Kehanet Nedir Ünlü Kehanetler


Kehanet, insanların sezgisel güçlerini kullanarak geleceği bilme, gelecekten haber verebilme yeteneğidir. Tarihin çok eski evrelerinden beridir öngörü insan yaşamında var olmuş ve çeşitli sebeplerle kehanetten yararlanılmıştır. Ancak her insanın güçlü sezgilerinin olduğu bilinmekle birlikte, herkesin öngörüde bulunamayacağı da bir gerçektir. Doğru öngörüler ancak üstün yeteneklere sahip medyumlar tarafından yapılabilir. Ben de Medyum Yahya olarak öngörülerine güvenilen bir medyum olarak adımı duyurmuş ve medyumluk mesleğimde ilerleyip bu günlere gelebilmemi doğru öngörülerim sayesinde elde etmiş bulunmaktayım.

Kehanet Nedir

Kehanet Nedir Ünlü Kehanetler
Kehanet Nedir Ünlü Kehanetler

Kehanet; önceden olayları tahmin etmektir. Bazen olacak bir şeyi hissetmek, tahminde bulunup bulunulan tahminlerin doğru çıkması herkese nasip olabilir. Kendi aranızda bunları da öngörü ya da üstün yetenek olarak adlandırıyor olabilirsiniz. Ancak bunlar sadece öz sezidir. Öngörüde bulunmak için doğuştan bazı yeteneklere sahip olmak gerektiği kesindir. Biz medyumlar doğaüstü ve ruhani varlıklarla iletişim kurabildiğimiz için öngörüde bulunabiliyoruz.

Eskiden hükümdarlar sarayda ve kendi yakınlarında mutlaka bir medyum bulundurur, işlerinin ve verecekleri kararların büyük çoğunluğunu ve medyum ya da medyumların öngörüleri doğrultusunda şekillendirirlerdi. Kişilerin ve toplumların geleceği konusunda ön bilgiler verebilmek her medyumun da harcı değildir aslında. Kehanet konusu çok derin bir mevzudur ve günümüzde yararlanılan kısmı bu mevzunun çok küçük bir kısmıdır.

Kahin Kime Denir

Ünlü Kehanetler ün sahibi kazanmış dünyaca ünlü medyumlar ya da kahin ismi verilen falcılar tarafından belirlenir. Önceden olayların nasıl olacağını tahmin ederek öngörüde bulunan bir çok medyum bulunmaktadır. Öngörüler konusunda dünyaca ünlü medyumlar bulunabilmektedir. Gelecek kişilerde, toplumlarda hatta dünya tarihi boyunca her dönemde merak konusu olmuştur. Öngörü konusunda televizyonlardan ve internetten önceden olayları tahmin ederek dillere destan olan hikayelerini öğrenebilirsiniz.

Üstün yeteneklerini geliştirebilmiş, medyum sıfatına uygun davranan ve yaptığı kehanetler ile insan hayatına ve toplumların geleceğine yön verilmesini sağlayabilmiş olan kişiler de yine tarih boyunca diğerlerinin arasından sıyrılmayı başarmışlardır. Özellikle kişilerin özel hayatları ile ilgili geleceğe dair bilgiler almak istemesi, bunu merak etmesi biz medyumlar tarafından en sık rastlanan durumdur. Düşünsenize; hayatınızda yolunda giden ya da gitmeyen bir şeyler var ve bu konunun gelecekte nasıl olacağını, nasıl devam edeceğini size işinin ehli ve öngörü gücü yüksek bir medyum söylüyor.

Siz de bundan sonraki adımlarınız ona göre atıp, doğru hamleler yapma yolunda ilerliyorsunuz. Bu hemen herkesin kendi hayatı ya da sevdiklerinin hayatı adına isteyebileceği bir şeydir. Medyum Yahya adı yine belirtmek isterim ki; yaptığım düzgün işler ile anılmaktadır. Medyum Yahya öngörüleriyle insanların dilinden düşmüyor. Bana ulaşıp hayatınıza dair bilmek istedikleriniz konusunda size her daim yardımcı olmaya hazırım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir