Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü 2 farklı yolla yapılabilir, birincisi dualardan ve Kur'an ayetlerinden oluşan ve ebcet hesabına dönüştürülmüş etkin bir vefk terkibi ile


Evlilik büyüsü nedir evlenme büyüsü nedir, nasıl yapılır, evlilik için dualar var mıdır. Evlenmek isteyen insanların bu süreci tamamlamaları için önlerine çıkan bütün engelleri ortadan kaldıran etkili bir işlemdir. Evli birisini evli insanlar da yaptırabilir Çünkü Evlilik büyüsü evliler arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırır.

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlenme Büyüsü Nedir ?

Yuva kurmak isteyen erkek ve kadınların kısmetsizliğini ortadan kaldıran, enerji alanlarını temizleyen, ve hayırlı kısmetler ile karşılaşmalarına vesile olan bir işlemdir. Evliliğin önünde sorunlar olan insanlar bu sorunları ortadan kaldırmak için bir yol bulamamaları durumunda, Evlilik büyüsü etkili bir araç olarak işe yarar. Kavuşamadığınız bir sevdiğiniz varsa onunla evlenmek için Medyum Yahya hocadan yardım alarak kısa sürede muradınıza erebilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

Evlilik büyüsü 2 farklı yolla yapılabilir, birincisi dualardan ve Kur’an ayetlerinden oluşan ve ebcet hesabına dönüştürülmüş etkin bir vefk terkibi ile yapılabilir. Medyum Yahya hoca mücerreb ( denenmiş ) etkili evlilik vefki hazırlamaktadır. Evlilik büyüsü için 2. yol gizli ilimlerden alınan tılsım adı verilen sembollerle yapılabilir. Bu sembollerin koruyucu melekleri, övülerek, yardıma davet edilir. En etkili vefk ile hazırlanandır.

Evlilik İçin Dualar Var Mıdır ?

Dualar, muradımıza ermemiz için en etkili yöntemdir, esasında vefk de bir duadır. Vefkin sözlü duadan daha farklı bir çalışması vardır, söz uçar gider, yazılı vefk ise her an kendini tekrar eder ve hedeflenen enerjileri her an iş başında olur.

En İyi Evlilik Büyüsü Yapan Medyumlar

Hemen hemen bütün medyumlar en iyi şekilde yaptığını iddia ediyor. Fakat siz değerli okurlarımızın lafa değil icraata bakmaları gerekiyor. Ülkemizde en etkili şekilde Medyum Yahya hoca tarafından yapılmaktadır kendisine bu işlemi yaptıran yüzlerce kişi vardır ve bunların büyük çoğunluğu da bu işlerin başarılı bir şekilde sonuçlanmasından son derece memnundur.

Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim ?

Yapıldığını anlamak için büyü belirtilerinin bilinmesi gerekmektedir. Büyü altında kalan kişilerin aşağıdaki belirtileri göstermesi büyü yapıldığına işarettir.

  • Büyü tesirinde olduğunu hisseden kişi yumuşak başlı davranışlar göstermektedir.
  • Eşinden ayrılan kişi kendini sıkıntılı hissetmektedir.
  • Özellikle eşi geri döndürme büyüsü tesirinde olan kişi eş dönene kadar sıkıntıdan kurtulamaz.
  • Büyü tesiri altında olan kişi eşi olmadan yaptığı hiçbir faaliyetten zarar görmez.
  • Kişi büyü etkisinde olduğunda yaptığı işe ve eşine karşı odaklanamaz duruma gelecektir.
  • Haklı olması halinde dahi karşındaki kişiden özür dilediği görülecektir.
  • Sürekli alttan alan, kabullenen bir kişi yapısı oluşacaktır.
  • Evlilik büyüsü etkisi altında olan kişi sürekli eşini arayarak onunla konuşma arzusu içerisinde olduğunu belirtecektir.
  • Rüyasında eşini görmek de eşi hakkında kabuslar görecektir.
  • Büyü etkisinde olan kişiler eşine sürekli iltifatlar yağdıracak, abartılı bir sevgi gösterisi gerçekleştirecektir.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir