Medyum Nasıl Olunur


Medyum olmak isteyipte medyum nasıl olunur diye araştırma yapanlarınız varsa baştan söyleyeyim. Medyumluk vasfı sonradan kazanılan bir vasıf ve özellik değildir. Medyumluk doğuştan gelen yeteneklerden biridir. Herkes doğuştan gelen bazı özel yetenekleri ile doğar. Bazılarının müziğe bazılarının ise resme yeteneği olur. Sesi güzel olmayan biri şan dersi alsa da sesi doğuştan güzel olan biri gibi şarkı söyleyemez. Medyumluk mesleği de böyledir. Önüne gelen herkes ben medyumum deyip ortaya çıkamaz. Çıksa da başarılı işler yapamaz ve etkili olamaz. Medyumluk mesleği doğuştan gelir ve zamanla ilmi ve İslami bilgiler ışığında geliştirilir.

Medyum Nasıl Olunur

Medyum Nasıl Olunur
Medyum Nasıl Olunur

Medyum nasıl olunur ile nasıl medyum olunur tamamen aynıdır. Çünkü gerçek bir medyum olmak için ruhani varlıklar ile irtibata geçebilmesi ve onlardaki tesirleri insanlara aktarabiliyor olması gerekir. Bunu da doğuştan gelen yetenekler olmadan yapmak imkansızdır. Başka bir açıdan bakacak olursak ve medyum nasıl olunur açıklayacak olursak da;  çeşitli eğitimler alınarak yüksek etkili büyüler yapılabilir ancak bu havas ilmi konusuna girmektedir. Havas ilmi yapan kişiler sadece almış oldukları eğitim sayesinde çalışma yapabilirler. Ancak medyumların doğuştan gelen yetenekleri sayesinde bazen bazı işlemleri hiç çabasız bir şekilde hallederler.

Medyumluk belirtileri küçük yaşlarda ortaya çıkmaktadır. Daha sonraki dönemlerde ise geliştirilerek daha iyi seviyelere gelinmektedir. Ancak sizde o ilim ve yetenek yok ise ne kadar eğitim alsanız da gerçek bir medyum olamazsınız.

Büyüler Tesirli Midir

Gerçek medyumların yaptığı büyüler oldukça tesirli olup, kalıcı ve ömürlüktür. Ayrıca yaptığı işlerden oldukça olumlu dönüşler alır. Resmi ruhsatı vardır ve vergi levhası bulunur. Bu yüzden eğer gerçekten etkili büyüler yaptırmak istiyorsanız bunun için gerçek medyumlara ulaşmalı ve yardım almalısınız.

Gerçek ve uzman medyumlar ile hazırlanan tesirli büyüler oldukça tesirli olup kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir.

Nasıl medyum olunur diye merak ediyorsanız; medyum olmak için öncelikle yeteneklerinizin farkında olmalısınız. Daha sonra ise bu yetenekleri geliştirerek istenilen seviyeye ulaşıp medyumluk işini ve mesleğini icra edebilirsiniz. Medyum olmak ve bu işi yasal çerçevelere dayanarak yapmak için ise resmi ruhsat alınması gerekir ve vergi levhası bulundurulması gerekir.

Medyumlar Yeteneklerini Ne İçin Kullanır

Gerçek medyumlar yeteneklerini ve ilmini insanların iyiliği ve yararı için kullanan kişilerdir. Gerçek medyum olmayan sahte medyumlar için bu böyle değildir. Cinler ve şeytan ile işbirliği içinde olan sahte medyumlar insanların dertlerine derman olmak yerine kendi çıkarlarını gözetir ve ona uygun hareketler yapmaktadır. Bunun için büyü veya herhangi bir işlem için medyumlardan yardım alacağınız zaman iyice araştırıp, tedbirli olmanızda fayda var.

Medyum nasıl olunur diyorsanız medyum.gen.tr üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanında adını sıkça duyurmuş ve tanınan medyumlar arasında yer alan Medyum Yahya Avunç hoca efendi oldukça başarılı işlere imza atmış bir medyumdur. İnsanların dertlerine derman olmuş ve huzura mutluluğa ulaştırmıştır. Kendisi Türkiye ‘deki ilk resmi ruhsatlı medyumlar arasında yer almaktadır. İşlerini yasal çerçeveler içinde yapmaktadır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir