Gizli ilimler ve Büyüler


Gizli ilimler doğaüstü güçlerin kullanıldığı, çok eski zamanlardan beridir var olan ve insanlar tarafından merak edilen bir ilim dalıdır. Gizli ilimler ile uğraşan kişilere ise medyum denir. Ancak isteyen herkes gizli ilimlere vakıf olamaz, medyum olamaz. Bunun için doğuştan bazı yetenekler, güç ve ilim ile doğmak gerekir.

Gizli ilimlerin en başında elbette ki büyüler gelmektedir. Büyü sanıldığı gibi anlamsız sözler ile yapılmaz. Çeşitli ayet ve dualar eşliğinde bilimsel ve net bilgiler kullanılarak yapılır. Büyü ilmi medyumlar tarafından en çok tercih edilen ilimlerdendir. İnsanların hayrı ve iyiliği için başvurulan birçok büyü çeşidi vardır. İyi niyetle yapılanları olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. Medyum yetenekleri içerisinde bir diğeri ise yıldızname bakımıdır. Bu da farklı ilimler eşliğinde bakılır. Bakılan yıldızname sayesinde insanların doğumdan ölüme kadar başına neler gelebileceği anlaşılır. Yıldızname bakmak içinde yine alanında uzman ve tecrübeli olmak ve her tür ilme vakıf olmak gerekir. Aksi halde doğru ve gerçek bir bakım yapılamaz.

Gizli ilimler ve Büyüler

Gizli ilimler ve Büyüler
Gizli ilimler ve Büyüler

Gizli ilimler arasında yer alan bir diğer husus ise medyumların bedensiz varlıklar ile iletişim içine girmesi mevzusudur. Medyum hocalar birçok işlem ve uygulama yaparken bedensiz varlıklardan yardım almaktadır. Ancak elbette ki isteyen herkes onlar ile iletişim içine giremez. Yine bu yetenek medyum hocalara Allah tarafından doğuştan verilmesi gerekir. Gizli ilimler oldukça geniştir. Yani aslında ucu ve başı herhangi bir engeli, sınırı yoktur. Medyum hocalar gücü ve yetenekleri, ilmi neye yetiyorsa o kadardır. Elbette her medyumun ilim derecesi de birbirinden farklı olabilmektedir. Bunun tek sebebi ise doğuştan gelen yeteneklerin varlığı, azlığı veya çokluğudur.

Gizli İlim Türleri

Gizli ilimlerden biri ise kıyafetname türüdür. Bundan kişinin dış özellikleri dikkate alınarak karakter analizi yapılmaktadır. Bu tür kıyafetname türleri hakkında bilgilere https://www.medyum.gen.tr sitemiz üzerinden farklı makaleler aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. En çok da kol, göz, burun ve elleri en iyi ipuçlarını vermektedir. Kıyafetlere ve dış özelliklere bakılarak kişiler hakkında net ve kesin bilgilere ulaşılır ve karakter analizi ortaya çıkarılır.

Gizli ilimler arasında en çok merak edilen mevzu ise kehanet unsurudur. Yani bir şeylerin, olayların daha önceden bilinmesi durumudur. Bunu da ancak gerçek ve alanında uzman olan medyum hocalar bilebilir. Kişiler hakkında gelecekten bilgi almanın en etkili yolu ise elbette ki yıldızname bakımıdır. İnanması bazı kişiler tarafından oldukça güç olsa da aslında bu yetenekler ile doğan kişiler için gelecek tahmini yapmak hiç de zor değildir. Ve bu kişileri zaman haklı çıkarmaya fazlasıyla yetmiştir. Medyumlara bahşedilen ilimler arasında yer alan bir diğer olgu ise zihin okumadır. Bunu da yine ancak doğuştan bazı sezgi ve yetenekler ile doğa kişiler yapabilir.

Medyum Yahya yeteneklerini kullanarak birçok başarılı iş ile adını olumlu anlamda duyurmayı başarmıştır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir