Güvenilir Medyum Çalışmalarında Güvenilir Yöntemler Kullanmalıdır


Medyum çalışmaları hazırlarken tamamen güvenilir yöntemler ve teknikler kullanarak karşısındaki insana fayda sağlamalıdır. Güvenilir medyum deyince akla ilk gelen isimlerden bir tanesinin zatı alim Medyum Yahya olması beni oldukça gururlandırmaktadır. Bu şekilde olunca, çabalarımın karşılıksız kalmadığını, yolumda kendimi değiştirmeden devam etmem gerektiğini bir kez daha anlamış oluyorum. Medyumluk kariyerimin zirvesine ulaşalı çok olmasına rağmen, hiçbir zaman eskimeden, adım hiçbir zaman saygınlığını kaybetmeden ilerlemekteyim. Güvenilir medyum olmak elbette kolay değildir.

Çünkü mesleğe dair eksikliğinizi; sadece her şeyi bildiğinizi iddia ederek, bazı büyü ve dua reçeteleri vererek gideremezsiniz. Medyumluk mesleğinde ilerlemek; tecrübe, iyi niyet ve tabi ki sonuçlarını gördüğünüz başarıya ulaşmış işlerinizin sayısının çok olmasını gerektirir. Yaptığım nice kısmet açma büyüsü sonuçsuz kalmamış, nice aşk büyüsü sevenleri kavuşturmuş, nice bağlama büyüsü evlilikleri düzene sokmuştur. Güvenilir medyum demek, bu iyiliklere kavuşmuş, dört bir yana bunlarla nam salmış bir medyum olmanın yanı sıra, kibirden ve çıkarcılıktan sıyrılmış medyum demektir.

Güvenilir Medyum Çalışmalarında Güvenilir Yöntemler Kullanmalıdır

Güvenilir Medyum Çalışmalarında Güvenilir Yöntemler Kullanmalıdır
Güvenilir Medyum Çalışmalarında Güvenilir Yöntemler Kullanmalıdır

Eğer sıkıntınızdan kurtulmak için bir medyum arayışı içinde iseniz, güvenilir medyum sayısı çok fazla değildir. Bazı medyumlar kendilerine, eşlerini eve bağlayabilmek maksadıyla veya işleri yolunda gitmeyen ve artık bu bahtsızlıktan kurtulmak maksadıyla gelip yakaranlara, yapmaya çalıştıkları ama yapamadıkları bağlama büyüsü ya da kısmet açma büyüsü gibi büyüler sebebiyle daha da ziyan vermektedir. Bu gibi, medyum sıfatı ile ortada gezen kişiler, sizin duygularınızı ve maddi gücünüzü sömürmek için ellerinden geleni yaparlar.

Güvenilir medyum olmak, riyakar olmamayı gerektirir. Mesela güvenilir olmayan bir medyum sizin talebiniz doğrultusunda evlilik büyüsü yaptı. Yanlış büyü sebebi ile daha uzun süre evlenmenizin önü kesilebilir, ya da evlenmemekle kalmayıp, üzerine bir de hayatınızın farklı yönleri de olumsuz ilerlemeye başlayabilir. Ya da eşinizin size bağlı kalması için sadakat büyüsü yaptırdınız. Yanlış yapıldığı takdirde, eşinizin sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebilir, başka kadınlar ona daha çekici hale gelmeye başlayabilir. İş bulma büyüsü yaptırdığınızı varsayalım; güvenilmemesi gereken bir medyum yanlış bir büyü yapması sonucu, işlerinizin daha da içinden çıkılmaz hale gelmesine sebep olabilir, hatta cinleri başınıza musallat edebilir. Medyum Yahya güvenilir kimliği ile sizlerin yanındadır.

Medyum Nasıl Seçilir

Medyum seçmede bu kadar önemli olan konuların haricinde, bir de dolandırıcı medyumların da varlığı oldukça can sıkıyor. Mesleğimizi lekeleyen bu insanlar, güvenilir medyum olmayı bir kenarı bırakın, medyum ismini kullanmaktan men edilmeli. Bu yüzden https://www.medyum.gen.tr sitem üzerinden bu konulara oldukça fazla yer bulunduruyorum. Kendilerine biçare gelen insanların duygularıyla oynayıp, onları alaya alır gibi dertlerinin dermanının kendilerinde olduğuna bu insanları inandırıyor, sonrasında da insanların her şeyin düzelmesi umuduyla belki de zar zor biriktirdikleri paraları alıp kenara çekiliyor.

Üstelik bu insanlara, yukarıda belirttiğim gibi üstünkörü yaptıkları yanlış büyü sebebiyle daha da zararları dokunabiliyor. Tam anlamıyla medyum, çalışmalarını yaparken güvenilir yöntemler kullanmalıdır aksi halde herhangi bir sonuç elde edemez. Burada, güvenilir medyum dışında herhangi bir medyuma neden görünmemeniz gerektiğini iyice açıkladığımı sanıyorum. Bu konunun ne denli ehemmiyetli bir konu olduğunu unutmamalısınız.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir