Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır


Kaşık büyüsü, uzun yıllardır iki şekilde yaptığım büyü çalışmalarının başında gelmektedir. Medyumlar arasında kaşık büyüsü yaptığını iddia eden birçok medyum mevcut olmasına rağmen, bu büyünün iki taraflı yapılabilmesinden ötürü ciddi bir ilmi bilgi ve çalışma gerektirdiğini söylemek durumundayım. Medyum Yahya olarak, kaşık büyüsü nasıl yapılır sorunuzu cevaplayacağım ve sizlere kaşık büyüsü yaptırmak istediğinizde kapısını çalacağınız en doğru kişi olduğumu hatırlatmak isterim.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır
Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı öyle birkaç cümleyle verilemez kardeşlerim. Başta da belirttiğim gibi kaşık büyüsü oldukça yüksek etkili bir büyü olup hem iki kişiyi birbirine aşık etmek ve bağlamak için kullanılabilir hem de tam tersine iki kişiyi birbirinden ayırmak ve koparmak için kullanılabilir. Bu yüzden kaşık büyüsü çalışması en çok emek harcanan, ince hesaplar yapılan, özel dualar okunan ve doğaüstü güçlerin devreye girdiği en ciddi büyü çalışmalarından biridir. 26 yıldır medyumluk yapmaktayım ve bu süre içinde binleri aşan ihtiyaç sahibine kaşık büyüsü çalışmamı başarıyla uyguladım. İçlerinden bazılarını sevdiklerine kavuşturdum, bazılarını ise birbirlerinden ayırdım. Ancak önemli bir hususu yeri gelmişken belirtmek isterim ki, ayırmak için yaptığım kaşık büyüsü bile aslında amacı müspet bir çalışmadır.

Kaşık Büyüsü Malzemeleri

Değerli kardeşlerim sizlere önce bağlama amaçlı kaşık büyüsü nasıl yapılır konusunda anlayabileceğiniz şekilde birkaç açıklama yapayım. Kaşık büyüsü için gerekli malzemelerin başında iki tahta kaşık gelmektedir. Sıradan iki tahta kaşık benim gibi işinin ehli bir medyum tarafından bambaşka bir güce dönüşmekte ve birbirini seven iki kişinin daha büyük bir aşkla bağlanmasını sağlamaktadır. Tahta kaşıklardan biri büyü talebinde bulunan kişiyi, diğeri de kendisine bağlamak istediği karşı cinsi temsil eder. Kaşık büyüsü çalışmamı isteyen kişi bana hem kendisinin, hem de sevdiğinin hakkında kişisel bilgiler verir.

Bu bilgiler sayesinde çeşitli hesaplamalar yaparak, ihtiyaç sahibine gerekli olan dua ve ayetleri hazırlarım. Kaşıklar üzerine kişilerin hesaplamalarını, özel formüllerle hazırladığım, bazı işaretleri yazmak suretiyle kaşık büyüsünün hazırlık aşamasını bitiririm. Ayırma amaçlı yapılacak olan etkili kaşık büyüsü hazırlık aşaması da aynı bağlama büyüsü şeklinde uygulanmaktadır. Medyum Yahya hoca olarak, bu noktada kaşık büyüsü çalışmamın, bana özel yeteneği kullanma ve büyüyü tamamlama aşamasına geçerim. Kaşıklara yazılacak bazı formüller ve işaretler büyünün amacını simgeler. Bundan sonra ise kaşıkların birbirine bağlanma şekli önem kazanır.

Kimler Kaşık Büyüsü Yapar

Kaşık büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlere medyum hizmeti verilmektedir. Yılların bana kazandırdığı deneyim ve kaşık büyüsü nasıl yapılır konusundaki ilmi bilgilerim sayesinde benden istemiş olduğunuz kaşık büyüsü çalışmasını tamamlarım. İki kişiyi ayırmak için yapılan yüksek etkili kaşık büyüsü, aslında iyi amaçla yapılıyor da olabilir. Örneğin eşiniz bir başka kadınla beraberlik yaşıyorsa, onları ayırmak ve eşinizin size geri dönmesini istemek en doğal hakkınızdır. İşte bu gibi olumsuz durumlarda da yüksek tesirli büyüler arasında olan kaşık büyüsü yaptırmak isterseniz; Medyum Yahya olarak bana, dünyanın neresinde olursanız olun web sayfam veya telefonum aracılığıyla ulaşabilir, derdinize benim yüksek etkili kaşık büyüsü çalışmam sayesinde derman bulabilirsiniz kardeşlerim.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir