Kilit Büyüsü


Genellikle insanların iş hayatındaki rekabet içerisinde olduğu insanlara karşı yapılmak istenir. Aslına bakılırsa kilit büyüsü, bir takım usulsüz şekilde sizin önünüze geçmiş kişilere karşı yapabileceğiniz rahmani bir uygulamadır. Kilit büyüsü yapımında kişinin ne istediği çok önemlidir. Kilit büyüleri, birçok kariyer planlaması yapan insan için bugüne kadar uygulanmış oldukça da başarılı sonuçlar alınmıştır. İşinin ehli bir medyum tarafından yapıldığı anda etkisini çok kısa sürede görmüş olacaksınız. Kilit büyüsü için özel hazırlanmış asma kilit ile sıralı ayetler ile hazırlanır. Eğer zor bir durum için kilit büyüsüne kalkışılmışsa vefk yazmak da gerekebilir. Bunun medyum tarafından hazırlaması ile hataya yer verilmeyerek en iyi şekilde sonuçlara ulaşılacaktır. Önemli olan sizin ne istediğinizdir. 

Kilit Büyüsü

Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü, iş hayatınızın gidişatını değiştirmek amaçlı yapılması uygun görünen en etkili büyüler arasında yer almıştır. Haksız yere sizin önünüze geçmiş ve ya geçmeye hazırlanan iş arkadaşlarınız olacaktır. Sizin laik olduğunuz yere onun geçmiş olması bu büyünün yapılması için uygun olacaktır. Genellikle de bu iş için kapıma gelmiş olan çok dostum var. Haksızlığa uğramış ve bu duruma tahammül etmeyerek bu büyüye başvuranların şu anda ki konumlarını söylemek istemem sevgili dostlarım.

Ama şundan emin olun ki çok kısa sürede istenilen başarıya ulaşılmıştır. Yapılan kişinin kısmeti kapanarak, iç dünyasına daldığından her hangi bir işlem yapamayacak duruma gelir. Kısmetinin de bu sayede kapandığı gözlenebilir. Bu kişinin yeni bir işe başlamak istemesi ve hayatının yeniden kazanması da oldukça zor bir hale gelecektir. Haksızlığı sezdiğiniz an en etkili büyüler arasında yer alan her bir büyü hakkında konuşmak üzere Medyum Yahya Avunç ile iletişim kurabilirsiniz sevgili dostlarım.

Kilit Büyüsü Ne Amaç İçin Kullanılır

Kilit büyüsü, adından anlaşıldığı gibi yapıldığı takdirde kişinin kilitlenmesi gibi şekillere girmiş olduğu gözlemlenir. Hiçbir işte başarı sağlayamaz, sürekli yaptığı işleri yapamayacak duruma da gelir. Aslında birçok dostum da hayatındaki insanı kendine bağlamak amaçlı da kullanılabilir. Bu tesirli büyü yapıldığı anda karşısında ki kişi adeta tüm benliği ile kilitlenir ve ondan başka gözü hiç bir şey görmeyecek durumda olur. Bu sebeple bir çeşit bağlama büyüsü de denebilir. Bu konularla alakalı benimle iletişime geçtiğiniz anda size gerekli bilgiler doğrultusunda hareket etmenizi öneririm. Unutmayın ki; iyi bir medyum ile çalışmanız hem sizin hayatınızı çok kısa içerisin de eskisinden daha iyi bir durum haline getirecek, hem de zamandan kazanmış olacaksınız. İlk önce siz ne istediğinizi ve ne amaçlar için kullanılmak istendiğini söyleyeceksiniz bende sizden aldığım ve gerek duyduğum bilgiler ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacağım.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir