El Falı


Eller aslında ayna gibidir. Yaşanmışlıkların izleri olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Minik bir bebek elinde bile doğuştan itibaren avuç içinde izleri vardır. Sanki kader çizgisi gibi algılanan bu izler aslında kişinin hanesinde saklı ya da gizli şifreleri temsil eder. El falı bu yolla işin uzmanı tarafından uygulanan kehanet yöntemlerinden biri olarak bilinir. Medyum Yahya olarak bu konuda size yardımcı olabiliyorum. El falında çizgiler ne anlama geliyor, size neyi anlatıyor, yol gösteriyor mu diye merak ediyorsanız bana başvurabilirsiniz.

El falı, avuçların içindeki çizgilerden oluşur ancak sadece birer çizgi olduklarını düşünmemek gerekir. Bakın neleri ifade ediyor; hayat çizgisi, evlilik çizgisi, iş ve kariyer çizgisi, parmak ve tırnaklar karakteri, hedefleri ve kaderinizin habercisi ve ipuçlarını temsil eder.  El falını tüm bu detayların ışığında baktırmayı tercih edeceğiniz bir yöntem olabilir. Fallar tarihi süreci oldukça geniş bir geçmişi taşır. Orta Asya’nın bozkırlarından gelen bir gelenek ve kehanet yöntemidir.

El Falı

El Falı
El Falı

Göçebe toplulukların elementleri yani; hava, su, ateş ve hava baz alarak esinlenmişlerdir. Bir insan karakteri içinde bu elementlerin önemli izler taşıdığına inanırlardı. Dönemin Medyumları önemli devlet adamları için ya da genel hayatları içinde El falı yöntemine başvuruyorlarmış. Tüm bunlar bize atalarımızdan gelen bu yöntemin ne kadar sıradan olmadığını gösteriyor. Basit ve bakılması için sadece pratik gerektirmez aynı zamanda uzmanlık gerektirir. Medyum önce sol elini ruhsal doğasını anlamak için karanlık ya da gizli kalmış yönünü yorumlar, sağ elini ise aktif doğa temsil eder ve aydınlık yönünü yani yaşanmışlıkları gösterir.

El falı konusu ile hayat çizginizi ve önemli dönemlerinizi bilmek, öğrenmek ve aydınlanmak istiyorsanız Medyum Yahya sitesinde bulunan iletişim bölümünden bana başvuru yapabilirsiniz. El falı bir sanat gibidir. Yeni doğmuş çocuk bile kendi yaşam çizgisiyle dünyaya gelmiştir. Aşk, ilişki, karakter, kariyer gibi geniş konulara dair bilgi almanız mümkündür. Eğer kritik bir dönemden geçiyorsanız size kader yolunun neyi gösterdiğini vurgulayabilirim.

Fal Bakımı İçin Kime Güvenmeli

Yaşamınız için önemli bir karar aşamasındaysanız Medyum.gen.tr olarak sezgilerimi, enerjimi de kullanarak bu yöntemi uyguluyorum. Sezgiler bu noktada önemlidir. Yönlendirmelerin doğru okunması ve çizgilerin bu yolla çözümlenmesi ancak ve ancak uzmanlık gerektiren bir konudur. Bazı konuları önceden bilmek sevgili okurlar yaşamınız ile ilgili bazı tedbirler ve uyarılara kulak asmak demektir. Elbette insan kendi kaderini kendi tercihleri ile de belirler. Ben bu noktada size yol gösteren ve alternatif oluşturmanıza yardımcı olan bir araç oluyorum. Eğer randevu almak isterseniz siteden bana ulaşmanız mümkündür.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir