Kısmet Açma


Kısmet açma büyüsü; iş, şans, baht, evlilik ve aşk konularında sizleri daha iyi bir konuma getirebilmek için yaptığım büyü çalışmalarının başında gelmektedir. Medyum Yahya olarak bugüne kadar yaptığım kısmet açma büyüleri sayesinde binlerce kişinin kapalı olan kısmetlerini açmayı başardığımı ve o kişilerin bugün refah ve mutluluk içinde hayatlarına devam ettiklerini söylemek isterim.

Kısmet Açma

Kısmet Açma
Kısmet Açma

Her doğan kişi, yaşadığı süre boyunca kendisine bahşedilen hayatı sürdürür ve rızkına sahip olur. Bu Allah’ın kulları için takdir ettiği bir durum ve o kişinin kaderidir. Buna inanarak büyük bir sabır ve metanetle yaşadığımız halde bazen, hayatımızda her şey tepe taklak olabilir. İşleriniz bozulabilir, başınıza olmadık olaylar gelebilir veya evlenme çağınız geçtiği halde istediğiniz kişiyle ortak bir hayat kuramayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bana danıştığınız takdirde; size özel formüllerle kısmet açma büyüsü hizmeti verebilir, ihtiyacınız doğrultusunda kısmetinizi açabilirim.

Kısmetinizin kapanması büyük bir ihtimalle; sizi çekemeyen, mutlu olmanızı istemeyen yakın çevrenizden birinin yaptırdığı büyü yüzünden olabilir. Medyum Yahya olarak bana geldiğiniz takdirde, öncelikle sizden isteyeceğim kişisel bilgilere dayanarak yıldızname bakımı yapmaktayım. Çıkacak olan sonuçlara göre sorununuzun kaynağını belirleyip ona göre etkili büyü ya da vefk çalışması ile sizlere en kısa zamanda çözüm getirmekteyim.

Kimler Kısmetle Alakalı İşlemler Yapabilir

Kısmet açma büyüsü çalışmaları tecrübe ve ilmi bilgi gerektiren yüksek etkili büyüler arasındadır. Bu yüzden kısmet açma büyüsü için işinin ehli bir medyum hoca dışında kimseye itibar etmemeniz gerektiğini hatırlatmalıyım. Medyum Yahya adını uzun yıllardır duymaktasınız ve ihtiyaç duyulan her konuda çözüme ulaştıran etkisi yüksek büyüler ile ilgili çalışmalarımı birçoğunuz bilmektesiniz. Beni diğer medyumlar ve hocalardan ayıran en önemli sebep budur. Yaptığım yüksek etkili kısmet açma büyüsü sayesinde binlerce insan bugün mutlu bir hayat sürmektedir.

İstediği işte yüksek gelirle çalışan, uzun zamandır kötü giden şansı bir anda dönen ve el attığı her işte şansı sayesinde istediği sonuca ulaşan kişiler de olumlu yönde dönen şanslarını benim yaptığım kısmet açma büyüsüne borçludur. Ayrıca evlenme çağı çoktan geçmiş olduğu halde bir türlü aradığı kişiyi bulup bir yuva kuramamış kadın ya da erkeklerin, kısa süre içinde evleneceği kişiyle karşılaşması;  yine güvenilir Medyum Yahya Avunç sayesinde mümkün olmuştur. 26 yıldır medyumluk yaparak ruhsal sıkıntılarınızı çözmekte ve sizlere manevi huzur sağlamaktayım. Resmi ruhsatlı olarak çalışan, devlete vergisini düzenli veren bir medyum olduğumu ve güveninizi boşa çıkartmayacağımın garantisini vermekteyim.

Uzun yıllardır kısmet açma büyüsü yaptığım kişilerin tamamı, bugün yaşadıkları huzurlu ve mutlu hayatlarını benim verdiğim özel hizmetlere borçludur. Büyü ve vefk hazırladığım herkes manevi sıkıntılarından kurtulup refaha kavuşmuştur. Sadece Türkiye sınırlarında değil, dünyanın neresinde olursanız olun; 7/24 bana web sitem ve telefonum aracılığıyla ulaşabilirsiniz kardeşlerim. Dertlerinizin dermanı olacak kişi, Medyum Yahya hocadan başkası değildir.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir