Kısmet açma büyüsü

Kısmet açma büyüsü nedir, nasıl yapılır, kaç günde tesir eder ve en iyi Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar kimlerdir gibi sorulara cevap vereceğimiz


Kısmet açma büyüsü nedir, nasıl yapılır, kaç günde tesir eder ve en iyi Kısmet açma büyüsü yapan medyumlar kimlerdir gibi sorulara cevap vereceğimiz bu makalemizde, merak ettiğiniz konulara değineceğiz. Bunu yaparken de işi biraz daha geniş kapsamlı almak, size bilgiyi dolandırmadan vermek, ve en basit şekilde anlatmak istiyoruz.

Kısmet Açma Büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Biz biliyoruz ki, kısmet rızık meseleleri, diğer tüm meseleler gibi, belli bir kader programı çerçevesinde ilerler. Her insanın bu kısa süreli dünyadaki misafirliğinde, kendisine sunulan acı tatlı hediyeleri kendine özeldir. Bazılarına bol rızık ve açık kısmet hediye edilirken, bazılarına da dar rızık ve kısmet belirli sürelerde dayatılır. Bazılarının kısmetini açması için arayışa girmesi gerekir, bazılarının gerekmez.

Hepsi belli bir amaca hizmet eder. Ruhun olgunlaşması, Allah’a daha çok yaklaşması, tüm bu sistemlerin en temel amacıdır. Bazı insanlar, fakirlik ile terbiye edilir, bazıları zenginlikle, herkes, liyakatı çerçevesinde çeşitli imtihanlardan geçer. Dünyada dayanılamayacak kadar acı çekmeye meyilli olanların, karşılaştıkları problemler de çözümsüz değildir.

Çözümler de bu sistemin bir yedek parçası olarak verilir. Kendini evrende yapayalnız hisseden, kısmeti kapatılmış olan, büyük bir bunalıma giren insanlar için yine kainatın sahibinin sunduğu gizli ve açık çözümler vardır. Havas gizli ilimleri, dua faktörü ve insanlara sunulan ilimler, bu çözümlerden sadece bazılarıdır. İsteyenler, eğer nasip edilmişse, bu ilimlerden istifade ederler. İşte kısmet açma büyüsü olarak bilinen rızık açma vefki veya rızık açma yazılı duası da kolaylaştırıcı bir araç olarak kullanılır.

Rızkının kapalı olduğunu düşünen veya bunu fark eden milyonlarca kişi, bu talihsiz duruma anlam veremiyor. Başkaları keyif içinde hayatlarını sürdürürken, geçimliğini temin etmek için var gücüyle çalıştığı halde ancak karnını doyurabilen insanlar dünyanın her yerinde var. Bu insanlar hayatı anlamlandırma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Her şeyin bir imtihan olduğunu, geçici olduğunu, her sorunun bir çaresi olabileceğini düşünmüyorlar.

Rızkı Kapalı Olanlar

İşleriniz yolunda gitmiyorsa rızkınızın, kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız en iyi kısmet açma büyüsü yapan Medyum arayışına girmiş olmalısınız. Bu arayış içerisinde karşınıza çok farklı insanlar çıkacaktır. Bu noktadan sizin sorumlu olduğunuz şey hakiki medyumu bulmaktır.

Hakiki Medyum ile çalışmadığınız müddetçe, yaptıracağınız bütün işlemler boşa çıkacaktır, umutlarınız kırılacak zamanınız kaybolacak ve dahası emeklileriniz zarar görecektir. Bu nedenle havas ilimlerini bilen, vefk ilmini bilen, Ebcet hesabı yapabilen, astroloji haritası çıkarabilen, Kur’an okumuş temiz kalpli mümin hocalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Size nasip edilmişse ve rızkınızın açılacağına müsaade edilmişse, doğru kapıya yönelirsiniz. İzin verilmemişse, hep yanlış medyumlarla çalışıp kaybedersiniz. Kısmetin açılması için bizim size önerimiz, bu alanda kısmet açma büyüsü alanında bol bol çalışma yürütmüş olan medyum Yahya hoca ile çalışmanızdır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir