Havas ilmi

Havas ilmi
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.582 kez okundu.

Havas ilmi Kur-an’ı Kerim’in görünmeyen, gizli yüzüdür ve ben Medyum Oğuz Aslan olarak bu ilmi bilgilerimi  yıllardır  güvenilir ve etkili bir şekilde sürdürmekteyim. Tüm doğaüstü güçlerimi ve dualarımı sadece hayırlı işler için, sorunları çözmek için kullandım.
Medyum Oğuz Aslan olarak havas ilmine vakıf olmam, insanlara şifa dağıtmak için çalışmam, sorunları olan kardeşlerimi huzura kavuşturmak tek amacımdır. Havas ilmi ile ruhani varlıklar aracılığıyla yaptığım tüm dualar, tılsım ve etkili büyüler ile sevdiklerine kavuşmak isteyen binlerce kişiye hizmet verdim.
Havas ilmi aracılığıyla sorunlarını çözmek isteyen herkese kapılarımız açıktır. Yılların tecrübesi ile sizlere daima en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayım. Benim medyumlar arasında öne çıkmamın en önemli nedeni güvenilir ve özel hayata olan saygımdır.
Bakara suresinde sözü geçen Harut ve Marut isimli melekler peygamberimize bu ilmi öğretmişlerdir. Havas ilminin en önemli dalları dua, vefk ve tılsımlar olup, vefkler içinde duaları, ayetleri ve hadisleri kapsar. Eski uygarlıklar zamanından beri kullanılan bu ilim nesiller boyu birbirine aktarılarak günümüze gelmiş bir öğretidir.
Belli bir matematiksel işlem içeren ebced hesabı ile yapılan bu çalışmalar, tılsımlar birçok hastalığın tedavisi için kullanıldığı gibi kaza ve beladan da korur. Medyumlar havas ilmini bir ayin içinde gerçekleştirirler. Öncesinde gusül abdesti alınması, tövbe edilip namaz kılınması, havas ilmi dahilinde edilen duayı kuvvetlendirir. Dualar melekler aracılığıyla arşa uğurlanır.
Havas ilmi her ben medyumum diyenin yapabileceği bir iş değildir. Havas ilmi için doğaüstü yeteneklerin yanı sıra insan anatomisi, fizik, kimya ve matematik gibi bilim dallarını da bilmek gerekir. Aynı zamanda Ebced, Cifr ve Esma-ül Hüsna gibi manevi bilim dallarını da içerir ki; ben yaptığım tüm çalışmalarda sizlerin yanındayım sevgili kardeşlerim.
Havas ilminde ruhani varlıklar çağırılarak dileklerde bulunulur. Havas ilmi günümüzde insanların bir şekilde maruz kaldığı ruhsal sorunları çözmek için kullanılmaktadır. Havas alimlerinden Medyum Oğuz Aslan olarak görevim bedene musallat olan cinleri oradan çıkarıp bedeni cinlerden temizlemektir.  Ayrıca medyum.gen.tr sitemiz üzerinden havas ilmi üstadı medyum tarafından yapılan çalışmalara göz atabilirsiniz. Havas alimlerinin kendilerine özgü yetenekleri ve kuvvetli ruhani bağları olması gerekmektedir.  Tüm bu çalışmalar eski kadim zamanlardan beri kullanılan maddi ve manevi varlıkların bir arada çözümlenmesi ile mümkündür. Medyum Oğuz Aslan olarak havas ilmi üstadıyım ve ihtiyacı olanlara ruhani bir kapı açmak için yıllardır çalışmaktayım.

Eğer sizler de hayatınızda sorunlar ve yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız ve ne yaparsanız yapın artık bu sorunlarla baş edemiyorsanız yaptığım yüksek tesirli büyüler, hazırladığım etkili vefkler, aşk büyüsü, bağlama ve bereket büyüsü ile ilgili küçük bir araştırma yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile ana ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar nasıl ki; insanların iyi bir hayat geçirmeleri ve sonsuz huzura ermeleri için uğraştıysam bugünden sonra da ömrümün sonuna kadar buna çabalayacağım.

Medyum, Medyumlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Güvenlik Sorusu: *

Sayfa başına git