Medyum Şikayet


Medyumluk vasfı sonradan kazanılan bir mevzu veya olgu değildir. Sahte medyumları tespit etmek ve gerçek medyum bulmak için insanlar medyum şikayet gibi internet aramalarına giriyorlar. Medyum olmak sonradan kazanılacak bir meslek değildir. Medyumluk vasfı doğuştan gelir ve Allah tarafından o kişilere bu güç ve irfan verilmektedir. Bu yüzden de önüne gelen herkes medyum olamaz, oldum dese de sahte olur.

Güvenilir Medyum sayfalarında veya sitelerinde birçok müşteri tarafından yapılmış ve olumsuz yorumlara rastlayabilirsiniz. Bu maalesef ki; sahte medyumlar yüzünden meydana gelmektedir. Birçok kişinin canını yakmış ve duyguları ile oynanmıştır.  Bu yüzden büyü yaptıracağınız zaman tedbirli olmak ve iyice araştırmak gerekir. Olumsuz bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız güvenilir medyum şikayet kısımlarını okumalı ve gerçek medyumlardan yardım almalısınız. Zaten güvenilir medyumun hakkında şikayeti olmaz. Sahte kendini medyum sanan kişilerin size yararı olmayacağı gibi zararı dokunur ve sizi felakete sürükler. Cinler ve şeytan ile işbirliği içindedirler. Bunu zaten medyum şikayet konulu yazılardan da anlayabilirsiniz. Ancak gerçek medyumlar insanların sadece yararı ve iyiliği için çalışmalar, uygulamalar ve etkili büyüler yaparlar. Bu yüzden bu konuda yardım alacağınız zaman iyice araştırmanız gerekir.

Medyum Şikayet

Medyum Şikayet
Medyum Şikayet

Bazı büyülerin tesir etmesi için bekleme süreleri gerekmektedir. Bu bekleme sürelerine medyumları dinlemeyip hiçe sayanlar ise farklı medyum sitelerinin medyum şikayet bölümünde veryansın etmektedir. Ancak bu konuda medyumların dedikleri dikkat alınmalı ve sabırla beklenmelidir.Aynı şekilde bazen yanlış ebced hesaplamaları yüzünden büyü tutmayabilir, bu konuda da medyum sayfalarında ve sitelerinde çeşitli medyum şikayetler ve yorumlar okuyabilirsiniz.

Özellikle de sahte kendini medyum sanan kişilerin yüzünden medyum şikayet oluşmaktadır. Artık günümüzde gerçek medyumlar işlerini resmi ruhsat ile yapsalar da dolandırıcı ve sahtekarlar bununda bir yolunu bulmuşlardır. Bu yüzden medyum şikayetleri dikkate alan medyumlar kendilerini koruma altına almış ve adının kirlenmesini önlemiştir.

İnsanlar Neden Medyumlardan Şikayetçi

Şikayetler ile ilgili genellikle büyünün tesir etmemesi veya belli bir süre geçmesine rağmen bir değişiklik olmaması ile ilgili şikayetler gelmektedir. Yapılan büyülerin tesiri ve kalıcı olması yapan medyumun kalitesini ve yeteneklerini anlamanıza yardımcı olmaktadır. Kalıcı, tesirli ve kısa sürede meyvelerini veren yüksek etkili büyüler ancak yetenekli ve alanında uzman olmuş medyumlar tarafından yapılabilir.

Yaptırdığınız büyünün etkili olabilmesi için öncelikle inanmanız gerekir. Hem büyü ilmine hem de yardım aldığınız medyuma sonsuz güvenmelisiniz ki büyü tutsun ve tesir etsin. Bu yüzden medyum ne kadar başarılı olursa olsun eğer büyü yaptıran kişi olacağına inanmıyorsa büyü geçekleşmeyebilir. Bu yüzden de bunun için medyumları suçlamak ve şikayet yazmak yanlış olacaktır.

Medyumlar sitelerine olan şikayet yorumlarına oldukça dikkat etmekte ve çalışmalarını ona göre şekillendirip, düzeltmektedir. Medyumluk vasfı doğuştan gelen bir vasıf olsa da çeşitli ilimlerden faydalanılarak geliştirilmektedir. Güç ve irfan Allah tarafından medyumlara verilir ve medyum olan kişi de bunu geliştirir. Bu yüzden sitesindeki medyum şikayet konusuna değer ve önem veren Medyum Yahya hoca efendi kendisini bu şikayetler doğrultusunda değerlendirmekte ve geliştirmektedir. En iyi medyum hizmeti almak için tıklayınız.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir