kişiler benim en önemli ve güvenilir referanslarımdır. Bu hakkında detaylı bilgilere medyum.gen.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Manevi sıkıntılar yaşayan kişiler sorunlarının çözümüne en kısa zamanda benim yaptığım özel formüllü işlemler sayesinde ulaşmaktadır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir