Kahve Falı


Kahve falı her zaman bakılan fal türleri içerisinde en kolayı ve detaylı sonuçları olan bir bakım türüdür. Tarih öncesinde başlayan insanın geleceğini merak etme dürtüsü günümüzde hala devam etmektedir. Hayatınıza yön vermek, aklınızdaki soruların aydınlığa kavuşması için fal baktırmak bir araçtır. Ancak özel yetenek gerektiren bir durumdur. Yıllardır mesleğimin kıymetli zamanlarını kahve falı bakarak da icra ediyorum. Medyum Yahya olarak birçok konuda kendimi ispatlamış olmam insanlara karşı saygım ve hürmetimden kaynaklanmaktadır.

Kahve falı bakmak için bize başvuran kişiler sayesinde karşılıklı bir güven ilişkisi oluşması da tecrübelerime dayanır. Fal aslında bize bulunduğumuz durumun enerjisinden bahseden bir olgudur. Ve tarihte birçok çeşidinin uygulandığını biliyoruz. Kültür ya da bulunduğunuz ortam fark etmeksizin insanoğlunun merakını gidermek için yönlendirilmeye ihtiyacından dolayı bu tarz konulara yöneliyorlar. Ancak her şeyden önemlisi Medyum ya da Medyumlar denilen kişilerin bu konuda güvenilir olduğundan emin olmanız…

Kahve Falı

Kahve Falı
Kahve Falı

Doğal ve evrensel enerjilerin var olduğu bir gerçektir. Her kişinin özel sorularına ya da hayatına dair cevapları ihtiyacı oluyor. Eğlence ya da merakını gidermek için kişinin aklında basit sorular da olabilir. Tam aksine komplike sorular da. Kahve falı sayesinde yeteneklerini kullanarak, kişilerin gönül kapılarını açarak hizmet vermek üzerine şartlanmış bir iş ahlakına sahip olmanız gerekir. Kehanet yöntemi olarak kullanılmasından dolayı özellikle Ortadoğu bölgesinden yıllardan beri uygulanıyor.

İstediğiniz kıvamda kahve yapabilirsiniz. Tadı açısından yapılan işlem için fark ettirecek bir durum oluşmaz. Ancak dolu bir kahve kaşığı ile yapılması, yapılan işlemin kalitesi açısından önemli olacaktır. Kahvenin bütünü bir miktar bırakılarak kendi yönüne doğru çevrilerek aklınızdaki soru ya da niyeti düşünerek döndürünüz. Burada önemli olan niyettir. Sevgili okuyucularım burada küçük ama önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum; her kahve falı bakan kişiyi falcı olarak düşünmek son derece yanlıştır. Her Medyum olarak kendini adlandıran kişinin de uzmanlığı arasına girmeyebilir. Bunun dışında falımızın soğumasının ardından önce fincan kısmına bakım yapılır. Daha sonra da tabak kısmına yorumlarımı eklerim.

Fal ile Neler Görülür ve Müdahele Edilir

Sevgili takipçilerim şunu da unutmamak gerekir. Kadere inanan her insan doğum anından itibaren tüm yaşamına şekil verecek izlerini yüce rabbimiz tarafından bellidir. Ancak insanlar kendi yaşamlarına yön verirken yıllar içinde yaşadıklarına istinaden tercihleri de olacaktır. Medyum Yahya olarak şahsım adına farklı yollardan ve seçeneklerden bu işlem sırasında bahsedebilirim. Ancak karar elbette sizin yüksek lütfunuza kalmıştır.

Kaderinize yön verecek birçok konuda; ev düzeni, evlilik kararı, ilişkiler, kariyer ve iş konularındaki tüm detaylar, karar aşamaları, sağlık ve aklınızdaki herhangi soru için bana gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşmek için randevu alabilirsiniz. Eğer farklı bir şehirde yaşıyor ya da yurtdışında iseniz online olarak ta görüşmeler yapabiliyorum.  Her enerji bir emek karşılığında birbirimizden razı olarak hayra dönüşebilir. Yeteneklerim boyutunda tarih boyunca efsane olmuş kahve falı uygulamasını benimle birlikte tecrübe edebilirsiniz. Detaylı bilgiler öğrenmek için kahve falı baktırabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir