Geri Getirme Büyüsü

Bu iş, geri getirme büyüsü uzmanı olarak bilinen, en başarılı medyum Yahya hocayı aramak ve olanları keyifle izlemektir.Bir insan aşırı derecede sevdiği eşinden


Bazı insanlar aşırı derecede eşlerine, sevdiklerine kalben bağlanırlar, aynı şekilde karşı taraftan da sevilmeyi beklerler. Ancak hayat her zaman adil olmayabilir. Bu iş, geri getirme büyüsü uzmanı olarak bilinen, en başarılı medyum Yahya hocayı aramak ve olanları keyifle izlemektir. Bir insan aşırı derecede sevdiği eşinden sevgilisinden nişanlısından, aynı derecede o sevgiyi alamayabilir. Hatta çok sevildiği halde gözü dışarıda olan ve sadık eşine değer vermeyen insanlar da olabilir.

Bu durumda sizi terk eden, sevginize layık olmayacak hareketlerde bulunan fakat sizin aşırı derece sevdiğiniz ve bir türlü vazgeçemediğiniz kişileri geri getirmek için, yapacağınız kolay bir iş var. Medyum Yahya hoca, gideni geri getirme konusunda size en etkili olabilecek, denenmiş bir geri getirme büyüsü yaparak, sizi terk eden eşinizi tıpış tıpış geri getirecek ve onun, sizin kıymetinizi bilmesini sağlayacaktır. Bunun kendi gücü ve iradesi ile değil, yönlendirdiği rahmani hüddamları yapacaktır. O sadece, en doğru vefki terkip edecek ve dualar edecektir.

 Geri Getirme Büyüsü Neden Gereklidir?

Halk arasında geri getirme büyüsü olarak kalmış olan bu işlem aslında büyü değildir. Rahmani varlıklarla, hayırlı işler yapmak için, kuran ayetlerini belirli sayıda okuyarak, bu ayetlerin ebcet hesabını çıkarıp vefke aktarmak büyü değildir. Sadece manevi, iyi niyetli bir çalışmadır. Yuva kurtarmak gibi, hayırlı bir amaç için yapılır. Kur’an tüm ayetleri ve harfleri ile şifa kaynağı olduğu için, bu kutsal kitabımızın sunduğu şifadan yararlanmak gerekir. Havas ilimleri, en karmaşık insan problemlerini çözmek için reçeteler sunar. Neden bu ilimlerden istifade edilmesin?

Neden yuvaların, insanın zayıf ve bireysel iradesi ile yıkılmasına göz yumulsun? Geri getirme büyüsü hayırlı işlere araç olduğu müddetçe yapılmalıdır. Halk arasında büyü kavramı kabul gördüğü için biz de medyum Yahya hocanın yaptığı işlemlere, büyü adını veriyoruz. Arama motorları bile, geri getirme vefki kelime gurubunu değil, geri getirme büyüsü kelime grubunu daha çok ön plana çıkardığı için, yapılan vefk işlemlerini, büyü olarak lanse etmek zorundayız değerli okurlar. Geri getirme büyüsü, bir aileyi kurtaracaksa, gereklidir diyoruz. Yuvayı kurmak zordur, yuvayı yıkmak kolaydır. Tek bir hareketle, davranışla yuva yıkılabilir, ama yuvayı yapmak için yıllar gerekir.

Geri Getirme Büyüsü İnsan İradesine Müdahale Etmek Olmuyor mu?

Yanlış kararlar veren ve sonra duyduğu pişmanlıkla geri dönüp her şeyi kaybeden o kadar çok insan var ki… Bu insanların farkındalıklı olmasını sağlamak, onları iş işten geçmeden hatadan döndürmek için, rahmani enerjileri devreye koymak, iradeye müdahale olarak kabul edilse de hayır amaçlı olduğundan ve mutlu son ile biteceğinden iyi bir uygulamadır. Birinin hidayete ermesine vesile olmak iyi bir davranıştır.

Sonuçta asla iblise hizmet eden kötü enerjilerle çalışılmamaktadır. Cin musallatına mahal verilmemektedir. Masumane bir yardım severlikle bir yuva kurtarılmaktadır. İntihar etmek üzere olan birini kurtarmak da iradeye müdahale olarak görülebilse de, sonuçta bu müdahale, hayırlı bir amaç için yapılmaktadır. Bu konudaki takdiri siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir