Medyum Belirtileri


Medyum belirtileri doğuştan görülmektedir ve medyumların bir kısmı yeteneklerini bu şekilde elde eder. Zamanla ilmi ve dini bilgiler ışığında geliştirilerek insanların dertlerine derman olmaya kendilerini adamış insanlardır. Ruhani ve manevi işlerin çözümü, insanların yararı ve iyiliği için çalışan medyumlar günümüzde toplum tarafından da oldukça itibar görmektedir.

Medyumluk yeteneği doğuştan gelen bir özellik olduğu için donradan kazanılacak bir durum veya özellik, güç değildir. Bu yüzden önüne gelen herkes ben medyum hocayım diyemez. Dese bile o yetenek ve ilim, güç o kişi de yok ise büyüleri ve yaptığı uygulamalar etkili ve tesirli olmaz.

Medyum Belirtileri

Medyum Belirtileri
Medyum Belirtileri

Gerçek medyum olan kişileri tanımak ve bulmak aslında oldukça kolaydır. Gerçek hocalar medyum belirtileri göstererek her yerde kendini belli etmektedir. Birçok olumlu referansı ve olumlu dönüşleri vardır. Aynı zamanda resmi ruhsatlı belgeleri de mevcuttur. Gerçek medyumlar adını olumlu anlamda duyurmuş ve toplum tarafından kabul görmüş ve itibar görmüş kişilerden oluşur. Davranışları tutarlıdır ve insanların duygu ve düşüncelerine oldukça değer verirler.

Medyumlar arasında en çok dikkat çeken özellik ise ruhani varlıklar ile iletişime geçebiliyor olmalıdır. Metafizik olarak zaman ve mekan olayları gerçek medyumları etkilemez. Bedensiz varlıklar ile iletişime geçerek gelecekten bilgi aldıkları bilinmektedir. Medyum yeteneği olan gerçek medyum karşısındaki kişinin niyetini, zihninin içindekileri de oldukça net bir şekilde anlamaktadır.

Medyumların Yetenekleri Nelerdir

Gerçek medyum olan kişiler hiç çaba sarf etmeden rahatlıkla doğa üstü varlıklar ile iletişime geçebilir. Aynı zamanda insanların davranışlarına ve iradesine etki edebilir. Allah tarafından doğuştan verilen yetenekleri sayesinde yaptığı işlemler oldukça etkili ve tesirli olup, medyum tarafından bozulmadığı sürece bozulmaz. Bunlar da medyum belirtileri arasındadır.

Medyum belirtilerinden biri de yaptığı büyülerin kısa sürede etkili olması ve ömürlük olmasıdır. Önüne gelen herkes ben medyumum deyip ortaya çıkamaz. İsteyen herkes medyum olamaz. Bunun için olağan üstü yeteneklere ve ilme sahip olmak gerekir.

Her ne kadar medyum ilmi doğuştan gelse de ilmi ve İslami bilgiler kullanılarak daha da geliştirilebilir. Bunu ancak medyum belirtileri olan kişiler bilebilir.

Her insan doğuştan bazı yeteneklere sahip olarak doğmaktadır. Bazı insanların müziğe ilgisi olur. Bazılarının ise resimdeki yetenekleri daha çok gelişmiş olur. Doğuştan sesi güzel olmayan biri şan dersi alsa da doğuştan o vasfa sahip olan bir kişi kadar güzel şarkı söyleyemez. Medyum belirtileri de  böyledir. Medyum ilmi, medyum belirtileri ve yetenekleri doğuştan verilir ve daha sonradan ilmi ve İslami bilgiler ışığında geliştirilerek medyum mesleği ortaya çıkar. Yani eğer sizde medyum vasfı ve yetenekleri yok ise sonradan oluşamaz. Çocukluk çağından itibaren çıkan medyum belirtileri yaş ilerledikçe kendisini daha iyi belli etmekte ve kişi isterse bu yeteneklerini geliştirerek medyum yapabilmektedir.

Alanında ismini olumlu anlamda duyurmuş ve birçok kişinin derdine derman olmuş olan Medyum Yahya hoca efendi medyum ilminden oldukça başarılı işlere imzasını atmıştır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir