Kiriş Büyüsü Nedir?

Kiriş büyüsü kiriş ipi malzemesi kullanılarak yapılıyor, büyüde kullanılan Kiriş ipi özel işlemden geçirilmiş ve kurutulmuş kedi bağırsağından yapılıyor


Kiriş büyüsü nedir, yapan medyumlar kimlerdir, nasıl yapılır, kiriş büyüsü nasıl etkiler gibi internette arayacağınız bir çok bilgiyi kısa ve öz şekilde bir arada vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi, aşk -bağlama büyüsü yapan medyumlar var. Bu medyumların sayısı az değildir, bağlama büyüsü çeşitlerinin de sayısı az değildir. Bu işlemin çok tesirli olduğu ve kısa zamanda etki gösterdiği de biliniyor.

Kiriş Büyüsü
Kiriş Büyüsü

Kiriş Büyüsü Nedir ?

 Bu büyüyü etkin şekilde yapabilen medyum Yahya hoca, kısa sürede sevdiğinize kavuşmanızı sağlıyor. Malzeme olarak kiriş ipinin kullanıldığı bu büyüyü yüzlerce kişi için yapan deneyimli medyum Yahya hoca, tüm bağlama büyüleri arasında en etkili işlemlerden biri olduğunun altını çiziyor. Yüzlerce farklı yöntemle ve tılsım ile farklı bağlama büyüleri de yapılabilmektedir.

Nasıl Yapılır ?

Kiriş büyüsü kiriş ipi malzemesi kullanılarak yapılıyor, büyüde kullanılan Kiriş ipi özel işlemden geçirilmiş ve kurutulmuş kedi bağırsağından yapılıyor. Daha sonra bu malzeme birkaç gün sirke içerisinde bekletiliyor. Bu malzemenin kullanılmasının temel amacı birbirine dargın olan boşanmak üzere olan birbirini artık sevmeyen kişileri birbirine bağlamaktadır. Böylece her iki tarafta da karşı cinse karşı büyük bir sevgi ve özlem ortaya çıkar.

Nasıl Etkiler ?

Büyü tutarsa, ki güçlü tılsımlarla tutma oranı çok yüksektir, bu durumda büyüye maruz kalan kişi, bu işlemi yaptıran kişiye karşı büyük sempati sevgi ve hatta aşk ile bağlanır. İşlem iyi niyetle yapıldığında, kara büyü etkileri gibi büyü tesirleri görülmez. Kiriş büyüsü de bir nevi düğüm büyüsü gibidir, düğüm büyüsü de hem kara büyü hem de ak büyü niyeti ile yapılabilir. Ancak her büyüde kullanılan semboller birbirinden farklıdır. Malzemesi olarak kedi bağırsağının kurutulması ile elde edilen bu malzeme, bazı 3 harfliler için özel bir malzemedir ve onlar çeker.

Kaç Günde Tutar ?

Kişiden kişiye değişmek üzere, 1 hafta ile 21 gün içerisinde kiriş büyüsü etkilerini görmeye başlamanız gerekir. Eğer bu büyüyü, siz kendi başınıza amatörce evde yapmışsanız büyünün tutma şansı düşük olur. Büyünün tutma şansı, kullanılan Tılsımın ve onu koruyan hizmetlinin vasfına ve niteliğine göre değişir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir