Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi

Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi hakkında toplumun düştüğü en büyük yanlışlardan biri fal ile karıştırılması, hatta tamamı ile fal olarak nitelendirmesidir.


Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi hakkında toplumun düştüğü en büyük yanlışlardan biri fal ile karıştırılması, hatta tamamı ile fal olarak nitelendirmesidir. Bunun gerçekle herhangi bir ilgisi yoktur. Yıldızname bir fal değil, başlı başına bir ilimdir sevgili arkadaşlarım. Günümüzde astroloji ile bir bağlantısı olduğundan bununla çok sık karıştırılabilir. Çünkü yıldızname falı kollarından biri de yıldızlar ve burçlar ile ilgilidir. Burada özellikle belirtmek istediğim, bu ililmde kişinin doğum tarihinin gösterdiği burçla ya da yıldızla değil, bakım sistemi ile sonuca ulaşılır. Yıldızname tamamen medyum tarafından ilim ile yapılabilir. Herkesin yapamadığı, kulaktan dolma bilgiler ile bu işe başlamış ya da başlayacak insanlar genel olarak konuşmam gerekirse ortalama bilgiler ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi
Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi

Herkes Yıldızname Falı Bakabilir mi

Medyumlar kelimesi sizlerin sandığı gibi değil, tamamen ilim bilgisi olan, senelerini bu işlere vermiş, tecrübeli olan kişiler için söylenir. Medyumluk işinin görüldüğü kadar kolay olmadığının üstüne basarak söylüyorum ki; o zaman sorunsuz bir hayat sürülebilirdi. Göründüğü gibi öyle pek kolay olmayan hayat şartları ile birçok insan medyum adı altında yapabildiği işlemler kısıtlıdır.

Medyum olduğunu iddia eden herkes, yıldızname falı bakabildiğini de iddia edecektir. Bu göründüğü gibi kolay bir işlem değildir. Emek ister, sabır ister, ister de ister. Eğlence amaçlı bakılmasını pek tavsiye ettiğim söylenemez. Yıldızname falı baktırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Yeterli olan bilgileri sizler ile paylaşacağım Medyum Yahya Avunç olarak sizlere de yardımcı olabileceğimden hiç şüpheniz olmasın. Gönülden bağlı olunan her işin hakkı ile yapılması gerekir.

Nasıl Yıldızname Bakılır

Doğuştan Allah tarafından bizlere yani medyumlara verilen en özel hediyedir. Önemli olan kendinin bilincinde olup, geliştirmek amaçlı uğraşlar vermektir. Bu falı ile sadece geçmişten değil, bu günlerimiz ile de bilgiler ortaya çıkabilir. Aslında herkesin bu konuda bilinçlenmesi gerektiğini düşünüyorum dostlarım. Kötüyü çağırmak istediğimden değil de, sadece erkenden alınan önlemlerin her zaman bir çözümü vardır. Örneğin yıldızname falı bakıldığında Allah korusun bir hastalık olur, ayrılık olur, iş değişikliği olur vs. gibi durumlar ile karşılaştığında önlemlerini alabilir ve bu sayede kendinizi bilinçlendirip ona göre hayatını şekillendirmek isteyebilirsiniz.

Hiçbir şekilde kötü amaçlar için kullanılamaz, kötüye işaret edilebilecek her durumda önlemimizi alıp yolumuza devam edebiliriz. İşimizin ehli olarak bu falı bakmak da bizim işimiz. Büyü yaptırmak istediğiniz zaman en başta bu falı bakıp ondan sonra önüme bakmayı tercih ediyorum ki; doğru olan da budur. Alınacak bütün önlemleri alıp yola bu şekilde devam ettikçe vicdanen kendimi huzurlu hissetmekteyim. Hangi amaçlar için kullanıldığı hakkında sizlere biraz daha örneklendirerek yardımcı olmak, sorunuza cevap olmak istiyorum. En başta bakılan kişinin karakterini, yapısını, doğduğu günden öleceği güne kadar yaşayacaklarını, başına gelecek iyi ya da kötü olayları öğrenirsiniz. 

Yıldızname falı ile hayat boyu kazancınızın ne düzeyde olabileceğini, hangi işler yaparak para kazanabileceğini, aile ve yuva konularına olan duyarlılığın gibi birçok sorunun cevabını bulabilir ve daha birçok konularda bilgilenebilirsiniz. bu falı verilerine göre hayatınızı şekillendirir, olası tehlikelere karşıda en iyi önlemleri almış olursunuz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir