Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü evde yapılamaz, çünkü kullanılan tılsımı çizmek kolay değildir. Ayrıca tabaklanmış saf ceylan derisi ve çini mürekkebi gerekir.


En etkili sevgi büyülerinden biri de canbar büyüsüdür, hem yapılması kolay, hem az zaman alandığı için yaptıran binlerce insan vardır. Sevdikleri insanla yeniden büyük bir sevgi ile bağlandıklarını ve aralarındaki sorunların tamamen çözüldüğünü söylüyorlar. Medyum Yahya hoca, etkili canbar büyüsü yapan hocalardan biridir, sevdiğinizi size bu işlemle kolayca bağlar.

Canbar Büyüsü
Canbar Büyüsü

Neden Yapılır ?

Canbar büyüsü aşk için yapılır, aralarına soğukluk giren sevgililerin arasını düzeltmek için yapılır. Kökeni ta eski Mısır’a kadar giden bu işlem, etkili bir aşk büyüsü olarak günümüze kadar geldi. Bu büyüde kullanılan malzeme, ceylan derisidir. Deri yuvarlak bir şekilde kesilir, ortası kalem ile ikiye ayrılacak şekilde çizilir, sonra da gereken tılsım- semboller her iki yana çizilir. Erkek için ayrı kadın için ayrı bölümler vardır. Tılsımların el ile ve çini mürekkebi kullanılarak yazılması gerekir.

Bu yuvarlak deri parçasının içine çizilen düzgün dairelerin içine de hem büyüyü yaptıranın hem de büyü yapılanın adları ve anne adları yazılır ve gerekli hizmetlileri, göreve çağrılır. Zaten canbar büyüsü yaparken, çizilen tılsımlar, otomatik olarak bu hizmetlileri- melekleri çeker. 21 gün boyunca, günde 210 kere, bu deri parçasına bakılarak ve hizmetlilere hitaben, filanca kişinin oğlu/kızı bana aşk ile bağlansın diye seslenilir.

Evde Yapılabilir mi?

Canbar büyüsü evde yapılamaz, çünkü kullanılan tılsımı çizmek kolay değildir. Ayrıca tabaklanmış saf ceylan derisi ve çini mürekkebi gerekir. 21 gün boyunca okuma yapmak zordur. Evde yapmak sizi istediğiniz sonuca ulaştıramaz. Bu büyü en eski büyü çeşitlerinden biri olması dolayısıyla uygulama yani büyünün yapılması aşaması en önemli aşamadır. Alanında bilgi sahibi daha önce defalarca yapmış kişiler tarafından uygulanması çok daha etkili olmasını sağlamaktadır.

Etkisi Nasıl Anlaşılır ?

Canbar büyüsü etkisi, ritüel tamamlandığında başlar, zaten siz de sevdiğiniz kişinin, size karşı değişen olumlu tavrından bu durumu gözlemleyeceksiniz. Ayrı kalındığı anda yoğun bir yalnızlık hissiyle kişi sürekli partnerini özler ve hep yan yana olmak ister. Aslında büyünün etkili olup olmadığı bu aşamadan sonra ortaya çıkar eğer çiftler evlilik bağını kuvvetlendirecek paylaşımlarda bulunabiliyorlar ise bu büyünün etkisinin başladığı anlamına gelir. Yani büyü yapılan kişi sadece yalnızlık hissini doldurmak amacıyla size yönlenir.

Ancak bu ilişki bağının güçlenmesi aranızda hâlihazırda bulunan sevgi bağına bağlıdır. Bu bağı güçlendirebilecek adımlar atılabiliyor ise örneğin partnerinizin eskiden kaçtığı paylaşımlarla ilgili artık daha istekliyse bir şeyler paylaşmak, beraber vakit geçirmek konusunda daha fazla istekli hale gelir. Bu artık son aşamadır ve canbar tılsımı etkisini göstermeye başlamış demektir ve ilişkiniz eskisinden daha iyi bir hal almıştır.

Canbar Büyüsü Yapan Medyumlar

İnternette çok sık aranan bir konudur, ülkemizde, tüm bağlama büyülerini en iyi şekilde yapan medyum Yahya hoca, sizin için canbar büyüsü de yapabilir. Garantili canbar büyüsü için telefona sarılın ve sevdiğiniz kişiyi kazanın


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir