Harmura Celbi Nedir?

Harmura celbi, düzgün bir medyum hoca tarafından yapılırsa, 21 günde tutar. Büyüler, eğer kara büyü gibi, havas ilmi dışındaki semboller ve tılsımlar


Aşk büyüleri arasında yer alan Harmura Celbi hakkındaki sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz bu makalemizde, sizlere büyülerin iç yüzü hakkında bilgiler aktarmaktayız. Güvenilir medyum hoca olan medyum Yahya hoca ile görüşmeler yaparak Harmura Celbi Nedir, nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yapma ve bozma konusunda her anlamda yardımcı olacak olan Yahya Hocanın internet sitesini, büyüler ve tılsımlar hakkında bilgi almak için, ve en doğru bilgiye erişim için ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız online destekler ile internetten yapacağınız araştırmalarda en kapsamlı sonuçlara bu siteden ve bu hocadan ulaşabilirsiniz.

Harmura Celbi
Harmura Celbi

Harmura celbi ya da harmura büyüsü ak büyü olarak, sevgi ve aşk peyda etmek amacı ile yapılır, bu ritüelde malzeme olarak kullanılan özel bir taş vardır. Karat sayısı 1.5- 2.0 arasında olan özel bir taş olmadan bu büyü istenen sonucu vermez. Medyum, bu taşın üzerinde kendi ilmi çerçevesinde edindiği gizli duaları okur. Bu taşın tütsülenmesi de hatta 1 gece dolunayda bekletilmesi icab eder. Bu sadece işlemin bir kısmıdır. Sonra büyü süreçleri bitince, bu büyülü taşı taşımak, büyü yaptıran kişinin görevi olacaktır. Büyü işlemi sonunda karşı tarafta büyük bir aşk ve özlem duygusu oluşur ancak, bu kişinin büyü yaptıran kişiye dönmesi amaçlandığından, eğer bu kişi dönmezse, hastalanabilir. Onu döndürmeye çalışan güçler-enerjiler onu hastalandırabilirler.

Harmura Büyüleri Günah Mı?

Büyüler, eğer kara büyü gibi, havas ilmi dışındaki semboller ve tılsımlar kullanılarak yapılıyorsa, günahtır diyebiliriz. Büyü ile alakalı sorulara net ve detaylı cevap almak için, sorularınızı medyum Yahya hocaya sorun. Hayırlı amaçlar için, havas vefk ilimlerine başvurularak, kaleme alınan işlemler, hayır amaçlı olduğundan ve vefklerin de dualardan ibaret olmasıyla günah olmayacağını söyleyebiliriz. İşlemlerin, dua ayet zikirle ve iyi niyetle yapılması halinde nasıl etkileri göstereceğini net olarak öğrenebilirsiniz. İslam çizgisinin dışında havas ilimlerinden olmayan tılsımlar semboller kabala sembolleri, Vodo ritüel malzemeleri kullanmak günahtır.

Harmura Celbi Kaç Günde Tutar?

Aşk büyülerinde en çok merak edilen sorulardan birisi etkisini kaç günde göstereceğine yöneliktir. Harmura Celbi Nedir? Kaç günde tutar? Gibi sorularınız için adresimizi sık sık ziyaret edebilirsiniz. Böylece birkaç hafta içerisinde etkilerini görmek isteyeceğiniz uygulamalara göz atabilirsiniz. Bazı durumlarda çok daha kısa sürede sonuçları alabileceğiniz aşk büyülerinin detaylarını sizler için, medyum Yahya hoca tarafından telefonla paylaşıyoruz. İnsanların arasındaki sorunları çözmek, sevgililer- eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için, gerekli bütün bağlama büyülerini paylaşıyoruz. Harmura celbi, düzgün bir medyum hoca tarafından yapılırsa, 21 günde tutar.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir