Karabiber Büyüsü


Karabiber büyüsü geçmişten günümüze kadar gelmiş olan varlığını sürdüren uygulama ve işlemlerden biridir. Çeşitli sebeplerden ve sorunlardan ötürü büyü ilminden faydalanılır. Etkili büyüler kişiye özel olarak hazırlanır ve yapılır. Yani bir kişi için yapılan büyü bir başkası için yapılmaz. Gerçek ve etkili bir büyüyü ancak alanında uzman olmuş bir medyum yapabilir ve uygulayabilir. Bunun için büyü yaptırmak isteyen kişilerin medyum seçimine dikkat etmeleri önemlidir.

Büyünün birçok çeşidi ve türü vardır. Bu yardım almak isteyen kişinin sıkıntısına, amacına göre değişkenlik gösterir. Medyumlara en çok aşk acısı konularında yardım almak için gelinmektedir. Bu büyü çeşitleri arasında karabiber büyüsü de en önemlilerinden birisidir.

Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü

Herkes çeşitli sorunlar ve sıkıntılar yaşayabilir. Bunun için oturup geçmesini beklemek yerine uzman bir medyumdan yardım almak daha doğru olacaktır. Evliliğinde soğukluk ve geçimsizlik yaşayanlar veya çiftler arasında ayrılık yaşanmış olanlar medyumlardan yardım alarak bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü ve karabiber büyüsü geçimsizlik ve huzursuzluk gibi sorunları çözdüğü gibi aynı zamanda aşık olduğunuz kişinin de size aşık olmasını sağlar. Böylelikle huzura kavuşursunuz. Bu büyünün yapıldığı kişi sizi her nerde olursanız olsun bulur ve bir daha asla bırakamaz.

Aşk büyüsünün birçok çeşidi ve türü bulunmaktadır. Bunlardan biri de bu işlemdir. Bu büyü en çok kullanılan aşk ve bağlama büyülerinden biridir. Oldukça etkili ve kalıcı olan karabiber büyüsü birçok medyum tarafından denenmiş ve sonuçları oldukça kuvvetli olmuştur.

Kişiler arasında aşk ve muhabbet sağlamak için yapılan karabiber büyüsü için 21 adet veya 41 adet karabiber kullanılır. Tek sayı olması önemlidir. Karabiber tanelerinin üzerine çeşitli dualar ve tılsımlar yapılır. Büyülerin genelinde olduğu gibi bu büyü de kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Büyü yapılacak olan kişilerin ebced değerleri hesaplanır ve yapılan dualar buna göre yapılır. Bu yüzden büyünün etkili ve eksiksiz olması için ebced hesaplamasını doğru olması önemlidir. Aksi halde büyü tutmaz ve tesirli olmaz. Daha sonra ebced değerleri dikkat alınarak okunan ve tılsım yapılan karabiberler bakır veya gümüş bir kap içinde yakılır. Karabiber büyüsünün amacı büyü yapılan kişinin içine aşk ateşi düşürmek ve her nerde ise geri dönmesini sağlamaktır. Eğer bu işlem eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılırsa kısa süre içinde etkilerini göstermektedir.

Karabiber büyüsünün yapılışı sırasında ateşe bırakılan karabiberler sabah ve akşam olmak üzere 7 gün boyunca bu işlem devam ettirilir. Bu işlemler sırası düzgün bir şekilde yapılırsa büyü yapılan kişi aşkından deli divane olur ve asla bir daha ayrılamaz.

Her büyü de olduğu gibi bu büyüyü de doğru ve gerçek medyuma yaptırılması önemlidir. Alanında uzman ve tecrübeli medyumlar arasında ilk sıralarda yer alan Medyum Yahya hoca efendi karabiber büyüsü konusunda da oldukça etkili ve kalıcı çalışmalara imza atmıştır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir