Kuran’da Gizli İlimler


Kuran’da gizli ilimler tarihin her döneminde insanlar tarafından ilgi görmüş ve merak edilmiştir. Gizli ilimler ile uğraşan kişilere ise medyum denmektedir. Tarihte dahi padişahların yanlarında bu gibi izli ilimler ile uğraşan kişiler hep var olmuştur. Onların ilim ve yeteneklerinden yararlanılmıştır. Kuran’da gizli ilimler hakkında bir çok ayetler bulunmaktadır. Havas ilmi Kuran ilimleri içerisinde en bereketli ve faydaları yüksek olan çalışmalardır. Evliyalar dahi havas ilmini kuran üzerinden kullanmışlardır. En bereketli kuran ilimlerinden olan havas ilmi çalışmalarına sahip olarak hayatınızın sizin isteğiniz üzerine şekil almasını sağlayabilirsiniz.

Kuran’da Gizli İlimler

Kuran’da Gizli İlimler
Kuran’da Gizli İlimler

Kuran’da gizli ilimler ve çalışmaların birçok çeşidi ve türü bulunur. Yapılan büyüler, yıldızname bakımı, muska yapımı, büyü çözümü, vefkler gibi birçok farklı alt dala ayrılmaktadır. Doğuştan gelen özellikleri üzerinde bulunduran saklı ilim üstadına medyum denilmektedir. Daha sonra ise aldıkları eğitimler ile kendilerini geliştirmektedir. Gizli ilimlere vakıf olabilmek için ise doğuştan bazı yetenekler ve güçler ile doğmak gerekir. Yani isteyen herkes saklı ilimler ile ilgilenemez.

Her insan hayatının belli dönemlerinde altından kalkamayacağı sorun ve sıkıntılar içerisinde olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise oturup geçmesini beklemek yerine iyi ve gerçek bir medyum hocadan yardım almak en doğrusu olacaktır. Medyumların gizli ilminden ve güçlerinden faydalanılarak sorun ve sıkıntılardan kısa süre içerisinde kurtulmanın yolları aranabilir. Gerçek bir medyumdan yardım aldığınızda gizli ilimler sayesinde kısa süre içerisinde sorununuzu çözer ve huzura kavuşturur.

Bu ilimler bugün de halen daha bu işle uğraşan kişiler haricinde herkes için büyüsünü ve gizemini hala korumaktadır. Nasıl ve ne şekilde olduğuna akıl ermese de nasıl ki her insan belli yetenekler ile doğuyorsa medyum hocalar da saklı ilim ve yetenekler, güçler ile doğmaktadır.

Saklı İlimler Nasıl Kullanılır

Gizli ilimlere vakıf olabilmek için yeterli ilme ve güçlere sahip olmak gerekir. Bu da ancak doğuştan gelen yetenekler ile mümkündür. Bu yetenek ve güç ise sadece medyum hocalar da vardır. Bir insanın eğer doğuştan gelen manevi güçleri yoksa sadece aldığı eğitim ile saklı ilimler ile ilgili işlemlerde başarılı ve etkili olamayacaktır. Nasıl ki sesi güzel olmayan biri eğitim bile alsa doğuştan sesi güzel olan birisi kadar güzel şarkı söyleyemezse medyumlukta aynı böyledir.

Medyum Yahya alanında oldukça başarılı olup, insanların dert ve sıkıntılarını çözüme kavuşturarak huzura ermelerini, umduklarına kavuşmalarını sağlamıştır. Sizlerde maddi, manevi, ruhsal tüm sorunlarınız için kendisine ulaşarak bilgi alabilir ve engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir