Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır


Gerçek Medyumlar üstün yetenek ve ilimlerini insanların hayrı ve iyiliği için kullanmaktadır. Medyum olmak için birtakım yetenek ve güçler ile doğmak gerekir. Bu yüzden isteyen herkes büyü ve gizli ilimler ile işlemler yapamaz. Her nasıl ki her insan belli yetenekler ile doğuyorsa “medyumluk” içinde böyledir. Bu yetenek ile doğmamış iseniz ne kadar eğitim alınırsa alınsın etkili ve kalıcı büyülere imza atılamaz. Her alanda olduğu gibi medyumluk mesleğinde de sahte ve dolandırıcı kişiler bulunmaktadır. Bunların tek amacı çıkarları ve menfaatleridir. Menfaatleri uğruna insanların duygularını hiçe sayarlar. Peki, gerçek medyumlar nasıl anlaşılır?

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır
Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır

Öncelikle bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamak için gelen yorumlara bakılmalıdır. Olumlu referansları bulunmalı ve adını olumlu anlamda duyurmuş olmalıdır. Aynı zamanda ise resmi ruhsatı bulunup tüm iş ve işlemlerini yasal çerçeveler içerisinde yapması gerekir. Medyumlar bedensiz varlıklar ile kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. Bunu ancak üstün yetenekleri ve güçleri bulunan kişiler yapabilir.

Gerçek medyumlar olan kişiler toplum tarafından saygı duyulan ve itibar edilen kişilerdir. İnsanlara karşı oldukça anlayışlı, hoşgörülü ve saygılı olurlar. Yaptıkları işler ile adlarını olumlu anlamda duyurmuş olurlar. Bu gibi noktalara dikkat ederek gerçek medyumlara ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Sahte medyumlar sadece sizin duygularınız ile oynamakla kalmaz, hem zamanınızı boşa harcamanıza neden olur hem de maddi açıdan sizi çıkmaza sokar.

Medyumlar Ne Yapabilirler

Etkili ve kalıcı büyüleri ve tüm gizli ilimler ile ilgili olan işlemleri ancak gerçek medyumlar yapabilirler. Gerçek medyum hocalar büyü yapmak ve bozmak ile kalmaz aynı zamanda etkili ve net bilgiler veren yıldızname bakımı da yaparlar. Cin musallatı gibi konuları da çözüme kavuşturarak insanları huzura erdirmek için çalışmalar yaparlar. Bunların dışında ise iyi niyetli muska yapımı ve kötü niyetli yapılmış muskaların bozulması konusunda da usta olurlar.

Gerçek Medyum Yahya tüm ilim ve büyü çeşitlerinden oldukça başarılı ve etkili işlemler yapmış, gerçek medyum hocalardan biridir. Sizlerde maddi, manevi tüm sorunlarınız için kendisine ulaşarak yardım alabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir