Kurdele Büyüsü


Büyü türlerinden biri de kurdele büyüsüdür. Kurdele büyüsü yeşil, kırmızı ve siyah kurdele üzerine çeşitli okumalar, tılsımlar, ayetler ve kişiye özel olarak hazırlanan formül ve şifreler yazılarak hazırlanmaktadır. Kuvvetli bir sevgi çekme işlemidir. Bu büyü kişilere özel olarak hazırlanan ebced hesaplamaları kurdele üzerine yazılarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden bu büyünün etkili ve kalıcı olabilmesi için ebced hesaplamasının doğru olarak yapılması gerekir. Bu da ancak gerçek medyum hoca tarafından yapılırsa mümkün olmaktadır. Aynı zamanda ise verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak verilmesi gerekir. Eğer bilgiler eksik veya yanlış olursa işlem kesinlikle etkili ve tesirli olmayacaktır.

Kurdele Büyüsü

Kurdele Büyüsü
Kurdele Büyüsü

Kırmızı Kurdele büyüsü ile eş veya sevgili çiftler birbirine aşk ile bağlanmaktadır. Kuvvetli aşk ve sevgi çekme büyülerinden biri olan kırmızı kurdele büyüsü eğer doğru ve gerçek medyum tarafından hazırlanırsa kısa sürede etkili olmaya başlar ve sizi umduklarınızı elde etme şansı verir. Sizde sevgili veya eşiniz ile aranızdaki sevgi ve aşk bağlarını güçlendirmek istiyorsanız medyumlarda yardım alarak bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Kimler Büyü Yapabilir

Büyü ilmi ile uğraşan kişilere medyum adı verilir. Medyumlar doğuştan bazı yetenek ve güçler ile doğmaktadır. Bu yüzden de isteyen herkes medyum olamaz. Olmak istese bile etkili ve kalıcı işlemler yapamaz. Büyülerin birçok türü bulunur. Manevi ve ruhsal sorunlar için yapılan işlemler olduğu gibi maddi sıkıntı çekenler içinde çeşitli işlem ve büyüler yapılmaktadır. Büyülerin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük etkiye sahip olanları da vardır. Bu süre yardım için gelen kişinin istek amaç ve sorunlarına göre değişir. Aynı zamanda yapan medyumun yetenekleri ve güçleri ile de doğrudan alakalıdır.

Medyum Yahya Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı medyumları arasında yer almaktadır. Bu yüzden tüm işlem ve büyülerini yasal çerçeveler içerisinde yapmakta olduğu için kendisine rahatlıkla güvenebilir ve yardım alabilirsiniz. Tüm büyülerdeki maharetini kurdele büyüsünden de görmek mümkündür. Sorununuz her ne olursa olsun iletişime geçebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir