Kaşık Büyüsü


Kaşık büyüsü, amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacı güder bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı oldukça fazladır. Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine bağlayıp toprağa gömerek yapılan bir işlemdir. Tabi ki; böyle söylediğime bakmayın sevgili dostlarım bu kadar basit bir işlem değildir. Yanı sizlerin kulaktan dolma işler ile yapabileceğiniz bir büyü çeşidi değildir. Kaşık büyüleri hızla sonuç veren büyü gruplarındandır. Amaç doğrultusunda hareket edildiği takdirde çok kısa süre içinde etki eder.

Yapılan büyüde kaşıkların mezara konulması durumunda, çiftlerin birbirlerinden hayat boyu kopamayıp ayrılamayacakların göstergesi olarak da düşünülür. Yapılan bu işlemin muhakkak iyi bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir. Yapılan her hatada bazen geri dönüşü olmayan işlerle de karşılaşılabilir. Bağlama büyüleri için bile her şeye en yüksek düzeyde dikkat edilmesi yalpan etkili büyünün etkisi açısından çok önemlidir. Bu yüzden sizin güven duyduğunuz birinden ciddi şekilde yardım alarak sevdiğinizi hayat boyu, hatta mezara kadar devam ettireceğiniz bir ilişkiye, eşe sahip olursunuz.

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Bazen karşılaştığım bir durum vardır ki sevgili dostlarım bunu sizler ile paylaşmak isterim. Buraya yazdığım konular alakalı yüzeysel bir şekilde anlattıktan sonra eksik olmasın dostlarım bana ulaşıp hocam ben yaptım bu büyüyü ama tutmadı deyip geliyorlar. Sevgili dostlarım bu kaşık büyülerini yapmak sadece iki kaşıkla olabilecek bir durum değildir. Bu uygulanan işleminde kendince metotları ve duaları vardır. Bunu yapabilen kişiler ilmi bilgileri yüksek insanlardır. Kaşık büyüsü için medyum hoca efendi sizlerin yanındadır.

Kaşık büyüleri yaptırmak için medyum.gen.tr üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda destek almak isterseniz Medyum Yahya olarak sizlere elimden geleni yapıp sevdiğinize hayat boyu kavuşturmayı başarmak isterim. Bugüne kadar yaptığım yüksek tesirli büyüler konusunda beni eksiye düşürebilecek hiçbir sonuç almadığım için gönül rahatlığım ve kendime özgü özgüvenim ile konuşuyorum. Çok kısa süre içinde etkisini gördüğünüz ve benim yaparken de emeklerimi harcadığım işlemle hayatınız boyunca mutlu olmak için destek oluyorum. Yüzyıllardır yapılan kaşık büyüsü günümüzde de oldukça kullanılmak istenen bir büyüdür ve genellikle çiftlerin mutluluğu için yapılır.

Kaşık Büyüsü Ne Amaçlarla Kullanılır

Kaşık büyüsü denince akıllara anlatmış olduklarım ile sadece kavuşturma, bağlama büyüsü olarak gözükse de bazen ayrılık büyüsü olarak da nitelendirilir. Kaşık büyüsü, yapılan sevgililer veya eşler üzerinde uygulandığında bir anda anlamsız kavgalara girişirler. Kavgalar o kadar sık ve şiddetli olur ki kişiler ayrılığın çok daha isabetli olacağını düşünürler. Üstelik her iki taraf da bu durumun en mantıklı olacağını düşünüp ayrılmak istenir. Kaşık büyüsünün etkileri çok geçmeden hissedilmiş olur.

Yapılan bu yüksek etkili büyü sırasında çiftler durumun farkında olmazlar ve büyü yapıldığı hissine de kapılmazlar. Bu sebeple bir diğer adı da kara büyü diye geçer. Sevgili dostlarım Medyum Yahya olarak, bu konularda da adımdan sıkça söz ettirmeyi başardım. Aşık olduğunuz kişiler ile aranızdaki muhabbeti arttırmak sizin mutluluğunuza ulaştırmak adına yaptığım bağlama büyüleri çok geçmeden olumlu sonuçlarıyla karşılaşacaksınız. Güvenilirlik böyledir ki karşılıklı olması gerekir. Tereddütlere yer vermiyorum ve sizin bana o duyguyu hissetmeniz için gözlemlemiş olmanızın yeterli olacağını düşünüyorum.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir