Etkili Medyum Yöntemleri

Etkili Medyum Yöntemleri
13 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 595 kez okundu.

Medyum olarak sizin de bildiğiniz üzere sizlerle uzun yıllardır iletişim halindeyim. Elimden geldiğince kiminizin eşiyle olan sorunlarına, kiminizin ailenin diğer fertleriyle olan sorunlarına, sosyal çevrenizde yaşadığınız sıkıntılara, maddi olarak içinde bulunduğunuz imkansızlıklara çözüm olmaya çalışmaktayım. Bu süreç içinde sizleri bıkmadan, usanmadan bilgilendirmeyi de ihmal etmemeye gayret ediyorum.

Medyum ve medyumluk mesleği ile ilgili o kadar çok merak edilen soru, o kadar çok yanlış bilgi ortalıkta dolaşıyor ki; ben de ister istemez beni takip edenleri aydınlatma ihtiyacı hissediyorum. Bu yazımda sizlere medyumluğun bazı detaylarından ve yaptığım en etkili büyü ve vefk çalışmalarından bahsedeceğim.

Medyumlar Ne İş Yapar?

İnsanların çağlar boyunca yaşadığı sorunlar dönemlere göre değişse de eksilmez ve bitmez. Herkesin kendine göre derdi ve sorunu vardır. Medyumlar esas olarak insanların bu sorunlarına çare bulmak üzere çalışmalar yaparlar. Fakat her meslekte olduğu gibi bu meslekte de işini suiistimal eden pek çok kişi olduğundan artık medyumlara inanmak, hangisinin gerçek medyum olduğunu, hangisinin olmadığını anlamak zor hale gelmiştir. Gerçek medyumların en belirgin özelliği doğuştan sahip oldukları yeteneklerdir. Bir medyumun gerçek olup olmadığını ayrıca medyum yorumları ve çeşitli platformlardaki medyum tavsiye yazılarından anlayabilirsiniz.

Medyum Ne Yapar?

Geniş kitleler tarafından artık tanınan bir medyum olan Hoca olarak ben sizler bana başvurduğunuzda öncelikle sizi sonuna kadar dinler, sonra da neler yapılabileceği ile ilgili kafa yorarım. Bana aktardığınız derdinizle ilgili neler yapıp, nasıl çözüme ulaşacağımı saptadıktan sonra çeşitli yollarla sizi dertlerinizden kurtarma yoluna giderim. Bu yollar dua çalışmalarım olabileceği gibi, kimi durumda manevi reçeteler de yazabilirim. Size önerilerime uymanız halinde Allah’ın izniyle bir süre sonra hayatınızı zorlaştıran, sizi üzen, umutsuz olmanıza yol açan ve karamsarlığa iten tüm sorunlardan kurtulursunuz. Bu noktada en önemli şey danışan kişi ve medyum olarak kişinin birbirine güvenmesi ve inanmasıdır. Şimdi sizlere yazının devamında yaptığım çalışmalardan daha detaylı bir şekilde bahsedeceğim.

Medyum Yöntemleri

En Etkili Medyum Yöntemleri

Bana danışan ve başvuran kişilere verdiğim hizmetlerin esasının güven olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Sizlerle ilgili yapacağım çalışmaların ve vereceğim önerilerin etkili olabilmesi için birbirimize güvenmemiz şarttır. Bana ulaşan kişilere kullandığım çözümler genellikle etkilidir ve kısa sürede sonuca ulaşır. Bir yandan şifa dağıtırken, diğer yandan size zararı dokunacak çalışmalardan kesin suretle kaçınmaktayım.

Tek amacımın size ve ruhunuza şifa dağıtmak olduğunu bilmenizi isterim. Uyguladığım tedavi yolları neticesinde elde ettiğimiz sonuçlar kesin çözüme ulaşmamızı sağlar. Sizler tarafından çözümsüz olarak tabir edilen tüm sorunlarınıza mutlaka bir çözüm yolu bulmakta, yapacağım etkili çalışmalarla sizi rahata erdirebilmekteyim. Aranan ve tanınan bir medyum olarak tüm çalışmalarımın odak noktası İslami usullerdir.

Medyum İslami Usullerle Hizmet Verir

Çalışmalarımın tamamı ile ilgili gerekli tüm eğitimleri almış olduğumu, konular hakkında araştırmalarımın üst düzeyde olduğunu ve dolayısıyla ilgilendiğim konulara tam anlamıyla vakıf olduğumu da bilmeniz gerekir. Aldığım İslami eğitimler bana bu yolu açmış ve sizlere yardımcı olmayı nasip etmiştir. Gerekli tedaviyi uyguladığım ve yaşamına sorunsuz şekilde devam eden tüm kişiler bu konudaki referanslarımdır. Şimdiye kadar yardımcı olduğum kişiler de deneyimlerime her geçen gün deneyim katamaya ayrıca devam eder. Bu deneyimlerden yola çıkarak benimle iletişime geçen kişilere bir nevi rehberlik ve yol göstericilik de etmekteyim. Yaptığım işin gereği olarak sürekli insanlarla iletişim halinde olduğumdan bu da medyumlar için olmazsa olmazlardan biridir. Sizlere uyguladığım kişiye özel çalışmalar ile medyumluk mesleğime devam etmekte olup, maneviyat tekniklerini de iyi bilmekteyim. Çalışmalar dahilinde ruhun ötesine erişilmesi gerekir. Bu nedenle görüştüğünüz medyumun gerçekten şifa dağıtıyor olması, konuyu en ince ayrıntısına kadar biliyor ve hâkim olması, sizi anlaması, sorunun derinine inebilmesi, kısacası deneyimli medyumlar arasında olması kesinlikle gerekmektedir.

Gerçek Medyumlar En İyi Danışmanlardır!

Derdi ve sorunu olan kişilerin öncelikle manevi dünyasına ve bilinçaltına ulaşmam gerektiğinden onlarla iyi iletişim kurmak işimin gereğidir. Zaten medyumluk mesleğinin esaslarından biri de budur. Bana anlattığınız sorununuza göre bazı durumlarda sadece dualarla size yardımcı olabilmekteyim. Ancak bazı durumlarda okunmuş şifalı su ile banyo yapmanız, bu suyu düzenli olarak içmeniz ya da size söyleyeceğim bir okunmuş yiyeceği yemeniz gerekebilir. Şifa yöntemlerim arasında olan bu yollar çözüme ulaşmamızı kolaylaştırma aşamalarıdır.

Bir medyum olarak kişilere danışmanlık yapmak hayli zor bir iştir. Ben Medyum olarak her ne kadar şifalı dualar uzmanı olsam da öncelikle sizi anlamam ve ruhunuzun derinliklerine inmem gerekir. Böylelikle sizinle çıkacağımız yolda başarılı olma süremiz daha da kısalacaktır. Gücümün ve ömrümün yettiğince sizlerin yanında olmaya, sorunlarınızı dinlemeye, danışmanlık yapmaya, çözümlerimi paylaşmaya ve size faydalı olmaya devam edeceğim. Kişiye özel olarak hazırladığım dualar ve diğer tüm çalışmalar kısa zaman zarfında etkisini gösterir ve sizi memnun ederek rahatlığa kavuşturur.

Güvenilir Medyum Olmak Medyum ’ın İşi!

Özellikle son yıllarda ortalarda medyumluk mesleğini yaptığını iddia ederek dolaşan pek çok kişi bulunmaktadır. Bu kişilere karşı sizi uyarmak da boynumun borcudur. Doğrusunu söylemek gerekirse; böyle sahte medyumlar benim işimi çok daha kolaylaştırıyor. Şöyle ki; bana ulaşan kişiler benim farkımı gördükçe, çalışmalarımdaki etkiyi fark ettikçe, yaşadıkça ve yaşamları düzene girdikçe o kişilerin yalancılıkları da ortaya çıkıyor. Böylece bana da daha çok kişiye yardımcı olma şansı doğuyor. Bana henüz ulaşmamış olanlar, güvenilir medyumlar arasında olup olmadığımı merak edenler, şu ana kadar benimle tanışmış kişilere ulaşabilir, benimle ilgili bilgi alabilirler.

Kaliteli hizmetimden, dağıttığım şifa yöntemlerinden faydalanan kişiler benimle ilgili pek çok sitede olumlu medyum yazıları yazdıkları gibi, çevrelerine, tanıdıklarına, eş ve dostlarına da tavsiye etmektedirler. Telefon numaram ve bana ulaşabileceğiniz adres yıllardan bu yana değişmemiştir. Bunu zaten bilen bilir. Yeni tanışacak olduğumuz kişiler de hakkımda yapacakları kısa ve küçük bir araştırma ile benimle ilgili bilgiler eve yorumlara ulaşabilirler.

Medyumlar Kişiye Özel Çalışmalar Yapar

Yaşamınızdaki tüm sorunlarınız, çevrenizde yaşadığınız problemler, manevi dünyanızdaki karanlık yanlar, sebebini bildiğiniz ya da bilmediğiniz tüm sıkıntılarınız için bana ulaşabilirsiniz. İslami usullere göre bir hoca olarak sizler için elimden geleni yaparak rahata ermenizi sağlayabilmekteyim. Unutmayın ki; bu dünyada hiçbir sorun çözümsüz değildir. Yeter ki doğru kişiye ulaşmayı bilelim. Deneyimlerimi, aldığım eğitimler neticesinde edindiğim tüm bilgi birikimimi ve özelliklerimi sizlerle paylaşmaya hazırım. Etkili medyum yöntemleri dertlerinize derman olmak, size sorunlarınızdan kurtarmak beni de en az sizin kadar memnun ediyor. Dua çalışmalarım gibi diğer tüm çalışmalarımın da kişiye özel olduğunu da hatırlatmak isterim. Yani bir tanıdığınıza uygulanan bir dua ve bir yöntem kesinlikle sizde olumlu etki etmez. Aksine olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kulaktan dolam şeylere itibar emek, kendi başınıza bu çalışmaları uygulamak yerine bana danışmanızı tavsiye ederim. Herkesin sorunu farklı olduğu gibi, herkese uygulanacak olan dua ve çözüm de farklıdır sevgili dostlar…

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git