Kara Büyü


Kara büyü de büyü çeşitlerinden biridir ve genellikle bazı medyumlar tarafından tamamen art niyetler güdülerek yapılan büyü çalışmalarına dönüşebilmektedir. Ancak Medyum Yahya olarak ben, büyü konusuna uzun yıllar boyunca hakim olduğumdan, kara büyü çalışmalarını da iyiye ve doğruya kullanabilecek özelliğe, yeteneğe ve ilmi bilgiye sahibim.

Kötü amaçlı yapılan büyü çalışmasını da bozmak için başka bir karanlık büyü yapmak gerektiğini yeri gelmişken söylemeliyim kardeşlerim. Tahmin edeceğiniz gibi medyumluk oldukça ciddiye alınması gereken bir iştir. İyiye ya da kötüye kullanmak; medyum yeteneklerine sahip olan kişinin ruh hali, Allah inancı ve özel güçleri sayesinde şekillenebilecek bir durumdur. Yıllardır hazırladığım tüm etkili büyü çalışmalarımı; kişilerin yararına olacak şekilde uyguladım. Allah yolundan şaşmadan, doğaüstü güçlerimi ve ilmi bilgilerimi kullanarak bugünlere geldim. 

Medyum Yahya hocanız olarak 26 yıldır, resmi ruhsatlı medyum olarak çalışmaktayım ve devlete düzenli olarak vergi vermekteyim. Buradan da anlayacağınız gibi iyi niyetli ve güvenilir medyum hocalar arasında ilk sıralarda gelmekteyim

Kara Büyü

Kara Büyü
Kara Büyü

Büyü çalışmaları arasında aslında ak büyü tabir edilen iyi büyüler de yer almaktadır. Sade insanların anlayabileceği bir dille anlatmam gerekirse; örneğin papaz büyüsü çalışmasını hem ayrılanları birleştirmek hem de iki kişiyi ayırmak için de kullanabilirim. Ama her iki durumda da yapılan büyü, tarafların mutluluğu ve ilerde yaşayacağı güzel gelecek amacıyla uygulanmaktadır kardeşlerim. Karanlık büyü yapan kötü niyetli medyum hocalardan bahsetmiştim. Bu kişilerin sadece kendi çıkarlarını düşünerek, sonucunu hesap etmeden yaptıkları kara büyü çalışmalarını bozmak Medyum Yahya olarak, yıllardan beri yaptığım büyü çalışmaları arasında hatırı sayılır bir yere sahiptir.

Kara büyü yapmak için de çeşitli hesaplamalar ve emek isteyen detaylı çalışmalar gerekmektedir. Hatta normal bir büyüden çok daha fazla itina ve ehemmiyet gerektiren karanlık büyü çalışmaları yapmak her medyum hocanın harcı değildir. Sahip olduğu ilim ve irfanı doğruluk ve iyilik için kullanacak manevi güç Medyum Yahya hocanızda fazlasıyla mevcuttur. Kara büyüler içinde en yüksek tesirli olanların başında sabun büyüsü gelmektedir. Kötü amaçla yapıldığında bozulması en zor büyülerdendir.

Büyü Bozuyor Muyum?

Ancak sizlere anlatmaya çalıştığım gibi bu kara büyüyü bozmak için gerekli yetenek ve iman gücüne sahibim kardeşlerim. Kaşık büyüsü ya da bazı aşk büyüleri, ayırma ve soğutma büyüleri de karanlık büyü olarak değerlendirilebilir. İhtiyaç duyduğunuz anda sizi terk eden eşinizi geri getirmek ve beraber olduğu kadından uzaklaştırmak için bu tarz bir büyü yapmam gerekebilir. Kumar oynayan ya da kötü alışkanlıklar edinen eşinizi bunlardan uzak tutmak istediğinizde de sizlere kara büyü çalışmalarımla hizmet verebilirim.

Kara büyü çalışmalarını işinin ehli, deneyimli ve inançlı Medyum Yahya hocanıza yaptırmak, manevi huzura ve ruhsal sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yarayacağı gibi, sorunlarınızı da yüksek etkili büyüler sayesinde çözebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın sevgili kardeşlerim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir