Giresun Medyumları Hocaları – Medyum Giresun

Giresun Medyumları Hocaları – Medyum Giresun
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

Büyülerin birçok türü ve çeşidi bulunmaktadır. İyi niyetle yapılanları olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. iyi niyetle yapılanlarına ak büyü, kötü niyetle yapılanlarına ise kara büyü denir. Gerçek medyumlar hiçbir zaman insanların kötülüğü için lan kara büyüleri yapmazlar ancak yapılmış olan kara büyüleri bozarlar. Gerçek medyumlar üstün yeteneklerini ve ilmini insanların hayrı ve iyiliği için kullanmaktadır. Giresun medyum konusunda yardım almak isteyen kişiler doğaüstü güçleri bulunan, donanımlı medyumlar hocalardan yardım alabilirler. Büyü çeşitleri arasında yer alan bir diğer büyü ise soğutma büyüsüdür. Bu büyüyü genellikle bir başka kişi için terk edilen ve ayrılık yaşayan kişiler yaptırmak istemektedir.

Soğutma büyüsü genellikle ikili ilişkilerin arasına giren 3. kişi için yapılmaktadır. Yani burada ki amaç var olan yuvayı yıkmak, eşleri ayırmak değildir. Tam tersine eşler arasına girmiş 3. şahsı soğutma büyüsü yaparak ortadan kaldırmak ve yuvanın dağılmasını engellemek amacı ile yapılmaktadır. Soğutma büyüsü birçok farklı şekilde yapılmaktadır.  Büyü yapılacak kişinin adı bir kağıda yazılır ve bu hamur ile kaplanır. Kaplanırken çeşitli dualar ve tılsımlar yapılır. En son işlem olarak da büyü yapılacak olan kişinin kapı eşiğine gömülür ve büyünün etkili olması ve soğuma işleminin tamamlanması beklenir.

Giresun Medyum

Giresun medyumları konusunda yardım isteyen, soğutma büyüsü yaptırmak isteyenler oldukça dikkatli olmalıdır. Her alanda olduğu gibi medyumlar mesleğinde de yalancı, dolandırıcı kişiler bulunmaktadır. Bu yüzden dikkatli olunmalı ve iyice araştırmadan yardım alınmamalıdır. Çünkü bir büyünün etkili ve kalıcı olması için en önemli şart doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapılmış olmasıdır.

Medyum Oğuz alanında oldukça başarılı olan bir medyum hocadır ve tüm Türkiye genelinde soğutma büyüsü yapmaktadır. Bu yüzden her nerede olursanız olun kendisi ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git