Gerçek Medyum


Öncelikle gerçek medyum olabilmek adına uzun uğraşlar ve çabalar göstermiş olduğumu bilmeniz gerekir. Bu yetenek bizlere Allah tarafından verilmiş en güzel emanettir. Sonradan kimse medyum olamaz. İnsan medyum doğar ve medyum olarak ölür. Amaçları doğrultusunda hareket edip iyilik adına ne yapılması gerekiyorsa onu yapmayı kendine hedeflemiş önemli insanlardır. Uzun yıllar bu işe adayıp insanoğluna hizmet adına yapmış olduğum binlerce büyü çeşitleri vardır.

Sizlerin huzurunda yapılması gereken ne var ise onu yapmayı kendime hedefledim. Amacım sadece sizlerin mutlu bir hayat yaşamanızdır. Yeter ki siz içinizde iyi niyeti kaybetmeden hayatınızı sürdürmeye devam edin. Yapılan işler ve çıkan sonuçlar ile ne kadar gerçek medyum olduğumu sizlerin de anlaması için bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum
Gerçek Medyum

Medyumlar aslında birçok iş ile birlikte ilgilenmektedir. Genel olarak profesyonel bir medyum normal hayatınızı hem düzeltebilir, refaha erdirebilir birçok hayat kurtarır. Anlam olarak çeşitli büyüler ile sizlere destek olabilen, iyiliğinizden başka bir şey düşünmeden hareket eden medyumların tamamıdır. Yıllar önce oluşan ve hala günümüzde çok sık kullandığım ve hayat kurtaran büyüler vardır. Amaçlanan hedeflenen doğrultu da hareket edilir. Medyum Yahya olarak, uzun yıllardır siz sevgili dostlarıma ilmi bilgilerim ile katkı sağlayıp yapılması gerekenden fazlasına hizmet vermekteyim.

Dünyaya geliş amacımı bildiğimden bu işleri kendime vazife olarak görerek hareket ediyorum. Hayatınızda sorun diye ne nitelendiriyorsanız, onun üstüne gidip normal yaşantınız için bütün emeğimi ortaya koyarak en iyi işleri çıkarmak adına yapılacak her şeyi kendime yapmayı hedefleyerek elimden gelenin fazlasını ve gecemi gündüzüme katarak hayat kurtarmak adına birçok başarıya imza atmak için buradayım. Çalışma yaptıracağınız ilim adamın medyum çeşitleri içerisinde sahte mi yoksa gerçek mi olduğuna karar vermelisiniz.

Medyumlar Ne İşlemler Yapar

Gerçek medyum ne yapar diye soran dostlarıma cevap verip akıllarındaki soru işaretlerini gidermek amaçlı birkaç bilgi birikimlerimi sizler ile paylaşacağım. Öncellikle gerçek medyumun amacı bu günlere gelene kadar kendi yeteneğini ortaya koymuş, senelerce kendini gelişirmiş ve eline ruhsatını alıp insanlığa yardımcı amaçlı gelmiş olan insanlara denir. Bize verilen emanetlere nasıl sahip çıkılması gerekiyorsa o şekilde hareket etmemiz gerekir. Herkeste böyle bir yetenek olup, kendi kendini iyileştiremediklerine göre en iyi medyum ile çalışmak lazım.

Bu sebeple başvurmanız gereken Medyum Yahya hocanıza başvurmanız gerekecektir. Çok kısa süre içinde istediğiniz büyünün etkisini hayatınızda görmüş olacaksınız. Yeter ki; siz sevgili dostlarım içinizdeki iyiliklerden vazgeçmeyip hayata sıkıca tutunun. Emin olun o zaman her şey sizin için daha iyi olacaktır. Rahat bir yaşam sürmek isterseniz ben sizi burada bekliyor olacağım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir