Kaşık Büyüsü Nedir?

Bu makalede kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne amaçla yapılır, uzmanı kimdir, kaç günde etkisini gösterir gibi merak edilen sorulara cevaplar bulmaya


Bu makalede kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne amaçla yapılır, uzmanı kimdir, kaç günde etkisini gösterir gibi merak edilen sorulara cevaplar bulmaya çalışacağız.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir ?

Ak büyü sınıfında kategorize edilen bir ritüeldir, iki kişiyi birleştirme amacıyla ya da ayırma amacıyla yapılabilen, Tılsım kullanılarak etkili olması sağlanan tahta veya plastik kaşık, tılsım ve ip malzemeleri ile yapılabilen basit bir büyüdür.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kaşık büyüsünün yapmak için niyete göre işlem yapılır. Bağlama niyeti ile yapılan çeşiti şöyle yapılır: tahta veya plastik olarak iki kaşık alınır, kaşıkların arka tarafına tılsım keçeli kalem ile çizilir. Kaşıkların iç taraflarına kadının ve erkeğin hem kendi adları hem de anne adları yazılır. Aşık edilmek istenen kişinin kaşığının içine mum damlatılır. Hangi Tılsım kullanıldıysa o tılsımdan sorumlu hizmetli-melek göreve davet edilir. Daha sonra Kaşıklar iç içe bakacak şekilde ip ile bağlanır. Kaşıklar bağlandıktan sonra bu Kaşıklar üzerine 41 kere veya 91 kere o tılsımın koruyucusu olan hizmetliden, Aşık edilmek istenen kişinin kalbini kazandırması için yardım istenir. Böylece ritüeli tamamlanmış olur.

Ne Amaçla Yapılır ?

Bu büyünün iki amacı olabilir bağlama niyetine veya ayırma niyetine göre farklı işlemler yapılarak kaşık büyüsü yapılmaktadır. Aşk birisinin Bir hafta on gün içerisinde tutması hedeflenir. Eğer yapılan işlem tutmazsa, göreve davet edilen hizmetli davete icabet etmemiş demektir bu durumda bağlama büyüsü uzmanı Medyum Yahya hoca sizler için daha etkili bağlama işlemi yapacaktır. Çekinmeden kendisiyle görüşüp durumu anlatabilirsiniz.

Uzmanı Kimdir ?

Ülkemizde en iyi kaşık büyüsü uzmanı Medyum Yahya hocadır, çünkü Yahya hoca bugüne kadar yüzlerce ritüelini bizzat gerçekleştirmiş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Kendisinin yaptığı işlemden memnun olan ve ona can-ı gönülden teşekkür eden yüzlerce insan vardır.

Kaç Günde Etkisini Gösterir ?

Kişiden kişiye değişmek üzere, 1 hafta ile 10 gün içerisinde etkilerini görmeye başlamanız gerekir. Eğer bu büyüyü, siz kendi başınıza amatörce yapmışsanız büyünün tutma şansı düşük olur. Büyünün tutma şansı, kullanılan Tılsımın ve onu koruyan hizmetlinin vasfına ve niteliğine göre değişir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir